1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
czkawka - komentarze
Autor Wiadomość
czkawka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 912
Pomogła: 217 razy

 #91  Wysłany: 2012-02-26, 22:41  


Czuję się rozbita.
Wczoraj złapałam doła z powodu koszuli, którą założyłam- czerwonej. Pierwszy raz od ponad roku miałam na sobie żywy kolor...
A dzisiaj prawie się zmusiłam aby pojechać do Mamy na cmentarz...stałam tam i nie czułam nic, byłam pusta jak pudło :uuu:

Czuje się jak hipokrytka :cry:

Nie wiem co myśleć, wiem tylko, że źle się czuję na cmentarzu, nie mogę patrzeć na grób, tablicę- tam wszystko staje się takie realne. Wolę z Mamą porozmawiać gdzie indziej...

Mamuniu przepraszam :-(
_________________
"Ludzkość! Jaka ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia...kogoś innego."
S. King
 
krado 


Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 128
Pomogła: 7 razy

 #92  Wysłany: 2012-02-26, 22:47  


ja mam takie same odczucia , idę na cmentarz i zaraz płaczę , nie mogę patrzeć na napis na grobie z imieniem i nazwiskiem taty - przeraża mnie to , już minął miesiąc od śmierci taty a ja się trzymam z dnia na dzień coraz gorzej....
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #93  Wysłany: 2012-02-26, 22:51  


czkawka, ja prawie co dzień jestem na cmentarzu i czuję się tam dokładnie tak jak Ty to napisałaś :
czkawka napisał/a:
stałam tam i nie czułam nic, byłam pusta jak pudło

dokładnie tak samo :-(

czkawka napisał/a:
Wolę z Mamą porozmawiać gdzie indziej...

I tak też rób, rozmawiaj z mamą, ona jest tuż obok, ja w to wierzę. Nie zmuszaj się do niczego, nic na siłę kochana ...

czkawka, nic mądrego nie napiszę, bo wiem jak możesz się czuć i nie wiem jakiej odpowiedzi bym oczekiwała ale:
czkawka napisał/a:
Czuję się rozbita.
mogę wirtualnie BARDZO MOCNO
:tull:
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #94  Wysłany: 2012-02-26, 23:15  


czkawka napisał/a:
Czuję się rozbita.
Wczoraj złapałam doła z powodu koszuli, którą założyłam- czerwonej. Pierwszy raz od ponad roku miałam na sobie żywy kolor...
A dzisiaj prawie się zmusiłam aby pojechać do Mamy na cmentarz...stałam tam i nie czułam nic, byłam pusta jak pudło :uuu:

Czuje się jak hipokrytka :cry:

Nie wiem co myśleć, wiem tylko, że źle się czuję na cmentarzu, nie mogę patrzeć na grób, tablicę- tam wszystko staje się takie realne. Wolę z Mamą porozmawiać gdzie indziej...

Mamuniu przepraszam :-(



e no co wy? do jasnej ciasnej? na cmentarzu jest tylko ciało a mama jest przy tobie, pokazuje ci pewnie cały czas to, we wszystkim , w słońcu, w ciepłej herbacie kt grzeje ci zmarznięte donie. w pierwszym oddechu kiedy czujesz wiosnę.
matula jest jak nie wierzysz że przy Tobie, to jest w Twoim serduchu.

nie miej pretensji do siebie że nic nie czujesz na cmęnarzu. z tą ustką, to wiesz zawsze będzie, czas nie zagoi ran tylko nauczy jak z nimi żyć.
 
Katarzynka36 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 2253
Skąd: Poznań
Pomogła: 393 razy

 #95  Wysłany: 2012-02-26, 23:53  


Czkawuniu
:/pociesza:/
_________________
Katarzynka36
 
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #96  Wysłany: 2012-02-27, 08:18  


czkawuniu
Ja gdy jade do Tatki na cmentarz,czuje taki niepokoj..nie wierze ze On tam jest,ze to stalo sie....ze wlasnie mnie..mam takie kulawe szczescie;-(siadam przy grobie..modle sie...potem rozmawiam z Tatka..Mowie co sie wydarzylo w moim kulawym zyciu,opowiadam radosci,smutki..mowie Mu ze tak bardzo mi Go brak...Placze mowiac Tatus wracaj juz..albo czemu tak malo ostatnio przychodzisz..smutno zle i bezsensu...zapalam papierosa tak jak kiedys z Nim;-) patrze na grob...jakby to byl szpital,albo dom i przypominam sobie chwile gdy przyszlam do Tatki pogadac...a na koniec jakbym slyszala ze mam juz isc..ze zimno..obowiazki itd i podswiadomie slysze Trzymaj sie...tak jak zawsze |Mowil..ech...ide najczesciej do domu.....a potem patrze na ten pusty Jego pokoj...juz malo placze...za to kazdy dzien jest ciagla modlitwa i rozmowa z Tatulkiem :)
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #97  Wysłany: 2012-02-27, 10:22  


