1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
gosias

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 299500

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-11-07, 19:10   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Edi!
Miałam szczęście w nieszczęściu. Byłam w pobliżu ZUS-u i przyszła mi myśl,żeby wejść zapytać o ponowne składanie wniosku . Okazało się , że mogę złożyć odwołanie i to był ostatni dzień -14-sty,więc to zrobiłam. Teraz spokojnie czekam na komisję.

Dziękuję.

Pozdrawiam cieplutko.
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
gosias

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 299500

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-11-06, 15:08   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Witajcie!

Złozylam odwolanie od orzeczenia lek.orzecznika w sprawie niezdolności do samoegzystencji.Wszystko mi się przedłuży,ale nie muszę ponownie składać wniosku,a ponadto będę miala więcej dokumentów jak stanę na komisji.Myślę,że to dobre rozwiązanie,ale to okaże się.

Pozdrawiam

[ Dodano: 2010-11-06, 16:39 ]
Edi

Dzięki za zainteresowanie się moim problemem,dodam ,że złożę również wniosek do Zespołu Orzekania przy Starostwie.

Pozdrawiam
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
gosias

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 299500

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-11-01, 14:20   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Katarzynko 36
Przypadek twojego taty jest moim zdaniem wyjątkowy,nie porównywalny z moim, uważam,że lekarze orzecznicy są niesprawiedliwi,też myślę,że nie czytają wnikliwie dokumentacji i nie kierują się kryteriami przyznawania stopnia niepełnośprawności od momentu intensywnego leczenia mającego ogromny wpływ na stan zdrowia.Ja jestem na rencie od 12 lat i do tego wiele schorzen,króre ograniczają moją sprawność psycho-fizyczną,ale to wszystko za mało wg.orzecznika .O co w tym wszystkim chodzi?

ZUS to pasożyt ,który omamia ludzi,mnie też oszukiwał przez 7 lat,bo żle naliczył wysokość renty,a wyrównał za 3 lata wstecz. Szkoda słów ,żadnej odpowiedzialności nie ponoszą ,kiedy to się u nas zmieni???
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
gosias

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 299500

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-11-01, 12:53   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Witajcie
absenteeism
edi
Zachorowałam na raka piersi ,wzięłam 3 cykle chemii,następnie szybka mastektomia z zajętymi i usuniętymi węzłami no i komisja ZUS-owska ,która przyznała mi całkowitą niezdolność do pracy bez orzekania o stopniu niepełnośprawności-czyli ,że nie nie jestem niezdolna do samodzielnej egzystencji-lekarz orzecznik poinformował,że może mnie uznać za niezdolną do samodzielnej egzystencji tylko w trakcie brania chemii i tylko na ten okres-na podstawie zaświadczenia od chemioterapeuty-to jakaś paranoja !
Fakt ,że już brałam chemię nie wspominając o skutkach ubocznych nie liczy się,jak to ,że byłam świeżo po operacji/21 dni/na komisji. Powiedział:"zacznie Pani brać chemię,to wtedy proszę złożyć wniosek"

.Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group