1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czkawka - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77905

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-02, 20:44   Temat: czkawka - komentarze
czkawka, :tull: :tull: :tull:
  Temat: czkawka - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77905

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-10, 23:37   Temat: czkawka - komentarze
oj przejdzie przejdzie musi
  Temat: czkawka - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77905

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-06, 14:48   Temat: czkawka - komentarze
no Romuś wróci to się dowiemy może o co z tym kominem chodzi. ale aż boję się zapytać żeby znowu inni nie zrozumieli tego opatrznie :oops:

Czkawuś buziaczki
  Temat: czkawka - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77905

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-29, 15:09   Temat: czkawka - komentarze
ocieplanie komina???
[[wysmiewacz] [[wysmiewacz] :pasdunormal: :pasdunormal: :pasdunormal:
po co się ociepla komin?

[ Dodano: 2012-06-29, 15:11 ]
ja zielona jestem ale OCIEPLANIE KOMIN?????
KOPARA MI OPADŁĄ AŻ NA KLAWIATURĘ :bialafl:
  Temat: czkawka - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77905

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-26, 23:48   Temat: czkawka - komentarze
wiesz dobre i to

ale pęknięte wazony mają duszę, historię, są magiczne, niepowtarzalne, nie są takie delikatne, kruche, maja związane z soba wspomnienia...
ja mam jeden pęknięty i choć dostałam sporo wazonów nowych ładnych by ten jeden wywalić, ja uparcie do niego wkładam kwiaty, choć już przecieka to znalazłam inne przeznaczenie dla niego. wazon na kwiaty suche. lub takie dziecięce z bibułki. pasuje do nich idealnie a te nowe porasta kurz gdzieś na szafie
  Temat: czkawka - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77905

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-26, 22:48   Temat: czkawka - komentarze
kochana i już nic nigdy nie będzie takie samo. i mimo tego że nie ważne ile ludzi umrze to słońce i tak wstanie rano i zajdzie wieczorem - niestety tak jest
a z tym że już nigdy nie będzie się tą samą osobą to się zgodzę i porównam do sklejonego wazonu. -nawet jak go się sklei ładnie , pozostanie rysa i w miejscu pęknięcia zawsze będzie słabszy, może też zdarzyć się też tak że będzie przeciekał ale i tak może przydać się do czegoś innego...
  Temat: czkawka - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77905

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-31, 22:03   Temat: czkawka - komentarze
ja tez czytam choć nie zawsze się wypowiadam :)
  Temat: czkawka - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77905

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-18, 21:41   Temat: czkawka - komentarze
:sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun:
  Temat: czkawka - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77905

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-02-27, 21:57   Temat: czkawka - komentarze
oj tam oj tam
ale ile kasy idzie z dymem, a warto?
zobacz tyle jest miejsc na świecie egipt tailandia amazonka itd itp
  Temat: czkawka - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77905

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-02-27, 10:22   Temat: czkawka - komentarze
Gonia, rzuć palenie........
a kase przeznacz na jakąś wycieczkę lub coś o czym marzysz. od dawna o na co byś się nie odważyło

pomyśl będzie fajnie
  Temat: czkawka - komentarze
plamiasta

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 77905

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-02-26, 23:15   Temat: czkawka - komentarze
czkawka napisał/a:
Czuję się rozbita.
Wczoraj złapałam doła z powodu koszuli, którą założyłam- czerwonej. Pierwszy raz od ponad roku miałam na sobie żywy kolor...
A dzisiaj prawie się zmusiłam aby pojechać do Mamy na cmentarz...stałam tam i nie czułam nic, byłam pusta jak pudło :uuu:

Czuje się jak hipokrytka :cry:

Nie wiem co myśleć, wiem tylko, że źle się czuję na cmentarzu, nie mogę patrzeć na grób, tablicę- tam wszystko staje się takie realne. Wolę z Mamą porozmawiać gdzie indziej...

Mamuniu przepraszam :-(



e no co wy? do jasnej ciasnej? na cmentarzu jest tylko ciało a mama jest przy tobie, pokazuje ci pewnie cały czas to, we wszystkim , w słońcu, w ciepłej herbacie kt grzeje ci zmarznięte donie. w pierwszym oddechu kiedy czujesz wiosnę.
matula jest jak nie wierzysz że przy Tobie, to jest w Twoim serduchu.

nie miej pretensji do siebie że nic nie czujesz na cmęnarzu. z tą ustką, to wiesz zawsze będzie, czas nie zagoi ran tylko nauczy jak z nimi żyć.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group