1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Rak pęcherza moczowego
Autor Wiadomość
Annka 



Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 81
Pomogła: 6 razy

 #16  Wysłany: 2015-06-17, 23:43  


Trudno mi o tym pisać. Wątek jest merytoryczny . Nie wiem gdzie założyć inny ( w razie czego proszę o pomoc, bo nie wiem czy wątek winien być kciukowy). Mój tata zaprzestał badań, miał przyjąć kolejne wlewki BCG, miał jechać na kontrole, leczyć cukrzycę, serce . Na chwilę obecną odmówił jakiegokolwiek leczenia. Leczy się kurkumą itp. Nasze usilne starania ma gdzieś , mówi "najwyżej umrę". Reaguje agresją, całkowicie żyje we własnym świecie . Nie jesteśmy w stanie mu pomóc, ani zaakceptować. Nie wiemy co może być dalej. Nie leczy się. Więc są pytania. Ile może ten jego stan może potrwać? Mówi , że jak mu znowu wyrośnie to się wytnie i już.. Nie mam pojęcia jak to wygląda w raku pęcherza.
 
marzena66 
MODERATOR



Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 9836
Skąd: gdańsk
Pomogła: 1765 razy


 #17  Wysłany: 2015-06-18, 06:09  


Aniu nic nie zrobisz, tato jest dorosły i sam za siebie odpowiada, jeśli jest taka Jego wola trzeba to uszanować. Możecie próbować namawiać, pomagać przetrwać wizyty u lekarza ale na siłę nic nie zrobicie.
Na pewnym etapie choroby nasi chorzy mają już dość tego wszystkiego, tych ciągłych wizyt lekarskich, ciągłych badań a efektów nie widzą to jak się nie poddać, czasami Ich rozumiem.

Dużo siły dla Was, pozdrawiam.
 
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #18  Wysłany: 2015-06-18, 09:07  


Annka napisał/a:
Mój tata zaprzestał badań, miał przyjąć kolejne wlewki BCG, miał jechać na kontrole, leczyć cukrzycę, serce . Na chwilę obecną odmówił jakiegokolwiek leczenia.

Bardzo szkoda, bo z dotychczasowych informacji wynika, że są szanse powodzenia leczenia.
Nowotwór ma wysoki stopień złośliwości, ale prawdopodobnie nie jest zaawansowany
i w takim stadium leczenie najbardziej intensywne ma największe szanse powodzenia.

Annka napisał/a:
Mówi , że jak mu znowu wyrośnie to się wytnie i już.

Rezygnacja z leczenia uzupełniającego i oczekiwanie na ewentualną wznowę (w takim razie niestety bardziej prawdopodobną)
uczyni leczenie trudniejszym i szanse na jego skuteczność mogą zmaleć - także z uwagi na możliwe przeoczenie rozpoczęcia wznowy choroby.
_________________
Solve calceamentum de pedibus tuis: locus enim, in quo stas, terra sancta est [Ex: 3, 5]
 
Annka 



Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 81
Pomogła: 6 razy

 #19  Wysłany: 2015-10-19, 11:41  


Dziękuję. Cóż ja sobie z tego zdaję sprawę. Rokowania też wydawały się pomyślne. Na dzień dzisiejszy nic się nie zmieniło. Ja już nie nalegam bo tylko obrywam po uszach. Brak kontroli , badań , leczenia. Udawanie zdrowega. Jak się to potoczy nie wiem. Niedługo minie dwa lata. Pozostaje liczyć na brak wznowy. Jeszcze raz dziękuję
 
Annka 



Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 81
Pomogła: 6 razy

 #20  Wysłany: 2016-07-11, 22:32  


Tata w końcu zebrał się na kontrolę i wszystko jest w porządku. Trochę czasu minęło:) Ale w pęcherzu bez zmian, nerki itd. w porządku. Badań ani leczenia od ostatniego czasu nie było.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group