1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
banialuka - komentarze
Autor Wiadomość
renbaz



Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 99
Skąd: Warszawa
Pomógł: 10 razy

 #151  Wysłany: 2010-02-04, 00:15  


Banialuka, każda z nas (matka) cierpi wtedy, gdy cierpi jej dziecko, ale bardo często cierpimy za nasze dzieci "na zapas", kiedy one nawet nie myślą o bólu!!!
Wiesz co, ja zaufałam jednemu lekarzowi i nie zawiodłam się. Tez zwlekałam...ale wyszła racja pana doktora:-)
Naprawdę problemy minęły...
Anginy są "niefajne", zostawiają ślad w organizmie, chrapanie męczy dzieci, znam dzieci, u których znacznie powiększony trzeci migdał spowodował wadę zgryzu (ciągle otwarte usta). Decyzja zawsze należy do rodziców.
A ten wiatr w oczy...to nie tylko Tobie...u mnie też dmie i dmie i to zawsze w twarz :evil: :evil: :>>: :>>:
_________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca..." - Paulo Coelho
----------------------------------------------------
pozdrawiam
renbaz
 
monika30 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 02 Gru 2009
Posty: 410
Pomogła: 77 razy

 #152  Wysłany: 2010-02-09, 21:43  


banialuka, jak sprawa migdałków u Twoich pociech?? Jak Twoje gardło?? Jak czuje się Twoja mama??
 
renbaz



Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 99
Skąd: Warszawa
Pomógł: 10 razy

 #153  Wysłany: 2010-02-13, 22:43  


[komentarz dodany przez: banialuka: 2010-02-13, 22:23]
monika30 migdałaki moich dzieci póki co leczymy proszkami i czekamy na efekty, które mam nadzieje w końcu przyjdą bo jak na razie ich brak :-( Ale wiem jedno ze nie poddamy sie operacji póki nie bedzie na prawde poważnego powodu do tego. Bo u wiekszości którzy usuwali takim małym dziecio to po ok. roku odrastały :-(
Moje gardło wyleczone ale niestety antybiotykiem bo inaczej nie dało rady :-( Dokuczało strasznie , ale mam nadziejez e juz nie wróci ;)
(...)

dziekuje raz jeszcze za zainteresowanie.

Pozdrawiam wszystkich
--------------------------------------

banialuka napisała : Ale wiem jedno ze nie poddamy się operacji póki nie będzie naprawdę poważnego powodu do tego. Bo u większości, którzy usuwali takim małym dzieciom to po ok. roku odrastały :-(

hej, skąd takie podejście??? moja córką miała niecałe 4 lata, jak usunięto jej trzeci migdał - do tej pory nie odrósł!!! szczerze powiem, ze jeszcze nie słyszałam, zęby komuś odrosły migdały właściwe, to nie włosy :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:

Ciesze się, że Mama czuje się dobrze!!! Oby tak dalej!!!
_________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca..." - Paulo Coelho
----------------------------------------------------
pozdrawiam
renbaz
 
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #154  Wysłany: 2010-02-14, 12:57  


renbaz moje podejscie wynika z tego ze w rodzinie mam dzieciaków którym odrosły migdałki i jestem też na forum dla mamusiek i tam dziewczyna tez nie dawno , chyba nie cały rok temu usuwała niespełna 4 letniej córce polipy w nosku i miała tez podcinane migdały które odrosły, a inna mamusia usuwała synowi który ma teraz 7 lat trzeciego migdałka i podcinała boczne jak miał 4 latka i teraz wszystkie migdały odrosły i to do tego stopnia ze nie wiadomo cze nie bedzie miał kolejnego zabiegu. Dlatego wole sie wstrzymać i nie narazać dzieci na podwójny stres, chyba ze lekarz kategorycznie powie ze nie mozemy czekac, ale póki lekarz nie kieruje na zabieg to sama tego nie proponuje.
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
renbaz



Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 99
Skąd: Warszawa
Pomógł: 10 razy

 #155  Wysłany: 2010-02-14, 13:35  


Jasne, lekarz zdecyduje.
Wiem tylko jedno, że wycięcie migdałów a ich podcięcie, to różne zabiegi.

Ja miałam zupełnie inne doświadczenie, więc o nim napisałam.

