1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: gruczolakorak niskozróżnicowany - przerzut do mózgu
BIENIO2662

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 35749

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-08, 22:25   Temat: gruczolakorak niskozróżnicowany - przerzut do mózgu
witaj momika. Jakiego raka rozpoznano u Twojego taty? moja mama również miała 2 przeżuty do oun i w drugim również były dwa guzy. Podczas drugiej operacji zastosowano leczenie paliatywne uszkodzono nerw tak żeby mamę nie bolała już głowa. Uważam, że najlepszy lekarz neurochirurg w Polsce to Zaborowski z Grudziądzkiej neurochirurgii.
Mama po 2 operacji dostawała chemie. odebrała 4
  Temat: Rak wielkokomórkowy - porada
BIENIO2662

Odpowiedzi: 82
Wyświetleń: 30547

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-08, 22:07   Temat: Rak wielkokomórkowy - porada
WITAJCIE. CZYTAM TEN POST I WIDZĘ,ŻE MOJA MAMA BYŁA W PODOBNEJ SYTUACJI TYLE,ŻE NIE USUWALI JEJ PŁUCA. GUZ MIAŁ 13CM I CZEŚĆ BYŁA WŁAŚNIE UKRYTA ZA SERCEM. Z TEGO CO SIĘ DOWIADYWALIŚMY PRZEŻUTY SĄ DOŚĆ CZĘSTE DO MÓZGU. MAMA MIAŁA 2. W PIERWSZYM GUZ MIAŁ 6 CM NA 3.5 A W DRUGIM BYŁY JUŻ 2 GUZY PRAWIE TAKIE JAK W PIERWSZYM. PO DRUGIEJ OPERACJI DOSTAWAŁA CHEMIE. PO 4 CHEMII POCZUŁA SIĘ ŹLE. GUZ ROZPADŁ SIĘ I " PRZEŻARŁ" AORTĘ. MAMA ZMARŁA 22 LISTOPADA. OGÓŁEM CHOROWAŁA 4 M-CE
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
BIENIO2662

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95059

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-08, 21:49   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
MARTO TWOJEJ MAMUSI JEST JUŻ BOBRZE. NIE CIERPI BÓLU, NIE TUŁA SIE PO SZPITALACH. JEST WRAZ Z BLISKIMI W NIEBIE I CZUWA NAD TWOJA RODZINĄ SZCZĘŚLIWA I UŚMIECHNIĘTA.
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
BIENIO2662

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95059

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-08, 21:40   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
JA JUZ NIE ZDAZYLEM POWIEDZIEC MAMUSI ZE JA BARDZO KOCHAM.
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
BIENIO2662

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95059

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-08, 21:35   Temat: MONIA
WITAJ!
22 LISTOPADA PRZEZYWALEM PODOBNA SYTUACJE CO TY. UMIERALA MOJA MAMA W DOMU NA RAKA PŁUC. UMIERALA W CISZY W MOICH REKACH. W TAKIEJ CHWILI NIE MOWI SIE NIC. MYSLE,ZE MAMA CZULA NASZA BLISKOSC I TO,ZE JESTESMY PRZY NIEJ. W TAKICH CHWILACH SLOWA SA ZBEDNE I CO NAJWAZNIEJSZE NIE POKAZYWAC ZALU I LEZ.
TRZYMAJ SIE I OBYS MIALA WSPACCIE NAJBLIZSZYCH.

[ Komentarz dodany przez: absenteeism: 2010-12-08, 21:48 ]
Po raz kolejny zwracamy Ci uwagę - nie pisz całego postu wielkimi literami (Capsem). Łamiesz tym samym Regulamin (pkt 16, cz. II), który -rejestrując się na forum - musiałeś przeczytać i zaakceptować.
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
BIENIO2662

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 222634

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-07, 23:07   Temat: RAK PLUCA
WITAM TAK SIEDZĘ I CZYTAM NA NIEKTÓRYCH FORACH POSTY O RAKU PŁUC. MOJA MAMA RÓWNIEŻ MIAŁA RAKA PŁUC Z PRZERZUTAMI DO MÓZGU. PRZESZŁA 2 OPERACJE USUNIĘCIA GUZÓW Z GŁOWY. PIERWSZY BYŁ OK 6CM NA 3,5 CM, DRUGIM RAZEM BYŁY JUŻ DWA 5,5CM NA 3 I OK 2CM. PODCZAS DRUGIEJ OPERACJI USZKODZONO MAMIE NERW ŻEBY NIE ODCZUWAŁA TEGO POTWORNEGO BÓLU GŁOWY. OCZYWIŚCIE GŁÓWNYM OGNISKIEM BYŁY PŁUCA NA KTÓRYCH BYŁ GUZ OK 13CM. MAMA BYŁA ZAREJESTROWANA NA POCZĄTEK GRUDNIA NA LAMPY. ALE PRZEDTEM ZDECYDOWANO, ŻE NAJPIERW OTRZYMA CHEMIĘ. PO CHEMIOTERAPII CZUŁA SIĘ DOBRZE. ŁADNIE PRZYBIERAŁA NA WADZE, GŁOWA NIE BOLAŁA, MOGŁA SAMODZIELNIE SIĘ PORUSZAĆ BO WCZEŚNIEJ BYŁY Z TYM PROBLEMY. PO 3 CHEMII CZUŁA SIĘ JUŻ TROCHĘ GORZEJ. CZWARTĄ CHEMIĘ ODEBRAŁA 18 LISTOPADA I PO NIEJ CZUŁA SIĘ ŹLE. BYŁO JEJ ZIMNO TRUDNO SIĘ JEJ ODDYCHAŁO, A CO GORSZE MĘCZYŁ JĄ KASZEL I STRASZNY ZAPACH BYŁO CZUĆ. DOSTAWAŁA LEK PO KTÓRYM ODDYCHAŁO SIĘ JEJ LŻEJ. ZMARŁA 22LISTOPADA. OGÓŁEM CHOROWAŁA 4 MIESIĄCE. JAK ROZMAWIALIŚMY Z LEKARZAMI POWIEDZIELI NAM, ŻE I TAK WALCZYŁA Z RAKIEM DŁUGO. RAK PŁUCA ZOSTAŁ ROZPOZNANY JAKO ADENOCARCINOMA MALE DIFFERENTIATUM MATASTICUM.

[ Komentarz dodany przez: Richelieu: 2010-12-08, 07:22 ]
BIENIO2662 napisał/a:
TAK SIEDZĘ I CZYTAM NA NIEKTÓRYCH FORACH

Nie wiem jak tam, ale u nas pisanie całości wypowiedzi wielkimi literami nie jest dobrze widziane
(Regulamin Forum, cz. II, pkt 16). Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group