1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
roman1130 - komentarze
Autor Wiadomość
kmis757 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 2648
Skąd: Nowa Ruda
Pomógł: 402 razy

 #1621  Wysłany: 2012-09-05, 15:03  


JustynaS1975 napisał/a:
a dlaczego by nie?

- Właśnie Romuś a dlaczego by nie... jestes pierwszy w obecnej kolejce i już |uscisk|
_________________
Przeszłość została napisana, lecz możemy się z niej uczyć i zmieniać przyszłość
 
mariolab 


Dołączyła: 10 Lis 2011
Posty: 435
Pomogła: 41 razy

 #1622  Wysłany: 2012-09-05, 20:45  


Romku cieszę się strasznie że naświetlenie pomogły. nie wchodziłam dość długo na forum ale widziałam wpis na moim wątku Kasi że jest lepiej. pozdrawiam Cię serdecznie.
_________________
mm
 
Honorata 



Dołączyła: 24 Mar 2012
Posty: 279
Pomogła: 79 razy

 #1623  Wysłany: 2012-09-05, 21:39  


Romeczku - trzymaj się kochany. Mam nadzieję, że przez te dwa tygodnie mojej nieobecności na forum poczujesz się znacznie lepiej. Bardzo dziekuję za piosenkę Anny German - bardzo mnie wzruszyła. Przeczytałam potem jej życiorys - strasznie smutna historia. I ten człowieczek malutki został po niej, bidulek. Dziś to już dorosły mężczyzna :) Ja odkąd dziamdziaka powiłam to strasznie się zrobiłam "ślimok" jakby to mój dziadek Stefan powiedział. Jak umarł papież i poddałam się tym wszystkim emocjom i zaczęłam godzinami płakać, to po przyjeździe do nas w gości dziadek to od razu zauważył i zapytał :"A ty Honorka czemu beczysz"? A ja na to :"No zobacz dziadek cały świat płacze, papież umarł" A on mi na to: "E tam, głupole. Stary był to i umarł, co tu płakać!" I oko puścił. Zawsze taki był. Ze dwa lata przed śmiercią mówił do mnie:" No ja to jeszcze jak pociągnę ze dwa lata to pewnie tyle będzie." Ja mu na to: "Dziadek Ty to masz wieczysty zakaz umierania" A on na to:" Spadaj, sama sobie żyj wiecznie". Także on zawsze mnie umacniał ale on też jest po drugiej stronie i ja jestem teraz taki mięczak że szok. Tak czy owak chcę, byś wiedział, że będę o Tobie myśleć przez ten czas. Trzymaj się kochany i do usłyszenia na forum |buziaki| |buziaki| |buziaki|
_________________
"Każdy człowiek umiera. Nie każdy żyje naprawdę..."
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #1624  Wysłany: 2012-09-05, 22:21  


Witam wieczornie :lol:

Kochani nie będę ustawiać się w kolejce po cuda, jeżeli mam żyć... to będę starać się aby to było jak najbardziej wartościowe życie, zarówno dla mnie jak i mojego otoczenia... dlatego tak jak powiedziałem, nie oczekuję cudu, ale jeśli się trafi, to też nie chciałbym nadwerężać niczyjej cierpliwości i żyć bez sensu...
Metodą Dziadka Honoratki nie chciałbym życia zbyt długiego, wiecznego, zwłaszcza w tym kraju i w tych warunkach...
Każdy kiedyś odchodzi, dlatego nie wybieram sobie żadnych dat, ale nie będę czekać z utęsknieniem dnia kiedy będę musiał odejść
W sumie głupi temat...

Pozdrawiam serdecznie Wszystkich odwiedzających mnie...
_________________
romek
 
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #1625  Wysłany: 2012-09-05, 22:24  


Romku, bardzo serdecznie Cię pozdrawiam :)

Dobrych snów
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/260132_467695476583913_849231620_n.jpg
:)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
KasiaC 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Kwi 2012
Posty: 958
Skąd: woj. mazowieckie
Pomogła: 92 razy

 #1626  Wysłany: 2012-09-06, 11:25  


Witam Cie Romku

roman1130 napisał/a:
W sumie głupi temat...

