1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 16
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: EPITELIOIDNE ZNAMIE SKÓRNE
sylwia19887

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7045

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-05-06, 18:32   Temat: EPITELIOIDNE ZNAMIE SKÓRNE
Proszę o usunięcie mojego wątku, gdyż ta dyskusja jest zbędna. , pozdrawiam.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2013-05-06, 19:33 ]
Dyskusja została wydzielona, co do usuwania wątków --> vide Regulamin Forum.

  Temat: EPITELIOIDNE ZNAMIE SKÓRNE
sylwia19887

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7045

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-05-02, 18:21   Temat: EPITELIOIDNE ZNAMIE SKÓRNE
Witam serdecznie,
przepraszam ,ale pisałam w rozsypce.
Mój przypadek jest bardzo rzadki ,więc myślałam
że ktoś będzie mógł mi pomóc.
Przepraszam że zabrałam cenny czas osób czytających forum.
Codziennie czytam to forum , cieszę sie z sukcesów, płaczę gdy widzę złe wiadomości .
Nikogo nie obraziłam na tym forum, ani na żadnym innym, więc proszę nie obrażajcie i mnie,
gdyż dyskusja wydaje mi sie zbędna.
kibicuje każdemu z osobna i życzę samych sukcesów



Pozdrawiam.
  Temat: EPITELIOIDNE ZNAMIE SKÓRNE
sylwia19887

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7045

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-05-01, 14:04   Temat: EPITELIOIDNE ZNAMIE SKÓRNE
witam serdecznie czy moze ktoś mi pomóc, po wycieciu znamienia na udzie tj sierpien wynik Epitelioidne znamie skórne, zalecenia to obserwacja zmian skórnych ewentualne usuniecie, we wrzesniu usuwanie kolejnego na przedramieniu wynik; naevus pigmentosus.
dwa tygodnie temu usuniecie kolejnego ktorego mialam na prawej piersi był malutki mial zaledwie 3mm ale wczesniej byl nieco mniejszy i na srodku mial taka jakby czarna kropke a w niej malutka dziurka to mnie zaniepokoilo dlatego usunełam wynik tego znamienia Epitelioidne znamie skórne czyli wynik taki sam jak w znamieniu pierwszym. czy mogł by mi ktos pomoc lub cos poradzic?? czy mam usuwać każde znamie które mam na skorze czy moge jakos temu zapobiec bardzo prosze o pomoc

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2013-05-01, 16:03 ]
Ponownie proszę: kropki, przecinki ... [nie poprawiam, żeby wszyscy zobaczyli jak wygodnie czyta się takiego posta]

[ Dodano: 2013-05-01, 20:51 ]
Myśle że moderator będzie mógł mi pomóc nie tylko w zasadach interpunkcji.
  Temat: Czy to może być podejrzana zmiana ?
sylwia19887

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 9775

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-04-26, 19:58   Temat: Czy to może być podejrzana zmiana ?
aniutka z tego wynika ze ten dermatolog u którego byłas to jakis d...l ,zmiana wycieta w całości z marginesem zdrowej skóry nie może zezłośliwieć, jesli wynik przychodzi zły to oznacza ze zezłośliwiało one znacznie wcześniej,nie rozumie jak lekarz może opowiadac takie farmazony. jesli niepokoi Cie jakieś znamie poproś o skierowanie aby je ununąć, a najlepiej zgłoś sie jeszcze do innego lekarza na konsultacje pozdrawiam serdecznie
  Temat: Czerniak Breslow 5 mm, Clark IV
sylwia19887

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 74242

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-04-17, 20:38   Temat: Czerniak Breslow 5 mm, Clark IV
ale super bardzo :-D sie ciesze i kibicuje Ci anutka trzymam kciuki i życzę dużo dużo zdrówka :-D :)
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
sylwia19887

Odpowiedzi: 341
Wyświetleń: 131944

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-19, 21:58   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
żegnaj Basiu walczyłas bardzo dzielnie :( spoczywaj w pokoju
  Temat: czerniak złośliwy złośliwy
sylwia19887

