1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
U Gazdy
Autor Wiadomość
Zoja 62 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 1156
Skąd: Śląsk
Pomogła: 206 razy

 #46  Wysłany: 2011-07-09, 20:43  


Gazdo, mam ochotę zacytować Ci "Lejdis" ....."nie pindrol bracie!

Ganiasz cały dzień aż z czytania mi się w głowie kręci....według mnie, biegi masz zaliczone na 6-tkę :-D


Aaaa i dzięki za przepisy, omlet już zaliczyłam jeno nie z 5-ciu jaj boby mnie rozerwało ;)
Inne wypróbuję przy okazji.


A z prawa kobiety do milczenia właśnie że korzystam a gromów ciepać nie będę, bo to nie leży w moim charakterze.
pozdrawiam :-D
_________________
Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #47  Wysłany: 2011-07-09, 21:04  


i gut!!!
A omlecik jaki wyszedł? Smaczny, co? :mrgreen:
Przy sobocie grilla gościom uskuteczniłem... No i weź tu się nie poczęstuj boczkiem grillowanym, i piwka nie wypij, jak co rusz się słyszy: "to co, Panie Kierowniku (tak do mnie mówią moi goście kochani, wychowałem ich sobie), piweczka się napijemy?"
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
anulka4771 


Dołączyła: 15 Cze 2010
Posty: 132
Skąd: Pomorskie
Pomogła: 5 razy

 #48  Wysłany: 2011-07-09, 21:14  


Jak cały dzień masz zajety to na bieganie możesz zawsze pójść w nocy ;)
 
 
jusia 
MODERATOR



Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 1959
Skąd: Poznań/Luboń
Pomogła: 326 razy


 #49  Wysłany: 2011-07-09, 21:16  


Gazda, piję właśnie piwko z małżowinem i czytam mu Ciebie.
Uśmiech sam się pojawia.
Uwielbiam czytać Twoje zmagania z dietą.
Takiej dietki każdy powinien skosztować. I to obowiązkowo!

Moja psiapsióła mówi-" ja dbam o linię, a linia musi być gruba i wyrazista".
_________________
================================
www.fundacja-onkologiczna.pl
 
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #50  Wysłany: 2011-07-10, 00:23  


No... i powoli zaganiam te moje stadko gości do chałupy... Drzeć się nie pozwalam, bo co poniektórzy spać chcą w pokojach swoich, a wrzaski pod oknami przeszkadzać mogą. W takich sytuacjach perswazję trza łagodną stosować, i jak do krasuli przemawiać, a nie wrzeszczeć, bo to agresję wzbudza. Trza oznajmiać, jak na ten przykład: "No... do dom idziem, pomalutku, uwaga na stopień..." Bo jak się z ryjem wyskoczy, to się stawiać zaczynają, i mówią: "co, ja pijany??". A tak - łagodnie, jak do żywego w obejściu. Bo to wszystko podobne...

[ Dodano: 2011-07-10, 09:32 ]
Sybaryta... fajny zawód, i chcę go wykonywać
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
granda 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Cze 2011
Posty: 227
Pomogła: 20 razy

 #51  Wysłany: 2011-07-10, 20:06  


Ja też się dzisiaj uśmiechnęłam, czytając Twój wątek. Fajnie, że jesteś :)
_________________
"Ważne jest nie to, co ze mną zrobiono, lecz to co ja sam zrobiłem z tym, co ze mną zrobiono"
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #52  Wysłany: 2011-07-10, 20:55  


Miałem kolacji nie jeść. Ale gościom podawaliśmy bigos na kolację (wbrew pozorom bigos jest potrawą dietetyczną. Zawiera dużo błonnika. No i wysiłek energetyczny potrzebny do strawienia tego jest wyższy niż zysk energetyczny). Jakoś tak wyszło, że miał więcej mięsa niż kapusty, zeszło połowę, a do reszty trza było kapusty ze śliwką na winie dogotować, żeby to był bigos, a nie mięso z kapustą. A potem zamrozić. No i musiałem spróbować, żeby wiedzieć co i jak. No to wciągnąłem pół talerza, a potem się okazało, że z obiadu zostało jeszcze jakieś udo. Ogólnie mam słabość do nóg. Wszystkich. Golonko tez się do nóg zalicza. Na swoje usprawiedliwienie mam to, że zjadłem bez chleba, chociaż z tego co pamiętam z religii, to grzech.
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
sonia21 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lip 2010
Posty: 2735
Skąd: Sosnowiec
Pomogła: 198 razy

 #53  Wysłany: 2011-07-10, 21:09  


Gazda napisał/a:
Na swoje usprawiedliwienie mam to, że zjadłem bez chleba, chociaż z tego co pamiętam z religii, to grzech.

no tak w chlebie za dużo mąki , a ja wędziłam mięsko pychotka :lol: , gril lepiej nie pytajcie , czyste obżarstwo to dopiero grzech , gimnastyka była , ale nie przy plewieniu ogródka :mrgreen:
o prócz tego , że na dzień dobry jak wysiadłam z auta użarło mnie coś paskudnego to by było super , jutro muszę iść z tym do lekarza bo nie wygląda to wesoło :?ale?:
_________________
Bije zegar godziny , my wtedy mówimy: '' Jak ten czas szybko mija '' - a to my mijamy .
Stanisław Jachowicz
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #54  Wysłany: 2011-07-10, 21:19  