To prawda :| i teraz czuję się jak.....Tusk?Nic mądrego do głowy mi nie przychodzi.
Cytat:
albo przejęli się że dla wszystkich mądrości nie wystarczy i ktoś będzie musiał Tuskiem zostać....


Pozdrawiam Cie serdecznie :)
 
agamaz 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 2469
Pomogła: 246 razy

 #1627  Wysłany: 2012-09-06, 15:40  


Witaj Romku
Jak głupi temat to go nie podtrzymuję ;) .
Dobrze słyszeć ze u Ciebie wszystko idzie ku lepszemu.Znaczy się leczenie trafione.
Czytam ,że w miarę dobrze znosisz "chemikowanie się". Ja za chwilkę dołączę do Ciebie z "nową" fryzurą. Może założymy fan club?Coś tym razem szybko zaczynam "linieć". Trochę dziś zrobiło mi się nijak,jak zobaczyłam jakieś co nie co :-( na podłodze.Naiwnie łudziłam się,że to psa ;) Czego to człowiek nie wymyśli ,by tylko sprawić sobie odrobinę nadziei :?ale?:
Pozdrawiam Cię serdecznie ::thnx:: |uscisk|
_________________
aga
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #1628  Wysłany: 2012-09-06, 17:46  


Witam popołudniowo :lol:

agamaz, Myślę że to jest piekielnie trudny moment, nawet dla faceta, ale mam nadzieję że teraz to już będzie tylko powtórka z rozrywki, Pamiętaj, że teraz będziesz miała więcej miejsca do całowania...

To czy lek zastosowany w ostatniej serii jest skuteczny sprawdzimy podobno we wtorkowym badaniu TK, pod warunkiem ze nie zapomną mi zrobić tego sprawdzianu, ale będę darł ryło że miałem obiecane co dwa cykle...

Generalnie nie jest ze mną jeszcze tak źle aby nie mogło być gorzej, jestem słaby ale coś tam dłubię w ogrodzie, całe szczęście, że dziś pogoda kisi się więc siedziałem w domu nad zadaniami domowymi wyznaczonymi przez lepszą połowę i nawet nie zostałem opieprzony, że tak mało zrobiłem, choć złapany zostałem na czytaniu książki (muszę zdemontować jej tłumik, bo nie usłyszałem jak podjeżdża do garażu)

Generalnie nie jest źle, ale dołujące wieści o śmierci Tatusia "mariolib" i kilka innych spraw spowodowały, że nie wchodziłem na Forum...
Ale cieszę się że kilka osób zdecydowało dołączyć do grona na Zlocie u Gazdy, ciągle boję się o swoją kondycję, ale wierzę że jeśli nie będę podpadał, to moja Pani zawiezie mnie do Gazdy i chociaż szeptem, to pogadam ze starymi i nowymi przyjaciółmi... :mrgreen:
_________________
romek
 
 
female 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 03 Lis 2011
Posty: 404
Skąd: z gór
Pomogła: 98 razy

 #1629  Wysłany: 2012-09-06, 18:28  


Romku ... :tull:
_________________
--
Bernadeta

...nadzieja ma skrzydła, przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów, która nigdy nie ustaje, a jej najsłodsze dźwięki słychać nawet podczas wichury...
Mama 08.01.2012r [*]
Tato 13.08.2013r [*]
 
 
czkawka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 912
Pomogła: 217 razy

 #1630  Wysłany: 2012-09-06, 20:48  


Romku dziękuję za odwiedziny ::thnx::
Trzymak kciuki za skuteczność leków i obyś nie musiał "zdzierać ryła" i co Co obiecano to zostanie dotrzymane.
Zjazd u Gazy szykuję się rewelacyjnie i wierzę, że Twój szept będzie lepiej słyszalny niż krzyk wielu.