Pozdrawiam
_________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca..." - Paulo Coelho
----------------------------------------------------
pozdrawiam
renbaz
 
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #156  Wysłany: 2010-02-14, 17:38  


renbaz pewnie tak, ja nie wiem na czym polegaja te zabiegi bo w sumie sie nie zagłębiałam za bardzo, myślałam poprostu ze dzieciom nie wycinaja bocznych migdałkow tylko podcinaja :roll: a wycinają tylko trzeciego migdałka, ale pewnie tez dużo zależy od lekarza i od szpitala w którym sie wykonuje zabieg. Podejrzewam ze gdyby choć jeden laryngolog zasugerował ze zabieg jest konieczny to bym poszła ale skoro żaden nie zasugerował tylko lecza proszkami, sterydami itp. to nie wyrywam sie z tym sama :) Zobaczymy co wyjdzie w testach alergologicznych , pewnie wtedy lekarz podejmie jakąś decyzje :)
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
soja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 1263
Pomogła: 194 razy

 #157  Wysłany: 2010-02-17, 15:54  


Banialuka, ja też tak mam, że jak idę z moją córcią do lekarza i ona zaczyna płakać to ja też mam ochotę zacząć ryczeć :lol: . Tak to już jest z nami mamami :-D . A jak tam twoja mama ? Dzieciaczki jak się czują ? Pozdrawiam
_________________
Mamuś ur. 01.08.1955 - zm. 28.11.2011 godz.22.27 (*) .
 
madziorek
[konto usunięte]



Posty: 0

 #158  Wysłany: 2010-02-23, 20:39  


[komentarz dodany przez: banialuka: 2010-02-23, 17:12]
Witam

soja dzieciaki ok odpukać, choć nie wiem jak długo bo teraz tyle wirusów a od poniedziałku do szkoły bo koniec ferii wiec pewnie znowu sie zacznie :|
(...)
Wierze ze jeszcze długo bedzie dobrze a każdy dzień bez choroby jest dla mnie na wage złota.
Pozdrawiam wszystkich :)
----------------------------------------

banialuka, wierzę głęboko w to,że następne wyniki będą w porządku. Uściskaj Mamę i dzieciaczki, i.. nie wywołuj wilka z lasu :mrgreen:
Buziole ogromne :-D
 
agni5 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Kwi 2009
Posty: 784
Skąd: Szczecin
Pomogła: 146 razy

 #159  Wysłany: 2010-02-24, 19:01  


banialuka trzymam kciuki za wyniki. Nawet nie wiesz jak dobrze Cie rozumiem.Pozdrawiam serdecznie.
_________________
agni5
 
agakata 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 09 Wrz 2009
Posty: 426
Skąd: Gdańsk
Pomogła: 92 razy

 #160  Wysłany: 2010-02-26, 09:35  


Banialuka, spokojnie. Zasada ograniczonego zaufania obowiazuje, ale ... jakie badania chcialabys zeby Mama przeszla? W jakim celu? Czy rzeczywiscie sa wskazane?
Spokojnie. Ciesz sie troche, ze kolejna wizyta za Wami...ze macie 3 miesiace pieknej wiosny przed Wami...Tule mocno
A
_________________
Niemożliwość jest opinią. Możliwość jest stanem ducha.
 
madziap 



Dołączyła: 20 Lut 2009
Posty: 133
Pomogła: 19 razy

 #161  Wysłany: 2010-02-26, 10:07  


Cieszę się, że u Twojej Mamy okej, ale rozumiem Twój strach w związku z brakiem badań. Ciężko cokolwiek doradzić. Do zrobienia TK prywatnie i tak musi być skierowanie, może usg brzucha jesli miała robione dawno. A napisz mi jesli możesz jaki marker robi Twoja mama. Mój tata nie ma takiego zalecenia a może warto by było. Z góry dziękuję i życzę dużo zdrowia dla całej Twojej rodzinki. Może faktycznie spokojnie do tego podejdżcie i poczekjcie te trzy miesiące, w końcu nic złego się nie dzieje.
Pozdrawiam
Magda


[komentarz dodany przez: banialuka: 2010-03-05, 20:58]
madziap
_________________
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
Augustyn z Hippony
 
MaFi 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 24 Wrz 2009
Posty: 461
Pomogła: 72 razy

 #162  Wysłany: 2010-03-08, 12:03  


Cieszę się że u Was tak dobrze!!
:-D
Pozdrawiam serdecznie
 
monika30 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 02 Gru 2009
Posty: 410
Pomogła: 77 razy

 #163  Wysłany: 2010-03-08, 20:08  


banialuka, miło czytać dobre wieści...oby tak dalej, trzymam kciukasy

pozdrawiam
 
soja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 1263
Pomogła: 194 razy

 #164  Wysłany: 2010-04-11, 23:39  


Banialuka, co słychać u was ? Jak tam dzieciaki i mama ?


[komentarz dodany przez: banialuka: 2010-04-12, 08:43]
Soja dziękuję że pytasz :cmok:
(...)
Dzieci też odpukac zdrowe i oby tak było zawsze.

Pozdrawiam wszystkich :cmok:
_________________
Mamuś ur. 01.08.1955 - zm. 28.11.2011 godz.22.27 (*) .
 
cleo33 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 2484
Skąd: Śląskie
Pomogła: 379 razy

 #165  Wysłany: 2010-04-12, 14:07  


Marzenko napewno tak bedzie :) ciesze sie razem z Toba <uscisk>
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group