1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 353
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
marcelina007

Odpowiedzi: 547
Wyświetleń: 191662

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2022-12-04, 22:59   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
Potwierdzam , brałam pregabalinę na zaburzenia lękowe przez 1,5 roku , miałam cudowne 4 lata spokoju . Ale na efekt musiałam czekać ok miesiąca.
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
marcelina007

Odpowiedzi: 547
Wyświetleń: 191662

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2022-10-27, 20:31   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
Basiu kochana w niczym nie pomogę bo wiedzy mi brak . Przychodzę tu tylko z dobrym słowem , pocieszeniem …. To co ty piszesz o twoim ukochanym nie brzmi już jak choroba tylko jak istne tortury ! Jak on biedny musi cierpieć … jak ty musisz cierpieć z bezradności . On ma najlepszą opiekę jaką może tylko mieć , ma ciebie … a ty ? Czy ty masz jakieś wsparcie ? Kogoś komu możesz się pożalić wypłakać?
Byłam dziś z synem na basenie i przypomniała mi się wasza historia , że właśnie na basenie zaczął się wasz horror dlatego zaglądłam tu sprawdzić co u was.

Bardzo mocno życzę wam żeby jeszcze było pięknie , spokojnie . Pozdrawiam was gorąco .
  Temat: Czerniak w ciąży - zajęcie węzła.
marcelina007

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4201

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2022-07-10, 22:47   Temat: Czerniak w ciąży - zajęcie węzła.
Hej , co tam u was ??? Co z tym węzłem ? Jak kruszynka ?
  Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
marcelina007

Odpowiedzi: 547
Wyświetleń: 191662

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2022-07-10, 22:40   Temat: Clark III Breslow 2,4 przerzuty do OUN
Kochana czytam co przeżyliście i płaczę bo przypomina mi się mój tata który zmarł w grudniu - nie na , ale po covidzie . Walczył 3 tygodnie w szpitalu w końcu wypisali go leżącego do domu , cieszył się jak dziecko ale głowa już nie była ta . Bredził , rozmawiał ze zmarłymi już osobami , wolał nas w nocy czasem przez całą noc ale też mówił normalnie . Ostatniego dnia pomachał mojej 3 miesięcznej córce zasnął i już się nie obudził 🥺😪 Życzę wam dużo zdrowia i nie wychodzę z podziwu jak radzisz sobie z krzyżem jaki niesiesz 😔 Twój Krzyś wygrał ciebie w TOTOLOTKA 🥹
  Temat: Czerniak Clark III Breslow 0.9 mm
marcelina007

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 47122

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2022-07-10, 22:24   Temat: Czerniak Clark III Breslow 0.9 mm
Witaj w klubie ! Gratulacje 😍
  Temat: szukam nadziei
marcelina007

Odpowiedzi: 315
Wyświetleń: 141493

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2021-12-03, 22:24   Temat: szukam nadziei
Hej , dzięki ze pytasz . Wczoraj byłam na pierwszych obrazowych badaniach w CO i węzły czyste , brzuch czysty . Bardzo się stresowałam . A wyniki rtg za tydzień , aż się boje co wyjdzie , jeszcze przeszłam covida niby bezobjawowo ale kto wie czy w płucach jakich szkód nie narobił 🤷

Nadia spokojna 😍 pół nocy da pospać a pół nie …. Ale mogę nawet nie spać nic , bo nawet nie marzyłam o dziecku 7 lat temu , ważne że jest .
  Temat: szukam nadziei
marcelina007

Odpowiedzi: 315
Wyświetleń: 141493

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2021-09-22, 16:34   Temat: szukam nadziei
Melduję że 6 września przyszła na świat nasza córka Nadia ❤ Łożysko poszło do hist - padu a mnie czekają w październiku badania i mam nadzieję ze wyjdą dobrze , trzymajcie kciuki .
  Temat: szukam nadziei
marcelina007

Odpowiedzi: 315
Wyświetleń: 141493

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2021-06-02, 11:02   Temat: szukam nadziei
Dziękuje 🥲 a jest tu jakaś dziewczyna która rodziła po czerniaku ?
  Temat: szukam nadziei
marcelina007