Pozdrawiam serdecznie.
_________________
"Ludzkość! Jaka ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia...kogoś innego."
S. King
 
agamaz 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 2469
Pomogła: 246 razy

 #1631  Wysłany: 2012-09-06, 21:03  


I już Wam zazdroszczę tego spotkania :-( .
Miałam taką cichą nadzieję,że tym razem mi się uda dotrzeć na spotkanie w Żegiestowie :?ale??: siła wyższa na to nie zezwala :-( .
roman1130 napisał/a:
teraz będziesz miała więcej miejsca do całowania...

to samo powtarza mi mój mąż i słowa zamienia w czyn ;) .
roman1130 napisał/a:
wierzę że jeśli nie będę podpadał, to moja Pani zawiezie mnie do Gazdy
musisz być teraz niezwykle grzeczny :lol: a ziszczą się Twoje plany.
roman1130 napisał/a:
chociaż szeptem, to pogadam ze starymi i nowymi przyjaciółmi...

i będzie jak w piosence :) szeptem do mnie mów ,mów szeptem,ale najważniejsze ,że będziesz wśród przyjaciół.
Dobrej nocy |uscisk| http://www.youtube.com/watch?v=e16baGK71do
_________________
aga
 
KasiaC 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Kwi 2012
Posty: 958
Skąd: woj. mazowieckie
Pomogła: 92 razy

 #1632  Wysłany: 2012-09-06, 21:44  


roman1130 napisał/a:
jeśli nie będę podpadał, to moja Pani zawiezie mnie do Gazdy

Cytat:
musisz być teraz niezwykle grzeczny :lol: a ziszczą się Twoje plany.

Zgadzam się, ja też jestem teraz wzorową żoną, co by męża nie denerwować.

czkawka napisał/a:
i wierzę, że Twój szept będzie lepiej słyszalny niż krzyk wielu.

Już nie mogę się doczekać kiedy będę miała okazję usłyszeć ten szept.
Dobranoc.
 
soraj 



Dołączyła: 04 Mar 2012
Posty: 117
Pomogła: 13 razy

 #1633  Wysłany: 2012-09-07, 17:43  


Hey Romek czy juz troszeczke podspiewujesz???Trzymaj sie. Myslimy z mezem o Tobie.
_________________
mj
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #1634  Wysłany: 2012-09-07, 22:44  


Witam wieczornie ;)
soraj, ostatnio raczej nie śpiewam, może dlatego że nawet nie potrzebuję się golić, a śpiewanie zawsze najlepiej mi wychodziło w łazience (świetna akustyka)

Prawdę mówiąc to jednak mam stresa myśląc o Zlocie.
11 12 jestem na chemii i za chwilę wyjazd na Zlot, ale tak jak powiedziałem, będzie dobrze...
Brak głosu może nie będzie aż taki straszny, w końcu można bardziej kameralnie, a słuchanie przecie też jest sposobem udziału w każdej dyskusji :mrgreen:

Agnieszko cieszy mnie, że odnajdujesz to co w naszej sytuacji jest najważniejsze, poczucie humoru i wiarę, że jesteśmy na dobrej drodze.
Dołki są wkalkulowane w nasze życie, ale nie ważne jak często padamy, ważne że znajdujemy siłę aby dźwignąć się jeszcze raz...

Praktycznie to spotkania u Gazdy są właśnie po to, abyśmy nie tylko poznali się osobiście, ale przekazali sobie i innym, którzy będą obserwować nasze spotkania, bo wierzę że będą kolejne, że nasza choroba, choroba naszych najbliższych jest dramatyczna, ale nie stawia nas poza nawias społeczeństwa jako współczesnych pariasów, skazanych od momentu diagnozy na odejście w niebyt.
Żyjemy i cieszymy się życiem, czyli mamy to co wszyscy inni, przekonanie że to co robimy jest słuszne i potrzebne, zarówno dla nas samych jak i całego społeczeństwa.
Pozdrawiam serdecznie Wszystkich moich gości, życząc udanego weekendu... Jutro impreza wyjazdowa... :roll:
_________________
romek
 
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #1635  Wysłany: 2012-09-08, 10:13  


Cześć Romeczku :)
Zaprawy skończone?Ja w poniedziałek zaczynam przygodę z buraczkami :)
_________________
ewka
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group