1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 35
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Patrycja

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189652

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-08-04, 13:37   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Wyrazy współczucia!Tak mi przykro...
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Patrycja

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189652

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-30, 16:52   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Kasiu wiesz,że trzymam kciuki.Nie piszę ostatnio bo za bardzo mnie to wszystko dołuje a w moim stanie nie jest to wskazane( ciąża) ale cały czas śledzę twój wątek.Jesteś supersilna babka , na prawde Cie podziwiam.Może faktycznie ten stan to nie od mózgu a jest jakaś inna przyczyna.Oby tatus jak najszybciej doszedł do siebie i żebyście w końcu choć trochę odetchnęli.Buziaki kochana.
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Patrycja

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189652

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-27, 22:37   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Ja własnie zapomniałam dodać,że dzis był koszmarny dzień i wiele osób z mojego otoczenia skarzyło siena złe samopoczucie, osłabienie.Mój tata b. duzo spał.
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Patrycja

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189652

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-27, 19:32   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Katarzynko a może tata jest zmeczony świetami, spotykaniami itp.Ja pamietam jak mój tata w tamte świeta kiepsko wyglądał i się czuł, płakał.Świeta minęły a badania kontrolne były ok.Myślę,że ten okres świąteczny to dla naszych rodzin mimo wszystko dośc cięzki czas- przynajmniej u nas tak jest.Te święta były już 2drugie po operacji i było już lepiej ale nigdy nie będzie juz tak beztrosko jak dawniej.Mam nadzieję,że jednak macie jeszcze czas przed sobą.Trzymam kciuki.
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Patrycja

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189652

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-24, 00:33   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Katarzynko ja życzę Wam wiele wiele wspaniłalych chwil razem!!!!Wierzę,że dużo czasu przed wami!!!
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Patrycja

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189652

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-11-27, 23:16   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Katarzynka więrzę,że jeszcze będziecie mieć wiele pięknych chwil!Trzymam kciuki!
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Patrycja

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189652

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-26, 09:24   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Katarzynko wiem,że Ci cięzko ale zrobiłas co mogłaś.wszystkiego nie da sie przewidzieć niestety.Mój tata nie ma objawów i na tk głowy bez polecenia lekarza też nie da się zaciągnąć a ja mu nie chcę co chwila o chorobie przypominac bo widze,że i tak jest mu cięzko.Mam nadzieję,że u Was nastapi remisja- trzymam kciuki za Ciebie i Tatę!!
Jest mi tym bardziej przykro bo mój tata jak i twój mieli w podobnym czasie operację i cieszyły mnie Wasze dobre wyniki bo to dawało i mnie nadzieję.Trzymam kciuki i ściskam.
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Patrycja

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189652

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-10-20, 08:51   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Kasia z niecierpliwościa czekam na dobre!!! wieści.
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Patrycja

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189652

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-08-04, 16:02   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Hej Katarzynko.Co u Was, jak tatuś sie miewa?Pozdrawiam
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Patrycja

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189652

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-14, 00:10   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Katarzynko lekarz ma rację!!!Najważniejsze żeby normalnie żyć,tylko,ze my niestety wiemy,że to niełatwe.Ja się staram ale ciągle w podświadomości ten skorupiak daje miznać,że może być blisko.Może jak minie te 2 lata(tak mi lekarz mówił) będzie ciut łatwiej.Życzę dużo zdrówka dla taty.Powtórzę się ale wierzę,że będzie dobrze a my nie szukajmy dziury w całym.Pozdrawiam
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Patrycja

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189652

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-13, 23:14   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Super,że wizyta poszła gładko.adenocarcinoma to gruczolakorak.Mój miał bronchoskopiętez 5 m. po operckji, było ok.Nie pobierał nic bo twierdził,że wszystko jest ok, co potem tk potwierdziła.Ja mimo wszystko tez wierze tylko w tk bo na zdjęciu rtg u taty nic nie było(pierwsze kroki w diagnostyce).
Wierzę,że u Was jest ok i tego sie trzymajmy.!!!!Buziaki

[ Dodano: 2011-07-13, 23:44 ]
Źle doczytała:( Oczywiście ty wiesz,że gruczolorak to adenocarcinoma,Jakoś błednie zinterpretowałam Twój wpis.Nasz lakarz tak powiedział podczas ostatniej wizyty ale jeszcze wlutym mówiło kontrolnej tk na jesieni a nic o bronchoskopii nie wspomianał.Może ostatnie rtg taty do tej decyzji go skłoniło? Jak pisałam on ma różne teorie w zależności od humoru.
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Patrycja

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189652

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-13, 15:22   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Trzymam kciuki !!!Może faktycznie zawalczcie o ta tk?? Choć wiem jak bardzo dla chorego i bliskich stresujące jest czekanie na wynik.
Mój tata w sierpniu ma miec bronchoskopie , o ile lekarz sie nie rozmyśli bo u niego to różnie bywa.Ostatnio wspomniał,że po 1,5 roku od operacji przy gruczoloraku powinno sie zrobić bronchoskopie kontrolna.Pozdrawiam
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Patrycja

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189652

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-05-14, 22:33   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
to super,ze tata dochodzi do siebie.Teraz bedzie z górki.Uściski.

[następne komentarze]
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Patrycja

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189652

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-05-09, 09:59   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Kasia kciuki zaciśnięte!!!!

[ Dodano: 2011-05-09, 10:02 ]
Zapomniałam spytać jak Twój tata z kaszlem? Mój pokasłuje.

[następne komentarze]
  Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
Patrycja

Odpowiedzi: 713
Wyświetleń: 189652

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-05-01, 01:05   Temat: Guz wycięty, ale...co dalej?
świetne wieści.Super,ze udalo się tak szybko z operacja.Będzie dobrze! Trzymam mocno kciuki.!!!Mój tata tez mniej kaszle, pracuje na działce i cieszy sie dniem dzisiejszym!
Serdecznie Was pozdrawiam i oczywiście trzymam kciuki ze wszystkich sił!!!

[następne komentarze]
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group