1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
kaja115

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 297541

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-08-24, 10:45   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Łysy napisał/a:
jak to się ma w przypadku kontynuacji zwolnienia wziętego na chorego członka rodziny? Tu już chyba ciągłość miejsca nie ma?

Jezeli bierzesz wolne na chorego członka rodziny to juz nie jest zwolnienie lekarskie tylko opieka nad chorym członkiem rodziny (14 dni w roku) i wtedy nie ma ciągłości ze zwolnieniem lekarskim wystawionym na Ciebie
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
kaja115

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 297541

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-07-05, 07:50   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
ja100 napisał/a:
ale słyszałam że dzieci do lat 18-tu nawet jak nie są nigdzie zgłoszone to i tak należy im się ubezp. zdrow.

wg przepisów tak, ale spróbuj coś załatwic w przychodni jeśli nie pokazesz na papierze, że dziecko jest ubezpieczone :!: Zapomniałam zabrać książeczkę ze soba do poradni i pani rejestratorka najpierw mnie poopierniczała a potem stwierdziła, że jezeli w ciągu 7-u dni nie przyniose zaświadczenia to mnie obciążą - także przepisy swoje a życie swoje!!!!
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
kaja115

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 297541

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-03-08, 20:01   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
http://praca.gazetaprawna...legnacyjny.html - taki link kiedyś podsunęła mi madziorek - zobacz - może się przyda :)
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
kaja115

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 297541

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-03-08, 19:47   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
no to niestety w tym nic nie pomoge :uuu: - ale przecież z ZUS-u możesz spróbować!!
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
kaja115

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 297541

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-03-08, 19:30   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Zuza - może ja cos tu skrobne o dodatku pielegnacyjnym - jestem na bieżąco - bo załatwiałam ostatnio mamci!!!
W ZUSie składa sie odręcznie napisany wniosek o przyznanie takiego dodatku - czekasz na wezwanie na komisje - tam stawiasz się z dokumentacja choroby (oryginały + ksero) - lekarz orzecznik robi wywiad i bada!!! Po czy dostajesz orzeczenie :) :)
Dzieki jusi i madziorkowi dowiedziałam się, że mojej mamci takie cos się należy - myślę, że Tobie takze :!: :!:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group