1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Jerzozwiesz - komentarze
Autor Wiadomość
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #76  Wysłany: 2010-07-15, 21:56  


Dobry wieczór.Kilka dni się nie odzywałem ale nic się nie działo.Oczywiście nie liczę tego że jestem ugotowany na twardo ;) Dziś zrobiłem sobie sałatkę z pomidorów cebuli czosnku itp.Zjadłem nawet z przyjemnością :shock: Nie paliło żywym ogniem itp bonusy.Jednak wracam do życia :mrgreen: Pozdrawiam wszystkich :mrgreen:
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
Cyntia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 183
Pomogła: 39 razy

 #77  Wysłany: 2010-07-16, 16:15  


Dołączam do grona dań gotowanych lub smażonych :lol: Ostatnio cała Polska przypomina jedną wielką patelnię 8-) Nie roztopiłam się jednak całkiem, bo jestem ciut bardziej wytrzymała niż lody na patyku lub w rożku :lol: Jerzyku ta sałatka to taki egzamin, ktory potwierdził że stan paszczaka powraca do normy, z czego się bardzo cieszę.Korzystaj z letnich dni, ale zdecydowanie unikaj zbyt ostrego słoneczka, które ostatnio ostro nam przygrzewa. Na szczęście masz u siebie sporo drzew, pod którymi można się przed nim schronić.Pozdrawiam Cię serdecznie.
 
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #78  Wysłany: 2010-07-17, 00:08  


Dziękuję bardzo lubie ciepło ale jednak 28stopni to uważam że powinno wystarczyć.Na zewnątrz prawie nie wychodzę-tylko cito kąpiel w rzece w słomkowym kapeluszu-muszę ciekawie wyglądać futrzaki nie mogą wyjść z podziwu.I powrót do domu.Nawet nowego auta jeszcze nie kupiłem. ;) :mrgreen:
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
wiki 



Dołączyła: 15 Maj 2010
Posty: 207
Pomogła: 16 razy

 #79  Wysłany: 2010-07-17, 00:51  


Jesteś niesamowity w tym swoim podejściu do choroby, i kiedy mi będzie ciężko zawsze będę czytała Twój wątek od początku. Będzie moją metodą na "doła" .

Pozdrawiam, wiki :papap:
_________________
Pomiędzy ziemią a niebem kwitną pola nadziei
 
ana7 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Lis 2009
Posty: 871
Pomogła: 122 razy

 #80  Wysłany: 2010-07-21, 18:08  


Jerzozwierzu jesteś Wielki!!!!
:cmok:
 
 
maganana 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 241
Skąd: Bytom
Pomogła: 39 razy

 #81  Wysłany: 2010-07-21, 19:38  


jerzozwiesz
oby każdy miał takie podejście do życia jak Ty !!!!!
ja mimo nie jestem chora rzadko mam takie podejście
jesteś na prawdę wielkim człowiekiem ;)
Życzę dużo dużo zdrówka
_________________
Pozdrawiam
Marzena
 
 
Cyntia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 183
Pomogła: 39 razy

 #82  Wysłany: 2010-07-21, 19:42  


Jerzyku, Ty sobie świetnie poradzisz bez skorupiaka, ale on bez Ciebie będzie biedny :lol: I dobrze paskudzie :lol:To wspaniałe, że humorek Cię nie opuszcza mimo pewnych niedogodności związanych z regeneracją paszczaka. Dbaj o siebie i nadrabiaj zaległości w "amcianiu" tego na co masz tylko ochotkę. _itsme_
 
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #83  Wysłany: 2010-07-21, 21:28  


Właśnie to miałem na myśli pisząc Tak dużo od Was dostaję.Nie jestem żadnym supermenem staram się żyć tu i teraz-wczoraj już było jutro dopiero będzie a dziś mogę się na przykład uśmiechnąć.Staram się tylko ugrać dla siebie trochę czasu-mam nowego psa nabytego tuż przed diagnozą moją oczywiście.Też się nieraz boję ale rozczulanie się nad sobą nigdy mi nie pomogło więc odzwyczaiłem się. :mrgreen: Wszystkie punkty które wam dokładam są wobec tego co robicie prawie nic nie warte.A prawie robi różnicę...A życie toczyło się dalej... To też cytat :bravo" |happy| PS Od zeszłego roku nauczyłem się trochę smakować życie-taki mały bonus. ;) I się nie nudzę :mrgreen:
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
ana7 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Lis 2009
Posty: 871
Pomogła: 122 razy

 #84  Wysłany: 2010-07-22, 12:31  


:cmok:

lubię gdy piszesz. Bardzo.

Mam już swojego Pluta- jamniczka.

Ma 7 i pół tygodnia.

Wstaję w nocy gdy piszczy i wynosze na dwór. Mam nadzieję że nauczy się :roll:


tak gorąco, oszaleć można, u Ciebie w lesie chyba jest lepiej
pozdrawiam
 
 
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #85  Wysłany: 2010-07-22, 21:14  


Gratuluje miamika specjalnie tak go nazywam.Wszystkiego się nauczy-sam będzie tego chciał.Nic lepiej u mnie nie jest-39 w cieniu a termometr jest sprawny.Ale nic to ;) :mrgreen:
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
magnolia77 


Dołączyła: 18 Cze 2010
Posty: 26

 #86  Wysłany: 2010-07-23, 14:14  


masz dużo fanek ja też do nich dołączam :-D bardzo bym chciała żeby mój tata tak dzielnie i z optymizmem walczył. życzę ci dużo dużo zdrowia
 
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #87  Wysłany: 2010-07-23, 14:51  


wróżka mi kiedyś wywróżyła-Będziesz żył aż do śmierci.Uwierzyłem i wykorzystuję czas jaki mi został.Ile go jest pewnie kiedyś się dowiem.Jak to będzie opiszę jeśli zdążę a na dzień dzisiejszy bawię się. Polecam te podejście ale może być to ostatni taniec.Mi ostatnio kolega powiedział Weż jej naostrz kosę łażi za tobą i nic z tego nie wychodzi-może ktoś w ostatniej chwili zlecenie odwołuje
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
agax 


Dołączyła: 14 Cze 2010
Posty: 103
Pomogła: 10 razy

 #88  Wysłany: 2010-07-23, 15:07  


Podziwam i gratuluję poczucia humoru i pogody ducha :bravo" Napisz jeszcze tylko słówko o zwierzunach. Jak znoszą upał i pana "liniejącego od środka"? :mrgreen:
 
Myszka30 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 03 Lut 2010
Posty: 394
Skąd: Żory w.śląskie
Pomogła: 67 razy

 #89  Wysłany: 2010-07-23, 15:11  


Jerzozwierzu, baw się, baw... i przy okazji nas/mnie swoimi wpisami na forum ... czekam na nie... :)
;-))
_________________
Póki oddycham - nie tracę nadziei !!!
 
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #90  Wysłany: 2010-07-23, 15:31  


Zwierzofretki jadą na rezerwie zakopały sie w dołku pod gankiem ale niewiele im to zmienia.Fakt woda w ich dołkach jest na dnie.Ale mam dopiero 37 wczoraj było gorzej wieczorem pewnie się poprawi :mrgreen:
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group