1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Autor Wiadomość
ali0210 


Dołączyła: 20 Paź 2012
Posty: 306
Skąd: szczecin
Pomogła: 54 razy

 #31  Wysłany: 2013-02-16, 16:23  


Lucynko,
bardzo, bardzo dziękuję za Twoje wsparcie, wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twojej rodziny.
Buziaczki. pa
 
Lucyna45 


Dołączyła: 06 Sty 2013
Posty: 84
Pomogła: 27 razy

 #32  Wysłany: 2013-02-24, 20:47  


Witaj Alusia!Często myślę o Tobie,czy wszystko u Ciebie w porządku i jak sobie radzisz.Mam nadzieję,że wszystko OK.Pozdrawiam Cię cieplutko!
 
ali0210 


Dołączyła: 20 Paź 2012
Posty: 306
Skąd: szczecin
Pomogła: 54 razy

 #33  Wysłany: 2013-02-24, 21:02  


Witaj Lucynko,
własnie weszłam na forum a tu wiadomośc od Ciebie. Bardzo się ucieszyłam.
Również często o Tobie myślę.
Narazie jestem bez badań kontrolnych, będę miałą na przełomie marca i kwietnia, pewnie po świętach. Moje samopoczucie psychiczne jakby trochę lepiej, czasami tylko przeszywa mnie paniczny strach. Jakieś dwa tygodnie temu miałam taki dołek, że płakałam jak bóbr.
Bardzo przejęłąm się tym, że nasza forumowa koleżanka z B. 0,6 ma nawrót choroby i to mnie przeraziło. Raz myślę jest ok. ale za chwilę ...
Bardzo serecznie Cię pozdrawiam. Buziaczki :cmok:
 
Lucyna45 


Dołączyła: 06 Sty 2013
Posty: 84
Pomogła: 27 razy

 #34  Wysłany: 2013-02-25, 17:05  


Hej! Alusia,Nie wiem jak się wstawia takie buziaczki,to bym Ci wstawiła cały rządek!Wiem Alusia,jaki to jest strach,czasem brakuje tchu,ale po chwili to przechodzi i jest lepiej.To uczucie będzie słabło z czasem,nie będzie już takie paraliżujące.Musisz myśleć pozytywnie,to jest ważne,a ja jestem pewna,że wszystko będzie w porządku.Główka do góry,pozdrawiam Cię serdecznie,ucałuj swoją córcię.Moja córka ,ze swoją córką właśnie wróciły z Zakopanego wypoczęte i zadowolone.Ściskam mocno!
 
ali0210 


Dołączyła: 20 Paź 2012
Posty: 306
Skąd: szczecin
Pomogła: 54 razy

 #35  Wysłany: 2013-02-25, 20:08  


Witaj Lucynko,
moja córeczka dziękuje za buziaczki i ja tez. My również bardzo Was pozdrwaiamy i całujemy.
A ile Twoja wnuczka ma lat? My też jeździmy do Zakopanego. Fajnie, że Twoje dziewczyny spędzają razem czas.
Mam nadzieję, że kiedyś będzie lepiej. Dzisiaj weszłam na formum, na stronę o ineksie mitotycznym-prognoza i trochę mi sie humor poprawił. Czytając wpisy innych, wiem, że i tak mi sie udało, jeżeli można to tak nazwac. Mam nadzieję, że tak będzie. Dziękuje Ci za tak ciepłe słowa, to wiele znaczy.
:) Aha na buźkę wystarczy najechac kursorem i raz kliknąc i już jest :)
 
Lucyna45 


Dołączyła: 06 Sty 2013
Posty: 84
Pomogła: 27 razy

 #36  Wysłany: 2013-02-25, 21:26  


:cmok:

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2013-02-25, 22:05 ]
Jeden 'emot' w zupełności wystarcza.

 
ali0210 


Dołączyła: 20 Paź 2012
Posty: 306
Skąd: szczecin
Pomogła: 54 razy

 #37  Wysłany: 2013-02-25, 21:32  


Ojej!!!!!!!!!!!
Super |haha| ::thnx::
 
Lucyna45 


Dołączyła: 06 Sty 2013
Posty: 84
Pomogła: 27 razy

 #38  Wysłany: 2013-03-09, 22:25  


Aluś!Co u Ciebie?Jak się czujesz?Czytałam ,że denerwujesz się,bo boli Cię to żołądek,to znów głowa.Myślę Alusiu,że może to być sprawka nerwów,w jakich zapewne żyjesz.Staraj się odrzucać myśli o chorobie,choć wiem,że to bardzo trudne,to musisz to robić,aby nie doprowadzić się do rozpaczy.Uwierz mi to kiedyś ustąpi,ale musi upłynąć trochę czasu.Jak się ma Twoja córeczka?Jak ma na imię?Oprócz wnuczki mam jeszcze dwóch wnuczków/od drugiej córki/Starszy wnuk właśnie zaliczył wszystkie egzaminy na uczelni/Bardzo się cieszę z tych moich dzieciaczków/Chciałabym Cię zagadać,żebyś choć na chwilę zapomniała o swoich kłopotach.Tak robiłam jak moja córka miała złe dni i to pomagało choć na chwilę.Powtarzaj sobie:będzie dobrze,będzie dobrze.Bo naprawdę będzie dobrze! :papap:
 