Gonia, rzuć palenie........
a kase przeznacz na jakąś wycieczkę lub coś o czym marzysz. od dawna o na co byś się nie odważyło

pomyśl będzie fajnie
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #98  Wysłany: 2012-02-27, 19:25  


plamiasta, pozdrawiam goraco.z paleniem to nie tak latwo a ja cholera to lubie;-)
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #99  Wysłany: 2012-02-27, 21:57  


oj tam oj tam
ale ile kasy idzie z dymem, a warto?
zobacz tyle jest miejsc na świecie egipt tailandia amazonka itd itp
 
czkawka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 912
Pomogła: 217 razy

 #100  Wysłany: 2012-02-29, 21:55  


plamiasta, wiem, że Mama jest przy mnie....ostatnio tylko jakoś trudniej, jakby bardziej wszystko dokuczało. Przejdzie, wiem, na razie jednak jest jak jest. Do tego ciągle zima, ciągle śnieg. Kiedyś lubiłam, ale zimą odeszła Mama i już nie lubię. Choć krótka to jednak bardzo mi się dłuży :-(
A Gonię, doskonale rozumiem z fajkami. To nie takie proste, co nie znaczy, że nie wykonalne....zwłaszcza jeśli się lubi. Ja bardzo lubiłam, ale przyszedł ten moment, że już mi się nie chciało, że mi się znudziło i zwyczajnie przestałam palić. Myślałam, że będzie trudniej.
To kolejna rzecz, za którą jestem wdzięczna mojej Mamci....bardzo mnie wspierała w rzucaniu i Ona jedna nie śmiała się, nie żartowała, że szybko wrócę do palenia. To dzięki mojej Kochanej Mamuni pozbyłam się nałogu :-D
Wierzyła we mnie w tej i wielu innych kwestiach...wierzyła we mnie bardziej niż ja sama, i tego mi teraz bardzo brakuje :-(

[ Dodano: 2012-02-29, 22:00 ]
krado, miesiąc to bardzo krótko...trzeba dużo czasu i spokoju aby móc się pozbierać. Pozwól sobie na żałobą, na płacz....ja nie przeżyłam tego jak trzeba i teraz jest mi trudno.
Trzymaj się, teraz będzie inaczej, na nowo trzeba się uczyć żyć, ale trzeba :/pociesza:/
_________________
"Ludzkość! Jaka ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia...kogoś innego."
S. King
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #101  Wysłany: 2012-03-09, 21:35  


czkawka, jak tam u Ciebie?juz troszke wiosennie;-)ja na nowym mieszkanku...;-)))caluskuje :lol:
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
czkawka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 912
Pomogła: 217 razy

 #102  Wysłany: 2012-03-10, 17:58  


Goniu, wiosennie to prawda ale ze mną kiepsko niestety. Wszystko się sypie :uuu:
Echhh nieważne.

Świetnie, że na nowym mieszkanku...mam nadzieję, że będzie Ci się dobrze mieszkało :tull:

Pozdrawiam serdecznie :-D
_________________
"Ludzkość! Jaka ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia...kogoś innego."
S. King
 
asia77 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 26 Paź 2011
Posty: 1403
Pomogła: 137 razy

 #103  Wysłany: 2012-03-12, 20:44  


czkawka, Tule Cie do serducha
_________________
Tatulek [*] 12-12-2011 godz 7:50 .Spoczywaj w Pokoju.
 
 
czkawka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 912
Pomogła: 217 razy

 #104  Wysłany: 2012-03-13, 13:15  


Asiu, dzięki wielkie, ja również tulę mocno i wiosennie _itsme_
_________________
"Ludzkość! Jaka ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia...kogoś innego."
S. King
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #105  Wysłany: 2012-03-16, 10:38  


Sloneczne usciski :lol: :lol: :lol:
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group