1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
rak płaskonabłonkowy płuca lewego
Autor Wiadomość
niuti 


Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 9

 #16  Wysłany: 2017-06-04, 22:56  


marzena66 napisał/a:
Czy Ty odbierasz moje wypowiedzi jako złośliwe, niegrzeczne czy nie odpowiadam Ci na konkretne pytania, bo jakoś dziwnie ostatni post odebrałam?


nie wiem jak go odebrałaś, ale ja napisałem go jako wielkie zdziwienie. O niektorych rzeczach pisalem już wcześniej czasem na samym początku a Ty się o nie pytasz czy coś sugerujesz...nie ważne.
marzena66 napisał/a:
Tego nie mogłam napisać i nawet jak obecnie napisałam, że proces w płucach jest zaawansowany (..)

dlaczego nie? Przecież w wielu wątkach piszesz Ty bądz inni, że stan zaawansowany, kiepsko itp itd. Oczywiście dodając odpowiednio , że wg. Ciebie, że to nie diagnoza, że to prawdopodobnie itp itd. Rozumiem, że nie masz takowej wiedzy, żeby stawiać tak - nie, ale trochę tych tematów tu jest więc można coś wnioskować z dobrym prawdopodobieństwem.
Sam bym do tego doszedł, gdyby napisali jakie to stadium, ale że nie napisali nic, dlatego po omacku dodatkowo z dawką nadziei że nie działała ta płytka z TK liczę na szansę wyleczenia zupełnego.
Pewnie zatrzymanie jest jak najbardziej super tylko tu już większa loteria.
marzena66 napisał/a:
Przepraszam zatem, weszła mi do głowy ta pierwsza data i wizyta w szpitalu u tego samego lekarza u którego byliście. Jeśli macie już zaplanowaną kolejną wizytę to bardzo dobrze.
20.06 to nie taki odległy termin.

to jeszcze raz zeby było dobrze zrozumiane - wizyta w szpitalu 9.06 ma być z chirurgiem z Bystrej , tym samym u którego byliśmy prywatnie. Po co ...ano po to żeby napisał to , zresztą kazał przyjść więc ojciec pójdzie, że sie da albo raczej nie da. 20.06 - umówiłem się do innego chururga - tego z Zakopanego, żeby jak napisałaś potwierdzić czy też poprostu mieć spokoj, że jednak się nie da.
Zresztą ten z Zakopanego chyba lepszy więc jak coś to dalej się łudzę.

Odnośnie onkologów itp. to póki co nikt inny poza Tobą się nie udziela :--: :shock: :-( , na internecie jest sporo ich, ale który dobry. Są jakieś rankingi, kto to wie.
I tu pytanie - czy onkolog onkologowi równy ? tzn, czy taki od np skóry również nada się do płuc. Bo polecają jakiś tam, ale nie pisze żeby zajmowali się płucami co najwyżej to rak złośliwy.
marzena66 napisał/a:
Myślę, że jednak na NFZ, bo będzie to leczenie dłuższe, chemioterapia, badania. U lekarza prywatnego dostajesz skierowania na badania płatne więc każdy z nas tu obecnych leczy się w Ośrodkach Onkologicznych na NFZ.

Masz rację, tylko część jak nie spora większość pracuje w szpitalach i zostając pacjentem prywatnie taki lekarz później posiłkuje się szpitalem wciągając pacjenta pod szpital.
Jesli nie to pewnie masz rację zapisanie się do poradni przez nfz to te 2 mce lekko przeczekać trzeba.
marzena66 napisał/a:
Tak lekarz powinien napisać dla onkologa informacje, że operacja niemożliwa jeśli tak uzna.

No właśnie a póki co tego nie ma dlatego jak pisałem wyżej , zobaczymy co ten z Bystrej w szpitalu gdzie ojciec się ma zgłosić, powie 9.06 a w zasadzie napisze, bo nie wyobrażam sobie, że skonczy się na rozmowie.
 
marzena66 
MODERATOR



Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 9836
Skąd: gdańsk
Pomogła: 1765 razy


 #17  Wysłany: 2017-06-05, 07:41  


niuti napisał/a:
czy taki od np skóry również nada się do płuc.

Trzeba wybrać takiego, który zajmuje się płucami.

pozdrawiam
 
niuti 


Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 9

 #18  Wysłany: 2017-06-05, 10:56  


powiedz mi jeszcze proszę, czy do tego ośrodka onkologicznego normalnie mam się zapisać najpierw do poradni czy jak to wygląda?
 
Terlewa 


Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Pomogła: 87 razy

 #19  Wysłany: 2017-06-05, 13:17  


Najlepiej zadzwonić, wszystkiego się dowiesz.
Serdecznie pozdrawiam
_________________
Teresa
Mąż odszedł 19.09.2011 DRP
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group