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 7735

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-19, 21:54   Temat: czerniak złośliwy złośliwy
agusia cu u was??
  Temat: Czerniak guzkowaty, Clark IV, Breslow 1,95 mm
sylwia19887

Odpowiedzi: 332
Wyświetleń: 121849

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-01-31, 23:15   Temat: Czerniak guzkowaty, Clark IV, Breslow 1,95 mm
droga załamana trzymam mocno za was kciuki, bede sie gorliwie modlic za siostre,moze jednak zdarzy sie cud i wszystko bedzie dobrze.nie zalamujcie sie, trzeba walczyc z tym dziadostwem,pozdrawiam goraco Ciebie i siostre ,czytam kazdy wpis od Ciebie mam nadzieje ze nastepny bedzie bardziej pozytywny


Ps. czy na guzy na watrobie nie mozna przyjmowac jakiejs chemii???
  Temat: Czerniak guzkowy, Clark V, Breslow 5 mm, przerzuty do węzłów
sylwia19887

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 114136

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-01-25, 20:24   Temat: Czerniak guzkowy, Clark V, Breslow 5 mm, przerzuty do węzłów
śliczna Basia:(
  Temat: CZERNIAK epitelioidalny IIst.Clarka Breslov 1,5 mm
sylwia19887

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 36481

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-01-17, 20:23   Temat: CZERNIAK epitelioidalny IIst.Clarka Breslov 1,5 mm
Witam ponownie:) Iza ja mysle ze Warszawa to najlepszy osrodek w jakim moglas przebadac preparaty:) ciesze sie jednak ze jestes po stala obserwacja lekarska:) ja mialam znamie epitelioidne mysle ze to cos podobnego do twojego znamienia, mimo ze lekarka mowila ze to nic powaznego bede robic co jakis czas badania, bo jednak sie martwie. pozdrawiam serdecznie i sciskam mocno:)
  Temat: CZERNIAK epitelioidalny IIst.Clarka Breslov 1,5 mm
sylwia19887

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 36481

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-01-16, 19:34   Temat: CZERNIAK epitelioidalny IIst.Clarka Breslov 1,5 mm
witam Cie seredeczne Iza, oczywiscie znam Twoj caly watek bardzo ciesze sie z koncowej diagnozy:) mam do Ciebie pytanko czy jestes pod opieka lekarska?? masz robione jakies badania okresowe?? bardzo serdecznie Cie pozdrawiam:)i gratuluje:)
  Temat: Melanoma m. pT4b
sylwia19887

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 7420

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-01-15, 22:34   Temat: Melanoma m. pT4b
<rutkowskip@coi.waw.pl> adres do profesora trzymam kciuki:)
  Temat: Czerniak guzkowy, Clark V, Breslow 5 mm, przerzuty do węzłów
sylwia19887

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 114136

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-01-07, 19:49   Temat: Czerniak guzkowy, Clark V, Breslow 5 mm, przerzuty do węzłów
kochana Basia:( odpoczywaj w spokoju(*)
  Temat: EPITELIOIDNE ZNAMIE SKÓRNE
sylwia19887

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7045

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-01-01, 18:47   Temat: EPITELIOIDNE ZNAMIE SKÓRNE
mam takie pytanko czy komórki epitelioidne mogą wytępować w znamieniu??
  Temat: EPITELIOIDNE ZNAMIE SKÓRNE
sylwia19887

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7045

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-12-18, 22:29   Temat: EPITELIOIDNE ZNAMIE SKÓRNE
to jest właśnie wynik konsultacji Patamorfologicznej; pelne rozponananie patamorfologiczne
EPITELIOIDNE ZNAMIE SKORNE
jeszcze
Opis makroskopowy: fragment skory o wym 2x0,8 z szaro-brunatnym guzkiem o wyn 0,6 x 0,5 x 0,2 z usunietym marginesem

dodam ze wycinek poszedł do badania z podejrzeniem melanoma.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2012-12-18, 22:33 ]
Serdecznie prosimy o stosowanie się do zasad interpunkcji - w ten sposób oszczędzamy czas na edytowaniu postów, mogąc pomóc :)

 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group