1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 13
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Leczenie czerniaka-prawidłowe,czy nie?
jola555

Odpowiedzi: 172
Wyświetleń: 81082

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-03-24, 18:01   Temat: Leczenie czerniaka-prawidłowe,czy nie?
::rose::
  Temat: Czerniak z przerzutami do móżdżku
jola555

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 102430

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-01-16, 10:06   Temat: Czerniak z przerzutami do móżdżku
" Są takie rzeczy które wolałabyś żeby się nigdy nie wydarzyły ,ale musisz je zaakceptować . Rzeczy których nie chcesz znać ,ale musisz się ich uczyć , I są LUDZIE bez których nie możesz żyć ale czasem musisz pozwolić im odejść " |przytula| ::rose::
  Temat: Eweluta - komentarze
jola555

Odpowiedzi: 82
Wyświetleń: 26302

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-01-14, 18:46   Temat: Eweluta - komentarze
|przytula|
  Temat: Pierwsza wizyta - proszę o poradę
jola555

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10609

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-12-18, 16:20   Temat: Pierwsza wizyta - proszę o poradę
Babcia powinna odżywiać się normalnie jak do tej pory i jeść na co ma ochotę będzie bardziej szczęśliwa. Niech żyje normalnie bo w tej chorobie najważniejsza jest psychika dlatego proponuje nie stosować żadnych zmian zwykła normalność będzie spokojniejsza a to dobrze wpłynie na zdrowie Pozdrawiam i życzę zdrowia i spokojnych świąt
  Temat: Eweluta - komentarze
jola555

Odpowiedzi: 82
Wyświetleń: 26302

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-12-17, 18:14   Temat: Eweluta - komentarze
Tak trzymaj Eweluta :-D Piotr żyje to zawsze jest nadzieja będzie dobrze jestem z Wami Musi się udać |buziaki|
  Temat: Czerniak sromu
jola555

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 136846

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-12-13, 00:19   Temat: Czerniak sromu
::rose::
  Temat: Czerniak z przerzutami do móżdżku
jola555

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 102430

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-12-13, 00:03   Temat: Czerniak z przerzutami do móżdżku
Mojego męża już nie ma zmarł w lipcu 2013 , miał przerzuty do mózgu , wiem co przeżywasz i ogromnie mi przykro . o ile mogę poradzić to myślę że twój mąż powinien dostawać kroplówki od obrzęku mózgu bo obrzęk się będzie pogłębiał i będzie miał bóle . odstawienie sterydów mogło to przyspieszyć tak było u mas jak zostały zmniejszone sterydy .Gdy zauważysz że pogarsza się stan zdrowia twojego męża to wzywaj pogotowie i wież go do szpitala na kroplówki bo sama nad tym nie zapanujesz a to jedyny ratunek , Dużo siły życzę dla was z całego serca
  Temat: czerniak v clark
jola555

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 160048

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-11-28, 09:56   Temat: czerniak v clark
Tak trudno dobrać słowa bo nie istnieją taki które by cię pocieszyły . Moniczko on zawsze będzie przy Was tylko inaczej będzie się wami opiekował i czuwał . Jarek w swojej chorobie był bardzo dzielny , razem byliście !!!! . Teraz wydaję ci si że wszystko się posypało ,ale ty jesteś silna i dasz radę dla dla Jarka Dawidka dla Siebie . Ściskam cię mocno i sercem jestem z Tobą . |przytula|
  Temat: czerniak v clark
jola555

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 160048

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-11-16, 12:18   Temat: czerniak v clark
Moniczko musisz prosić i starać się o pomoc sama nie dasz rady !!! przyjdzie moment ze samego nie będziesz go mogła zostawić a on nie będzie się już niczemu sprzeciwiał . myśl o tym już teraz i tak jesteś bardzo dzielna. Ja wiem że te siły w takiej sytuacji biorą się nie wiadomo skąd i człowiek udżwignie dużo ale ty jeszcze masz Dawidka i musisz myśleć o sobie . Sercem jestem z wami Boże jak ci pomóc :cry:
  Temat: czerniak v clark
jola555

Odpowiedzi: 324
Wyświetleń: 160048

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-11-15, 11:51   Temat: czerniak v clark
Tak bardzo mi przykro sercem i modlitwą jestem z Wami . Chciała bym coś powiedzieć ale sama wiem że nie ma takich słów na świecie które ukoiły by wasz ból w tej trudnej dla was chwili . Powiedz Jarkowi " Nie bój się jestem przy Tobie i bardzo cię Kocham " to dla niego bardzo ważne . Jesteście bardzo dzielni ,dużo siły życzę dla was z całego serca :heart:
  Temat: czerniak - przerzuty do wartownika
jola555

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6043

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-08-14, 11:52   Temat: czerniak - przerzuty do wartownika
W Poznaniu to do prof, Mackiewicza on i jego syn specjalizują się w czerniaku macie dobrego specjalistę na miejscu Polecam!!!! my z północy polski jechaliśmy do niego na konsultację . w Poznaniu jest też stowarzyszenie Czerniaka współpracują z profesorem i można tam zasięgnąć porady , przeczytaj w necie o profesorze Andrzej Mackiewicz Pozdrawiam i życzę zdrowia :)
  Temat: Radi - komentarze
jola555

Odpowiedzi: 253
Wyświetleń: 75004

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-11, 07:42   Temat: Radi - komentarze
wasz córcia jest prześliczna i bardzo podobna do taty będzie miała ogromne powodzenie ! Bóg daje szansę i ty na pewno ją dostaniesz Pozdrawiam was całym sercem
  Temat: Radi - komentarze
jola555

Odpowiedzi: 253
Wyświetleń: 75004

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-01-22, 14:00   Temat: cudowna kruszynka
Cudowne kruszynka i dlatego warto żyć !!!!!!! Z całego serca życzę całej trójce wszystkiego najlepszego a dla ciebie Radi zdrowia zdrowia zdrowia bo przy tych cudownych kobietach będzie ci bardzo potrzebne całusy dla was
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group