1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Wakacje
Autor Wiadomość
gontcha
[konto usunięte]



Posty: 0

 #1  Wysłany: 2009-07-05, 20:20  


Moje plany wakacyjne też musiałam zmodyfikować. Żegnajcie żagle i pełne wiatry :( - podobnie jak u Ciebie mral - zdrówko nie pozwala na takie szaleństwo. Choć przyznam, że wyjazd wakacyjny planuję - przede wszystkim ze względu na Juniora. Aczkolwiek w miescu 'bezpiecznym', czyli samochód pod ręką i do medyka blisko.
A sposób na wakacyjne wieczory? Hmm.. oprócz kompa to: dobra książka, spacery, pogaduchy z przyjaciółmi w plenerze. A czasami jakaś odrobina 'szaleństwa' - tu kwestia własnych upodobań (i formy).
Myślę, że znajdziesz sposób na 'wakacyjną nudę' 8-)
 
mamanel 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Lut 2009
Posty: 1010
Pomogła: 180 razy

 #2  Wysłany: 2009-07-06, 11:43  


A ja w te wakacje wykańczam mieszkanie, które kupiliśmy na kredyt, zanim dowiedziałam się, że mam raka.
Ale jest szansa, że się go już pozbyłam :?: więc teraz zajmuję się wybieraniem glazury, mebli, szaf wnękowych i ich wyposażenia, dywanów, stołu, krzeseł, kanapy, mebli do pokoju malutkiej, zasłon, karniszy, farb, armatury, mebli kuchennych (ikea?) , podłóg, żyrandoli i... czy to już wszystko ?
:lol: :lol: :lol:
 
jusia 
MODERATOR



Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 1959
Skąd: Poznań/Luboń
Pomogła: 326 razy


 #3  Wysłany: 2009-07-06, 12:54  


Mamanel,masz super!
Uwielbiam remontować,aranżować wnętrza i wszystko co z tym związane.
 
 
Mrakad 



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 322
Skąd: Warszawa
Pomógł: 28 razy

 #4  Wysłany: 2009-07-06, 21:14  


mamanel napisał/a:
Ale jest szansa, że się go już pozbyłam :?:
Raka czy mieszkania? Przepraszam za głupie pytanie. Ostani raz miałem takie problemy 25 lat temu. Później były jakieś remonty, ale to nie to samo co naprawdę pierwsze własne mieszkanie. Mój syn urodził się już na własnym!
_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
 
billyb 
MODERATOR



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 532
Skąd: z Europy ;-)
Pomógł: 275 razy


 #5  Wysłany: 2009-07-07, 10:07  


My zdecydowaliśmy się na budowę domu PO aferze z rakiem. W ramach terapii zajęciowej po skończonej rekonwalescencji ;-)
Fakt, powoli siwieję widząc, jak dom pochłonął wszystkie oszczędności, ale cel osiągnięty: furda czarne myśli, kiedy trzeba wybrać nową kanapę! Nikt nie traci czasu na depresyjne dywagacje, kiedy taras czeka na epokowe decyzje o doborze koloru kamienia.. Po co złość na chorobę, skoro trzeba dać popalić fachowcowi od kafelek! Pierwsza noc na łóżku wodnym - bezcenna... Zasłony, czy zewnętrzne żaluzje - oto jest pytanie!
 
tara 



Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 513
Pomogła: 110 razy

 #6  Wysłany: 2009-07-07, 11:32  


U mnie w tym roku zasoby finansowe mocno ograniczone, ale udało mi się zaliczyć przemiły tydzień w Gdańsku u naszej drogiej DDS :) Na początku sierpnia jadę do przyjaciółki, która ma stadninę koni i gospodarstwo agroturystyczne na Mazurach, we wrześniu planujemy odwiedzić brata męża w Montpellier, a weekendy działka rodzicóww lesie :) Także - wariant ekonomiczny -- wykorzystujemy przyjaciół i rodzinę :mrgreen:

Billyb- kurcze .. łóżko wodne - brzmi cudownie :)

Mamanel- wierzę, że pozbyłaś się lokatora na zawsze, więc remontuj, dekoruj i ciesz się życiem :)
 
DumSpiro-Spero 
Administrator



Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 7458
Pomogła: 3498 razy

 #7  Wysłany: 2009-07-07, 18:33  


Cytat:
Zasłony, czy zewnętrzne żaluzje - oto jest pytanie!