Dziadek często powtarzał, że jak moją babcię użarła żmija, to zdechła... A to co użarło Ciebie? :)
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
sonia21 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lip 2010
Posty: 2735
Skąd: Sosnowiec
Pomogła: 198 razy

 #55  Wysłany: 2011-07-10, 22:04  


nie mam pojęcia jakiś robal którego nie widziałam na pewno nie był to komar :-(
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #56  Wysłany: 2011-07-10, 22:20  


Przypomniało mi się coś. Taka historyjka, która wydarzyła się mojemu koledze z Muszyny kilka lat temu. Chłopak fajny, przystojny, lubił połazić z gitarą i plecakiem po górach (poznałem go, kiedy prowadziłem schronisko górskie). Otóż rzeczony chłopak poznał na schronisku dziewczynę z Sącza. Z Nowego Sącza. No i umówił się z nią w tymże mieście. Fajna była strasznie, mieli za sobą pierwsze cośtam cośtam, zależało mu, żeby dobrze wypaść nie tylko w środowisku górskim, ale i w mieście. jednym słowem - miał nadzieję na coś jeszcze i na dłużej. Ubrał się ładnie, w jakąś topową koszulkę i jasny spodzień. Stres go zżerał, wykąpał się ze dwa razy. Przed wyjściem z domu pochłonął szybko obiad, praktycznie go połykając. No i w autobusie zaczął go strasznie brzuch boleć. Od Krzyżówki za Krynicą jest kawał bez przystanku, a kolegę już skręcało bardzo... Nie wiem czy wiecie o czym mówię. Stoi człowiek, nogi krzyżuje, i opiera się o coś, albo trzyma czegoś. Pot aż kapie, taki wysiłek, by powstrzymać zwieracze... Kumpel nie wytrzymuje, i mówi do kierowcy, żeby się zatrzymał. A kierowca:
- panie, czyś pan zwariował? Tu same zakręty, nie ma przystanku, ani zatoczki. Policja zobaczy, to mandat wlepi.
Kumpel zaczyna błagać, a kierowca swoje. W końcu ubłagał. Zatrzymał się. Kumpel miał akurat atak. Pośladki zaciśnięte do bólu, a tu trzeba krok zrobić, żeby wysiąść z autobusu. Kierowca drzwi otworzył, a kumpel stoi jak przyspawany. Ludzie już burczą, kierowca się niecierpliwi i mówi, że jak kumpel nie wysiądzie, to on dalej jedzie, i co to za robienie sobie jaj i takie tam. No to zrobił krok. Fatalny krok. Zwieracze nie wytrzymały i pooooszłooooo w te jasne spodenki. Randka przestała byś ważna. Kumpel w rowie przy szosie ściągnął gacie, wypróżnił się do końca, a spodnie opłukał w tej wodzie co na dnie rowu przy drodze stała. Poczuł wielką ulgę, zapomniał o dziewczynie. Umył się w jakimś strumyku i wciągnął mokre spodnie. Nie miał możliwości dokładnie ich uprać, więc zbyt czyste nie były. Był przekonany, że to już koniec wstydu na ten dzień. Wsiadł do powrotnego autobusu. Tam ścisk i gorąc. Na początku wszystko było ok... ale spodnie zaczęły schnąć i po autobusie rozszedł się dość specyficzny zapach. Wokół zrobiło się luźniej. W autobusie panowała cisza, i wszyscy się na niego patrzyli...
Morału jakoś nie wymyśliłem do tej historyjki, ale myślę, że nawet nie trzeba. W starciu biegunki z miłością ofiarą stają się spodnie.
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
granda 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Cze 2011
Posty: 227
Pomogła: 20 razy

 #57  Wysłany: 2011-07-10, 22:25  


Gazda napisał/a:
Zwieracze nie wytrzymały i pooooszłooooo w te jasne spodenki.

Koleżanka miała podobną przygodę ze stringami
_________________
"Ważne jest nie to, co ze mną zrobiono, lecz to co ja sam zrobiłem z tym, co ze mną zrobiono"
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #58  Wysłany: 2011-07-10, 22:27  


O kurcze... byłem przekonany, że takie przygody tylko facetów spotykają :-D
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
granda 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Cze 2011
Posty: 227
Pomogła: 20 razy

 #59  Wysłany: 2011-07-10, 22:30  


Gazda napisał/a:
byłem przekonany, że takie przygody tylko facetów spotykają

Ups! czyżbym jakąś tajemnicę zdradziła :?ale?:
_________________
"Ważne jest nie to, co ze mną zrobiono, lecz to co ja sam zrobiłem z tym, co ze mną zrobiono"
 
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #60  Wysłany: 2011-07-10, 22:32  


Gazda napisał/a:
Przypomniało mi się coś. Taka historyjka [...]

|wht?!| :/hahaha/: :brav: Właśnie umarłem ze śmiechu - masz mnie na sumieniu (na szczęście teraz nie musiałem "stać jak przyspawany" :lol: :mrgreen: ).
_________________
Solve calceamentum de pedibus tuis: locus enim, in quo stas, terra sancta est [Ex: 3, 5]
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group