1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: DumSpiro-Spero
2012-02-27, 01:02
dziecinada
Autor Wiadomość
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #31  Wysłany: 2012-02-26, 16:35  


O tak ! wiele takich trofeow miala ! oj wiele :P

Np. kiedys zjadla termometr rteciowy :P Mama nie zdazyla nic zrobic, bylo cap do buzi i mniam :P no i szpital :P
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #32  Wysłany: 2012-02-26, 17:50  


Hmmm próbuję sobie przypomnieć jakie ja miałam marzenia w dzieciństwie ale jakoś na daną chwilę mam pustkę w pamięci |hmm|

Pamiętam jedynie, że strasznie podobał mi się zawód nauczycielki (choć kiepsko się uczyłam) :)
Po szkole schodziłam do piwnicy (Iwona, bez skojarzeń :mrgreen: ) i lubiłam pisać kredą po czymś co przypominało mi tablicę, z zeszytu zrobiłam sobie dziennik , w którym wypisywałam imiona "niby uczni" i oceniałam aaaa no i koniecznie musiałam mieć czerwony długopis :)

W dzieciństwie też byłam nie grzeczna lubiłam się psocić i miałam dziwne zabawy. Nie potrzebowałam zabawek, wyobrazcie sobie, że lubiłam wchodzić do kurnika gdzie bawiłam się z kurami robiąc im jedzonko z błota :mrgreen: ale do pewnego czasu ... a mianowicie kiedy tak się bawiłam z tymi kurami do kurnika wszedł ogromny kogut :shock: strasznie agresywny, skoczył mi na plecy i zaczął dziobać po głowie [krzyk] w porę przyszedł tato, wyciągnął mnie szybko z kurnika i tak się zezłościł, że następnego dnia miałam przepyszny rosół z koguta :mrgreen:
Mimo iż koguta już nie było do kurnika więcej nie weszłam :roll:

Lubiłam się czasami bawić z kuzynostwem, biegaliśmy na około domu a jedną z kuzynek zawsze "przypadkowo" pchnęłam w pokrzywy. Pózniej straszna awantura w domu, bo kuzynka cała w krostkach i na pytanie kto to zrobił moja reakcja była :?ale??:

Po ulewnych deszczach wychodziłam ukradkiem z domu na boso aby poskakać po kałużach i w błocie :mrgreen:

A kiedyś jak byłam mała to spędzałam sporo czasu w sanatorium z powodu skrzywienia kręgosłupa, daleko od domu i za każdym razem kiedy byłam w domu na weekendowej przepustce i był czas aby wracać do sanatorium to rodzice musieli mnie gonić po całej wiosce :run:!! aby mnie złapać i dla mojego dobra mnie tam zawieść. Raz nie zdążyłam uciec :roll: to usiadłam w fotelu, złapałam się poręczy i nie wiem skąd miałam tyle sił, że nie mogli mnie od fotela oderwać, koniec końcem znosili mnie z fotelem :--: ...i tak się skończyły moje wyjazdy na przepustki do domu :roll:

A kuzyna kiedyś namówiłam aby pogryzł szklankę :roll: na szczęście nic mu się nie stało ale ja za to miałam niezły szlaban :mrgreen:

Bardzo lubiłam spędzać czas u dziadków, którzy do dziś mają gospodarstwo :)
Doiłam krówki :) kazałam się po nocach budzić jakby krowa się cieliła :mrgreen: Jedyne czego się bałam od zawsze to były gęsi :--: , które non stop za mną biegały, ja uciekałam na przyczepę i dopóki ktoś mnie z Niej nie ściągnął nie schodziłam :mrgreen:

Taka moja dziecinada :mrgreen:
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #33  Wysłany: 2012-02-26, 18:19  


Anelia napisał/a:
Po szkole schodziłam do piwnicy (Iwona, bez skojarzeń :mrgreen: )

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a niby jakich , co ??

Anelia napisał/a:
Doiłam krówki :)


taaa krowki :P
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #34  Wysłany: 2012-02-26, 18:31  


iwka3219 napisał/a:
Po szkole schodziłam do piwnicy (Iwona, bez skojarzeń )

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a niby jakich , co ??

Ty już dobrze wiesz co ja mam na myśli ;P ten Twój uśmiech zdradza wszystko :mrgreen:

iwka3219 napisał/a:
Doiłam krówki
taaa krowki :P


Ja tu prawdę piszę a ta ma skojarzenia :nunu:
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #35  Wysłany: 2012-02-26, 19:16  


Anelia napisał/a:
Ty już dobrze wiesz co ja mam na myśli ;P ten Twój uśmiech zdradza wszystko :mrgreen:


taaa co zdradza, powiedz nam:)
 
cleo33 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 2484
Skąd: Śląskie
Pomogła: 379 razy

 #36  Wysłany: 2012-02-26, 19:30  


Anelia napisał/a:
biegaliśmy na około domu a jedną z kuzynek zawsze "przypadkowo" pchnęłam w pokrzywy.


