1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 143
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak trzustki + przerzuty
zagubiona1974

Odpowiedzi: 140
Wyświetleń: 38557

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-11-11, 22:03   Temat: Rak trzustki + przerzuty
Wiem co czujesz... Mój Tato odszedł 4i pół roku temu, a to ciągle boli. Szczególnie mocno odczuwa się brak ukochanej osoby przy okazji uroczystości rodzinnych, kiedy jesteśmy wszyscy razem...życzę Ci dużo siły. Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Podejrzenie czerniaka, negatywny wynik histopatologiczny
zagubiona1974

Odpowiedzi: 294
Wyświetleń: 162523

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-11, 15:09   Temat: Podejrzenie czerniaka, negatywny wynik histopatologiczny
Witaj Rafale. Przeczytałam cały Twój wątek. Merytorycznie nie pomogę, ale mocno zaciskam kciuki, żeby Twój pech już się skończył, a leczenie przyniosło poprawę. Trzymaj się chłopaku:)
  Temat: Kmis757 - komentarze
zagubiona1974

Odpowiedzi: 776
Wyświetleń: 150769

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-11-11, 14:17   Temat: Kmis757 - komentarze
Witaj Krzysiu:)
I jak wynik rezonansu? Mam nadzieję, że wszystko jest onkologicznie w porządku. Pozdrawiam serdecznie:)
  Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
zagubiona1974

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 88861

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-05-03, 17:20   Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Olu, u mnie w marcu minęły 4 lata, a ja nadal myślę, czy aby na pewno zrobiłam wszystko co mogłam...
Czas leczy rany... być może, ale ja tak tego nie odczuwam. Są chwile, kiedy myślę o Tacie cały czas. Ale już mogę oglądać zdjęcia i filmy, na których On jest bez wycia w poduszkę. Wierzę, że kiedyś przyjdzie taki moment, że moja żałoba znajdzie swój koniec.
Przytulam bardzo mocno.
  Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
zagubiona1974

Odpowiedzi: 313
Wyświetleń: 123979

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-12-17, 19:24   Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
Witaj Krzysiu :)
Cieszę się, że u Ciebie wszystko OK :-D . Mam pytanie w związku z tarczyca- miałeś jakieś dolegliwości w związku z dość wysokim poziomem TSH? Ja od śmierci Taty również mam niedoczynność i Hashimoto i teraz, w okresie zimowym musiałam zwiększyć dawkę, bo zasypiam na stojąco. Pozdrawiam Cię serdecznie :lol:
  Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
zagubiona1974

Odpowiedzi: 393
Wyświetleń: 187006

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-04-22, 21:49   Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Witaj Małgosiu:)
wydaje mi się, że hemoglobina jest zbyt nisko, żeby można było podać chemię. Mój Tatuś w takim przypadku miał najpierw przetaczaną krew.
Trzymam kciuki za Ciebie. Przed Tobą trudny czas _itsme_
Nie wiem, czy kolejna chemia nie zaszkodzi...
  Temat: Rak nosogardła z przerzutami i wznową
zagubiona1974

Odpowiedzi: 174
Wyświetleń: 116449

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-04-11, 20:56   Temat: Rak nosogardła z przerzutami i wznową
Gazdo , gratuluję;)
  Temat: roman1130 - komentarze
zagubiona1974

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384166

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-02-14, 20:47   Temat: roman1130 - komentarze
Wciąż tu zaglądam... czytam i ryczę:( nie rozumiem dlaczego tacy dobrzy ludzie jak Romek tak wcześnie odeszli... za wcześnie, nie w porę... :cry..: ale los jest nieubłagany, a czas tak szybko płynie... do zobaczenia po tamtej stronie
  Temat: Rak jelita po resekcji
zagubiona1974

Odpowiedzi: 263
Wyświetleń: 75838

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-01-14, 19:32   Temat: Rak jelita po resekcji
Czy myslicie, ze da sie okreslic, ile nam czasu jeszcze zostalo? Myslalam, zeby chociaz na dwa dni wziac mame do domu. Ona o tym marzy. Jest lezaca, sa dni, ze wstaje do toalety, sa takie, ze zalatwia sie do papmersa. Tylko z kroplowkami bylby problem.



Myślę, że czasu zostało niewiele:( zapytaj lekarza, czy byłaby możliwość zabrania Mamy do domu. Może Ona czeka na to? Chce odejść w swoim łózku? Wiem, że dla odchodzącego czlowieka to ważne. Przytulam mocno i życzę Ci dużo siły.
  Temat: Bluesy - komentarze (vf8)
zagubiona1974

Odpowiedzi: 406
Wyświetleń: 109141

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-12-21, 18:30   Temat: Bluesy - komentarze (vf8)
Dawno mnie tu nie było. Dziś coś mnie tknęło, żeby sprawdzić co u Ciebie. Ale Ciebie już nie ma..... [nooo] do zobaczenia po tamtej stronie :-(
  Temat: Ciąża i rak nosogardła
zagubiona1974

Odpowiedzi: 361
Wyświetleń: 227107

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-07-18, 19:15   Temat: Ciąża i rak nosogardła
Trzymam kciuki za pomyślnośc. Wierzę, że Ci się uda. Pozdrawiam serdecznie:) udanych wakacji.
  Temat: Ciąża i rak nosogardła
zagubiona1974

Odpowiedzi: 361
Wyświetleń: 227107

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-04-06, 13:26   Temat: Ciąża i rak nosogardła
hmmm... nie chce mi się wierzyć w to, co czytam na temat dr Wygody:( wydawało mi się, że to lekarz przez duże L, z powołania, z dużą dozą empatii.... tymczasem fakty są inne:(szkoda.... Tobie, Bluesy życzę dużo wytrwałości i zdrowia:)
PS: Spróbuj skontaktować się z Poooddziałem Chemioterapii w Tarnowskich Górach. Tam "ratowano" mojego Tatę; do dziś pluję sobie w twarz, że nie dostaliśmy się tam od razu. Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
zagubiona1974

Odpowiedzi: 313
Wyświetleń: 123979

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-02-04, 14:32   Temat: Nowotwór nasady jezyka z przerzutami do węzłów chłonnych
Witaj Krzysiu:) Dawno mnie tu nie było,ale widzę że u Ciebie wszystko OK. Masz się dobrze:) Oby tak dalej:) Pozdrawiam serdecznie;)
  Temat: Bluesy - komentarze (vf8)
zagubiona1974

Odpowiedzi: 406
Wyświetleń: 109141

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-02-04, 14:29   Temat: Bluesy - komentarze (vf8)
Witaj Bluesy:) na wstępie donoszę , że świetnie wyglądasz:P dawno mnie tu nie było. Cieszę się, że u Ciebie OK i czekam na informacje z badania PET-em. Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Rak przełyku G1
zagubiona1974

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 44995

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-06-21, 19:52   Temat: Rak przełyku G1
z tego co pamiętam, w Gliwicach przepustek nie ma, niestety. Co do odmowy leczenia... nie wiem. Mój Tatuś też miał najwyższy stopień zaawansowania choroby, a jednak lekarze walczyli o Niego-do końca. Pozdrawiam.
 
Strona 1 z 10
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group