1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
sarenka

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 146917

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-12-23, 01:36   Temat: Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
Gazda, - masz mnie na FB,nie zostawiam Ciebie.Za bardzo Cię lubię,ale sam przyznasz,że dwie zdrowe ,krzepkie baby i do tego pyskate na jednym forum,to kiepskie połączenie.Mnie dobrze zrobi,jak tutaj zamilknę (no,dobrze,przez jakiś czas) :flow: :)
  Temat: Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
sarenka

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 146917

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-12-22, 23:20   Temat: Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
jo_a napisał/a:
A tu znów każdy gra w innej tonacji.
-wiesz co?Trudno nie przyznać Ci racji,jednak ja mam już dość ciągłego przez Ciebie pouczania wszystkich.Jest o jedną z nas za dużo na forum,zostajesz Ty.Trzymaj się ciepło.
  Temat: Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
sarenka

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 146917

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-12-22, 23:06   Temat: Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
DumSpiro-Spero napisał/a:
wybieramy temat pracy jedynie pod kątem gustu promotora?
-oczywiście,że nie.Mnie chodzi o to,żeby napisana przez studenta praca miała jakiś sens.Określony stopień trudności,nie powinno byc tak,że tytuł mgr uzyskuje sie za napisanie pracy miernej,miałkiej,nikomu nie potrzebnej.
agnieszka.waraksa napisał/a:
"dają mu wolną rękę".
- na kiepski wybór tematu pracy,na pójście na łatwiznę?
absenteeism napisał/a:
dostałam promotora "z góry"
-no,tak.Jest gorzej niż myslałam.Gdy ja w 1975 roku pisałam pracę mgr sama wybierałam promotora i uwierzcie mi,że temat pracy był moim przemyślanym wyborem.Jednak promotor nie szedł na skróty.W końcu "firmował"pracę studenta.

[ Dodano: 2012-12-22, 23:10 ]
Mniejsza z tym.Mnie tak właściwie chodzi o ocenę tematu przywołanej przeze mnie pracy mgr.Ja mam mieszane uczucia.
  Temat: Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
sarenka

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 146917

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-12-22, 21:48   Temat: Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
JoannaCzech napisał/a:
Znaczenie duchowości w osiąganiu dobrostanu biopsychospołecznego u osób chorych na stwardnienie rozsiane”. Interesuje mnie więc, w jaki sposób poziom duchowości/religijności osoby chorej wpływa na sposoby radzenia sobie z nią w codziennym życiu.
- ja już widać za stara jestem,aby to pojąć.Taki temat pracy mgr to jest poważny temat,że tak powiem naukowy studenta psychologii,a nawet pedagogiki?

[ Dodano: 2012-12-22, 21:52 ]
agnieszka.waraksa napisał/a:
Jeżeli wybieracie temat pracy, to zastanówcie się najpierw- dlaczego chcecie o tym pisać? (
-czegoś tutaj nie rozumiem.Za moich czasów,to wybrany temat pracy mgr musiał mieć akceptację promotora,a teraz już nie ma tego patentu?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group