Odpowiedzi: 315
Wyświetleń: 141493

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2021-06-02, 05:55   Temat: szukam nadziei
Witam się z wami , ostatnio dawno tu nie zaglądałam , a jak już zajrzałam to mało było wpisów . Mam nadzieję ze to dlatego ze wszyscy zdrowi i nie myślą o chorobie. We wrześniu minie 7 lat od wycięcia zmiany pierwotnej ... i na świat przyjdzie nasza córeczka ❤. Zaryzykowałam a co mi tam . Mam nadzieje ze wszystko OK będzie. Pozdrawiam wszystkich 😁
  Temat: Torbiel nerki z litą zmianą
marcelina007

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3985

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2020-09-22, 09:19   Temat: Torbiel nerki z litą zmianą
Witam sprawa tym razem dotyczy mojego taty który od kilku lat ma obserwowane torbiele na nerce. W ostatnim czasie torbiel ta się powiększyła więc miał robione tk. Opiszę w skrócie wyniki usg i tk

Usg 2018: w nerce lewej torbiele korowe wielkości do 12 mm oraz biegunie górnym torbiel wielokomorowa wielkości ok 41x72mm z częściowo gęstą treścią oraz masą tkankową wielkości ok 18x21mm

Usg 2020: w nerce lewej torbiele korowe wielkości do 12mm , w biegunie górnym torbiel wielokomorowa wielkości ok 56x72mm ze zmianą litą ok 30x33mm

Tk 2020: w lewej nerce torbiele. W górnym biegunie tej nerki dwie torbiele po ok 39 i 34mm . Pomiędzy torbielami wyodrębnia się jakby niejednorodne ognisko , które w kolejnych fazach badania kontrastuje się jak miąższ nerki. Średnica ogniska ok 31mm. Obraz nie jest jednoznaczny. Wskazanie badania NMR.

Czy ktoś pomoże? Czy jest szansa że to niezłośliwe? Czy może to być tylko miąższ ? Myślałam że tk nam bardziej naświetli sprawę.
  Temat: szukam nadziei
marcelina007

Odpowiedzi: 315
Wyświetleń: 141493

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2020-09-04, 12:24   Temat: szukam nadziei
Już wszystko wiem, trzeba napisać maila i oddzwaniają bo inaczej nie idzie się skontaktować z rejestracją. Ahhh ten wirus namieszał....
  Temat: szukam nadziei
marcelina007

Odpowiedzi: 315
Wyświetleń: 141493

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2020-08-31, 12:24   Temat: szukam nadziei
Witam. Czy jest tu ktoś kto leczy się w CO Kraków ? Od dwóch miesięcy się próbuje dodzwonić żeby sie umówić na wizytę kontrolną i nie moge. Czy w ogóle przyjmują ? Chyba będe się musiała pofatygować osobiście .
  Temat: szukam nadziei
marcelina007

Odpowiedzi: 315
Wyświetleń: 141493

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2020-02-04, 23:47   Temat: szukam nadziei
Tak to już jest ... 20 stron postów a tak naprawdę nie wydarzyło się jak dotąd nic złego. To trochę jak mój wirtualny "pamiętnik z choroby " :)
Życzę wam wszystkim dobrych wyników :)

Aaa i naprawdę podziwiam za odwagę , zazdroszczę i składam pokłon wszystkim mamuśką które urodziły dzieciaczki-to się chwali :)
  Temat: szukam nadziei
marcelina007

Odpowiedzi: 315
Wyświetleń: 141493

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2020-02-03, 16:51   Temat: szukam nadziei
Witajcie, odebrałam dziś wynik wyciętego guza - Dermatofibroma- nic złego :) mam spokój narazie.
  Temat: Czerniak przerzut do skóry pleców nieznanego pochodzenia.
marcelina007

Odpowiedzi: 286
Wyświetleń: 122956

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2020-02-03, 16:40   Temat: Czerniak przerzut do skóry pleców nieznanego pochodzenia.
Ja też na rejestrację nie mogę się dodzwonić. Zresztą zamieszanie tam straszne ostatnio CHAOS jak nie wiem dziś tam 4 h spędziłam.
 
Strona 1 z 24
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group