1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Jerzozwiesz - komentarze
Autor Wiadomość
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #61  Wysłany: 2010-06-28, 07:52  


ana7 napisał/a:
Jerzu dawno nie pisałeś...


Ja na co dzień żyję jak na wakacjach-pracuję tylko w wolnych chwilach ;) jeszcze z tydzień i wybieram się na Kaszuby odwiedzić przyjaciół.Zaczynają podejrzewać że już tylko straszę :mrgreen: jakieś lato mi się zrobiło-muszę kupić specjalny kapelusz.Nie mam zamiaru kolejny raz obleżć ze skóry :lol: Miłego poniedziałku dla wszystkich :trala:
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
Myszka30 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 03 Lut 2010
Posty: 394
Skąd: Żory w.śląskie
Pomogła: 67 razy

 #62  Wysłany: 2010-06-28, 10:29  


Jerzyku, wiesz jak poprawić mi humor :mrgreen:

Ja również życzę udanego dnia 8-)
_________________
Póki oddycham - nie tracę nadziei !!!
 
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #63  Wysłany: 2010-06-28, 13:24  


Z wrażenia aż zmienił mi się avatar ;) :mrgreen: Dziś rano rozmawiałem z klientem przez telefon-umówiłem się na jutro a ta bestia mi mówi na koniec:Ty to jesteś jak wańka wstańka-wiecznie żywy :shock: Byłem pewien że już po Tobie-ostatni raz mnie widział jak byłem ekstremalnie upieczony i nie mogłem mówić.Obiecałem mu że w rewanżu uścisnę mu jutro by-passy oczywiście osobiście i z duża przyjemnością.Tak naprawdę od 2000roku żyję jak na urlopie-pracuję w piątek sobotę i niedzielę jak turystyczna stonka się zjedzie-reszta wolne :lol: :-D :)
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
Iza-55 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 244
Skąd: opolskie
Pomogła: 50 razy

 #64  Wysłany: 2010-06-28, 16:50  


Eee .... no to całkiem fajnie masz, taka praca na weekendy. :-D Też bym tak chciała :/ :cry..:
 
 
Cyntia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 183
Pomogła: 39 razy

 #65  Wysłany: 2010-06-28, 18:45  


Ja tak żyłam do tej pory i narzekałam na brak stabilizacji.Teraz dostałam stałą pracę i.....brakuje mi czasu :lol: Człowiek taki jest, że zawsze coś mu nie pasuje, a tak naprawdę to powinien cieszyć się tym co ma i nie narzekać, bo masa innych ludzi nie ma ani tyle co my :)

Jerzyku jesteś człowiek ze stali -prawdziwy superman :lol: Kolega niech uważa na swoje by-passy , bo nie wiem czy mają szanse przetrwać uścisk tak twardego gościa :-D Życzę Ci miłego wypoczynku na Kaszubach ;)
 
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #66  Wysłany: 2010-06-28, 19:58  


Wiesz Iza w tygodniu też zdarza mi się zrobić coś pożytecznego-nieraz praca się trochę spiętrzy a termin musi być.Ale nie objuczam się ponad normę ;) -zasada jest prosta Co masz zrobić dziś zrób pojutrze będziesz miał dwa dni wolnego :-D :lol: :mrgreen:
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
ana7 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Lis 2009
Posty: 871
Pomogła: 122 razy

 #67  Wysłany: 2010-06-28, 21:13  


:uhm!:
 
 
Jola 


Dołączyła: 11 Lip 2009
Posty: 54
Skąd: Wrocław
Pomogła: 7 razy

 #68  Wysłany: 2010-06-29, 04:29  


:mrgreen:
 
Iza-55 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 244
Skąd: opolskie
Pomogła: 50 razy

 #69  Wysłany: 2010-06-29, 10:17  


Cytat:
zasada jest prosta Co masz zrobić dziś zrób pojutrze będziesz miał dwa dni wolnego :-D :lol: :mrgreen:

Jerzyku ja bym tego nie umiała tak dobitnie ująć, skąd Ci się takie pomysły biorą :bravo" <haha> <haha> <haha> Ale jak już przyjdzie to pojutrze to proponuję pracę systemem śródziemnomorskim, krótka praca - dłuższy wypoczynek, 3 godziny odpoczynku na 1 godz.pracy, sprawdza się u mnie na działce np. przy koszeniu trawy, pozdrówka :papap: :lol: :-D
 
 
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #70  Wysłany: 2010-06-29, 21:27  


Nie udusiłem Zdzisia-urządzili przyjęcie na moją wizytę.Nakarmili mnie lodowym tortem-ktoś musiał ich podszkolić co zjem wygodnie i z przyjemnością,napoili mnie mrożoną herbatą z rumem-wybaczyłem im że jeden ze składników występował chyba mniej niż symbolicznie.Wybaczyłem im też nawet to że trochę we mnie zwątpili-obawiali się po mojej ostatniej wizycie że już mnie nie zobaczą.Fakt w realu wygląd i bukiet jaki rozsiewałem nawet na mnie robił wrażenie,ale mogli wykazać trochę więcej wiary.Cóż musiałem trochę dodać im ducha jak własnego mieli za mało :mrgreen: Dobranoc wszystkim i kolorowych snów |happy| PS.To naprawdę dla mnie był bardzo miły dzień.
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
Cyntia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 183
Pomogła: 39 razy

 #71  Wysłany: 2010-06-29, 21:44  


Jerzyku nie tylko swoim przyjaciołom dodajesz ducha. Swoją niezłomną postawą, siłą woli i niesamowitym poczuciem humoru dodajesz odwagi tylu z nas na Forum. :-D .Cieszę się, że mimo zimowo-lodowego menu na przyjęciu ciepełko które bije z Ciebie roztopiło wszelkie lody nieufności i powątpiewania w Twoją siłę :-D

Spij dobrze,a sen niech będzie przedłużeniem wspaniale spędzonego dnia :lol:
 
mamanel 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Lut 2009
Posty: 1010
Pomogła: 180 razy

 #72  Wysłany: 2010-06-29, 21:57  


Cieszę się, że miałeś taki fajny dzień :) Przyjaciele są bezcenni :)
_________________
mamanel
 
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #73  Wysłany: 2010-06-30, 10:59  


Oj są-napakowali mi auto różnymi wynalazkami-część ma adnotację że chętnie zobaczyliby je gotowe w piątek. ;) Zwyczajne szuje :mrgreen: Kaszuby będą w okolicach 12lub13lipca szczęśliwie to przewidziałem :-D :lol: :mrgreen: Wcześniej będę miał gościa-ale fajnie :shock:
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
ana7 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Lis 2009
Posty: 871
Pomogła: 122 razy

 #74  Wysłany: 2010-07-03, 21:33  


Wysłany: 2010-07-02, 12:49

Cytat:
ja na dzisiaj mam dość upału, duchoty i tego skwaru :<:

życzę również dobrego jak poprzednie dni!!!

pozdrawiam :)
ania


Cyntia napisał/a:
Cieszę się się że mamy o 3 kilogramy więcej naszego Jerzozwierza. Dobrego nigdy nie jest za wiele :lol: Życzę Ci i przy okazji Anie 7 udanego weekendu :tull:



Dzięki Cyntia.Tobie również.Pozdrawiam Was bardzo serdecznie :-D

[ Dodano: 2010-07-03, 21:36 ]
aha, Jerzozwierzu, zamówionego mam pieska!!!! jamnika za 3 tygodnie mogę go zabrać!!! bardzo się z tego cieszę, szorstkowłosy :mrgreen:
 
 
ana7 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Lis 2009
Posty: 871
Pomogła: 122 razy

 #75  Wysłany: 2010-07-10, 21:37  


dzięki Jerzozwierzu za pamięć..

[ Dodano: 2010-07-10, 21:38 ]
Ty wiesz a tak tylko mogę podziękować ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group