ali0210 


Dołączyła: 20 Paź 2012
Posty: 306
Skąd: szczecin
Pomogła: 54 razy

 #39  Wysłany: 2013-03-12, 13:33  


Halo Lucynko,
byłam na małym wyjeździe i postanowiłam trochę nie zaglądac na forum. Muszę przyznac, że ostatnio jest trochę lepiej, w natłoku spraw mysli o chorobie odchodzą. Tylko właśnie jak coś zaboli, zakuje to odrazu myśli, że to przerzuty.
Moja córcia ma na imię Dominika, chodzi do pierwszej klasy LO, klasa językowo-społeczna.
Jak to w tym wieku, ogólnie grzeczna, czasami jakiś wyskok. Mówi do mnie: jest dobrze, inaczej byc nie może i koniec. Na poczatku dokładnie jej nie mówiliśy co miałam, małymi kroczkami bez podawania nazwy. A ostanio sama powiedziała, że czytała o czerniaku.
Wiem, że przy innych koleżnakach z forum mam już duże dziecko. One mają maluszki.
Ale najbardziej boję się o nią.
Twoje wnuki mają kochaną babcię. Moja mama nie żyje, zmarła 12 lat temu.
Dziękuję Ci za to, że o mnie pamiętasz i mnie wspierasz. Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam i czekam na wiadomości od Ciebie. |buziaki| [usmiech]
 
Luika 



Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 262
Pomogła: 65 razy

 #40  Wysłany: 2013-03-13, 17:17  


Ali, moja córka właśnie kończy liceum a zachorowałam 3 lata temu. Ona wie,że obie JESTESMY silne ;) Czasem zdarzają nam się słabostki ale przecież to takie ludzkie ;)
Ciągle rozmawiamy, płaczemy, kłócimy się i godzimy ;) Ale obie wiemy,że JEST DOBRZE ;) uśmiechamy sie czesto i to DZIAŁA ;) ))
Całuję Cię mocno i Ciebie Lucynko mocno przytulam.
_________________
nie boję się ;)
http://mamczerniaka.blog.pl/

Czerniak złośliwy, Clark III, naciek 9 mm
Melanoma epithelioides partim fusocellulare typus nodularis cutis, exulcerans, T4bN1aM0
» Mój wątek na tym Forum «
 
ali0210 


Dołączyła: 20 Paź 2012
Posty: 306
Skąd: szczecin
Pomogła: 54 razy

 #41  Wysłany: 2013-03-13, 21:52  


My też się czasami kłócimy, moja jest odemnie wyższa więc nasze kłotnie śmiesznie wylądają ale stram się zachowac powagę.
Później oczywiście wszystko mija i jest ok. Wydaje mi się, że przez moją chorobę wydoroślała. Właściwie nie ma problemów"wieku dorastania".
Trzymajmy się dziewczyny.
Lucynko i Luiko bardzo Was pozdrawiam.
Ps. Fajnie, że wróciłaś. :-D |wht?!|

[ Dodano: 2013-03-13, 21:53 ]
Żeby tylko nie zapeszyc z tym brakiem probleów...he,he :!:
 
Lucyna45 


Dołączyła: 06 Sty 2013
Posty: 84
Pomogła: 27 razy

 #42  Wysłany: 2013-03-13, 22:44  


Cieszę się Alusiu,że Twoje samopoczucie się poprawiło.Nadejdzie wiosna,człowiek inaczej spojrzy na świat.Moja wnusia ma na imię Dominika,tak jak Twoja córeczka.Jest w ostatniej klasie gimnazjum i jest taka sama aparatka jak Twoja .Mieszkamy na jednym podwórku więc mam ich wszystkich na codzień .Ona nie wie o chorobie swojej mamy,miała wtedy roczek.Mogę powiedzieć, że dopiero od 2-3 lat córka otrząsnęła się z tej traumy.Cieszę się,że poznałam jeszcze jedną dzielną Forumowiczkę, Luikę. Pozdrawiam Was Dziewczyny bardzo,bardzo wiosennie-czyli żółto i zielono!/bo tak widzę wiosnę!/A dla Dominiki - uściski od babci Lucyny./wnuczka,jak mi chce zrobić na złość,to mówi do mnie:babuleńko,a ja nie chcę jeszcze być taką całkiem babuleńką/
 
ali0210 


Dołączyła: 20 Paź 2012
Posty: 306
Skąd: szczecin
Pomogła: 54 razy

 #43  Wysłany: 2013-03-14, 17:19  


He,he "babuleńko" ale wie jak sobie pożartowac. Te Dominiki.... Moja Dominika dziękuje za uściski, ja też. Twoje dziewczyny maja dobrze-mają Ciebie. My mamy babcię na "górze"-niestety nie można pogadac, wpaśc na kawkę.
Czekamy na wiosnę i lepsze nastroje. Życzę Wam uśmiechów i miłego dnia.
 
Lucyna45 


Dołączyła: 06 Sty 2013
Posty: 84
Pomogła: 27 razy

 #44  Wysłany: 2013-03-14, 18:14  


:sun:
 
Lucyna45 


Dołączyła: 06 Sty 2013
Posty: 84
Pomogła: 27 razy

 #45  Wysłany: 2013-03-30, 21:27  


Alusiu!Bardzo dziękuję za świąteczne życzenia.Ja też życzę Ci wspaniałych Świąt Wielkanocnych,pogody w przyrodzie ,ale też pogody ducha.Idzie wiosna,już jest koło Korei za pół roku zawita u nas.Stop! Ale mnie poniosło!To wszystko przez potworną grypę,która mnie dopadła,ale już mi lepiej.Słoneczka cudnego życzę moim Kochanym Dziewczynom: Alusi i Dominisi; Wesołych Świąt i mokrego Dyngusa! :flower:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group