Zewnętrzne żaluzje - uwierz!! (na życzenie cały worek argumenów "yee" )
_________________
pozdrawiam, DSS.
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #8  Wysłany: 2009-07-07, 18:58  


ja też siedzę w domu, teraz robimy remont pokoju potem bierzemy ślub potem może łazienka i takie tam.
 
 
mamanel 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Lut 2009
Posty: 1010
Pomogła: 180 razy

 #9  Wysłany: 2009-07-08, 19:18  


billyb napisał/a:
My zdecydowaliśmy się na budowę domu PO aferze z rakiem. W ramach terapii zajęciowej po skończonej rekonwalescencji ;-)
Fakt, powoli siwieję widząc, jak dom pochłonął wszystkie oszczędności, ale cel osiągnięty: furda czarne myśli, kiedy trzeba wybrać nową kanapę! Nikt nie traci czasu na depresyjne dywagacje, kiedy taras czeka na epokowe decyzje o doborze koloru kamienia.. Po co złość na chorobę, skoro trzeba dać popalić fachowcowi od kafelek! Pierwsza noc na łóżku wodnym - bezcenna... Zasłony, czy zewnętrzne żaluzje - oto jest pytanie!


Świetne, zapamiętam sobie Twój post bo mnie podniósł na duchu ;)
 
mamanel 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Lut 2009
Posty: 1010
Pomogła: 180 razy

 #10  Wysłany: 2009-07-11, 08:40  


zufed napisał/a:
ja też siedzę w domu, teraz robimy remont pokoju potem bierzemy ślub potem może łazienka i takie tam.


zufed, temat przygotowań do ślubu jest mi dosyć dobrze znany :) Mój ślub 2 lata temu, siostry rok temu, drugiej siostry za 3 tygodnie :-D
Masz już wybraną suknię ?
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #11  Wysłany: 2009-07-11, 09:16  


tak tak odbieram ja w poniedziałek bo się kończy szyć.
Co do remontu do przeklinam go i mam nadzieję, że się szybko skończy :roll:
Przypaliłam się do niego ale siły już nie mam masakra! Ale i tak dzięki radom Pana Robotnika, który nam blok maluje uniknęliśmy drapania większości lamperii, która kryła się pod 2 warstwami tapety.... :twisted:
 
 
mamanel 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Lut 2009
Posty: 1010
Pomogła: 180 razy

 #12  Wysłany: 2009-07-12, 08:29  


Hej zufed! Odbierasz suknię w poniedziałek, czyli pewnie wkrótce ślub :)

Co do remontu - życzę szybkiego ukończenia i zadowolenia z efektu końcowego 8-)
My (tzn. głównie moi rodzice i mąż) prawie skończyliśmy malowanie mieszkania. Najgorzej wyszło w kuchni, trzeba będzie malować drugi raz. W tym tygodniu zaczynają się prace wykończeniowe łazienki, wybieramy drzwi, podłogi i szukamy mebli.
Niezły maraton się szykuje, ale mimo ciągłego zmęczenia itd., które jeszcze nie minęło po leczeniu, czuję że dzięki zaangażowaniu w prace wykończeniowe przybyło mi troszkę energii.

:loll:
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #13  Wysłany: 2009-07-12, 15:56  


tak ślub tuż tuż bo 1 sierpnia

Co do remontu to ściany usłyszały dziś sporo gorzkich słów, ale już sytuacja opanowana.Farby oczywiście brakło standardowo, więc ja się zdrzemnę łam chwile a narzeczony poleciał do sklepu po farbę.Jeszcze jedno malowanie jutro posprzątać i we wtorek jedziemy po meble.Jeszcze je tylko skręcić i KONIEC. :lol:

Oczywiście najbardziej się cieszę na zakupy ale to chyba rozumiesz 8-)
 
 
gontcha
[konto usunięte]



Posty: 0

 #14  Wysłany: 2009-07-21, 23:15  


W szpitalu?? Why?
 
DumSpiro-Spero 
Administrator



Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 7458
Pomogła: 3498 razy

 #15  Wysłany: 2009-07-22, 00:15  


Co stwierdzono?
Ciśnienie, jakie? Wyników jeszcze nie ma? Powinny być wykonane na cito, w maks 30-60 min.
Przy silnym bólu klatki piersiowej przydałoby się zrobić RTG kl p.

I skąd to?.. Może znów tamoksyfen - może doszło gdzieś do zakrzepu?
Wyniki - jakiekolwiek, cokolwiek, od czegoś trzeba zacząć - będę pilnie zaglądać
i jestem z Tobą.

[ Dodano: 2009-07-22, 01:20 ]
Jeśli dasz radę - spróbuj się przespać. Być może magnez pomoże Ci zasnąć.
Odpocznij .. - jutro też jest dzień.. :tull:
I jutro rzecz jasna, o ile starczy Ci sił, będziemy główkować.
_________________
pozdrawiam, DSS.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group