No niezłe ziółko z Ciebie było :rott:
 
female 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 03 Lis 2011
Posty: 404
Skąd: z gór
Pomogła: 98 razy

 #37  Wysłany: 2012-02-26, 19:41  


Witajcie,
fajny temat :)

Marzenia z dzieciństwa...hmm...chyba nie miałam takowych...Może nie całkiem...Nie miałam takich wielkich, wygórowanych...Codzienne radości przynosiła mi zabawa z podwórkowymi przyjaciółmi: na trzepaku, w zbijaka, w podchody, w klasy, w gumę, w grzyba, w oczko, w państwa i miasta, itp.
A marzenia...chciałam jeździć na nartach, jak siostry Tlałkówny (a nie jeździłam wcale, bo nigdy pieniążków w nadmiarze nie było ) i jedno takie troszkę większe i niby takie realne do spełnienia, ale jednak nigdy niespełnione...aby mój tato przestał nadużywać alkoholu...
Pierwsze się spełniło - nauczyłam się jeździć na nartach, jako 18-latka i do dnia dzisiejszego uwielbiam białe szaleństwo. Spełnienia drugiego, chyba się nigdy nie doczekam...
_________________
--
Bernadeta

...nadzieja ma skrzydła, przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów, która nigdy nie ustaje, a jej najsłodsze dźwięki słychać nawet podczas wichury...
Mama 08.01.2012r [*]
Tato 13.08.2013r [*]
 
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #38  Wysłany: 2012-02-26, 20:01  


iwka3219 napisał/a:
taaa co zdradza, powiedz nam:)

Nie powiem [figielek]

female napisał/a:
fajny temat

Bardzo fajny :) !
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #39  Wysłany: 2012-02-26, 20:12  


No to się rozkręciliśmy suuuperaśnie :lol: :lol: :lol:
Zgadzam się z Anelią, że Iwonki uśmiech zdradza zawsze to samo - i proszę Iwonka nie udawaj niewiniątka bo to tak jak ja udawałbym przystojnego lekarza :/hahaha/: :/hahaha/: :/hahaha/:
Ja sobie przypomniałem jak pojechałem z siotrą kiedyś na wieś do znajomych - mieliśmy po jakieś 10 czy 15 lat - i Ania (moja siostra) poprosiła mnie żebym złapał dla Niej małą gąskę. No i złapałem ale później wyszła wielka gąska i zaczęła mnie gonić no to zwiewałem :run:!! :run:!! :run:!! i dopiero po paru metrach zobaczyłem, że mam nadal gąskę w ręku, no to ją wypuściłem i zwiewałem dalej i na szczęście udało mi się uciec wykonując pięknego 'szczupaka' przez stertę desek. Wyszedłem z tego trochę potłuczony, ale gęś mnie nie dopadła.

Iwonka, jak tak patrzę na Twoje posty to mi się zdaje, że Ty to chyba w dzieciństwie marzyłaś o pracy jako sprzedawczyni w mięsnym :mrgreen:
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #40  Wysłany: 2012-02-26, 20:17  


majkelek napisał/a:
Ty to chyba w dzieciństwie marzyłaś o pracy jako sprzedawczyni w mięsnym

Dobre :mrgreen:
Albo jako sprzedawczyni w szpitalnych knajpkach :mrgreen:
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #41  Wysłany: 2012-02-26, 20:27  


hehe i sie ze mnie nasmiewaja - no ale dobra, jak to ma sluzyc poprawi humoru - niech Wam bedzie..
Ale.. sklep miesny by szybko zbankrutowal, bo ja nawet surowe mieso potrafie zjesc :P

A szpitalne kanjapki to chyba bylyby non stop zamkniete , bo bym latala za fartuszkami :D
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #42  Wysłany: 2012-02-26, 20:36  


Nikt się z Ciebie Iwonka nie śmieje, my tylko staramy się doradzić ścieżkę kariery
:mrgreen: :dev: :mrgreen:
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #43  Wysłany: 2012-02-26, 22:59  


Oj Wy moje Kochane dzieciaczki.. to ja Wam na dobranoc zycze spelnienia tych Waszych marzen i snow ! By wszystko bylo kolorowe i szczesliwe ..aa i beztroskie jak w dziecinstwie :)

:trala: |buziaki|
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #44  Wysłany: 2012-02-26, 23:05  


o gęsiach mi nic nie mówcie uchowała mi się jedna i jaja z nią były jak berety
mieszkała w budzie oczywiście psy wygoniła.
i chyba za bardzo się przejeła rolą bo jak ktoś się pod domkiem zjawił to psy nawet nie zaszczekały a ona jazgotu robiła i do dziobania leciała


na wiosce to się ze mnie śmieli jak z wózkiem na spacer szłam, bo nawet fajnie to wyglądało najpierw ja z dziećmi w wózku. za jakieś 10 metrów 3 psy też w odległości tak co 5 metrów, po psach gęś, po gęsi 5 kotów

dzięki Bogu że krowy z łańcucha się nie zrywły :roll:
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #45  Wysłany: 2012-02-26, 23:12  


plamiasta napisał/a:
dzięki Bogu że krowy z łańcucha się nie zrywły

:rott: :rott: :rott: chciałabym to widzieć
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group