1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Prosze o odpowiedz w miare szczera
Autor Wiadomość
ELLA1 



Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 104
Pomogła: 3 razy

 #91  Wysłany: 2013-04-19, 07:34  


Dobrze słyszeć ,że wygrywasz z tym paskudztwem , samych dobrych dni !! Trzymam kciuki!!!!
Ela
_________________
Moje Kochane Słoneczko *1960-+23.04.2013
"Nic nie daje większej wiary w życia sens, że na końcu swojej drogi spotkam Cię...."
 
misiak 


Dołączyła: 16 Lis 2012
Posty: 770
Pomogła: 96 razy

 #92  Wysłany: 2013-04-19, 11:51  


gratuluje walki,nastepna dobra wiadomość :-D ,wiem jaka to radość,nas też to spotkało
_________________
http://www.forum-onkologi...t976.htm#217751
 
szarlotta 



Dołączyła: 18 Kwi 2011
Posty: 185
Skąd: śląsk
Pomogła: 20 razy

 #93  Wysłany: 2013-04-19, 15:22  


Gratulacje :okok" .Tak trzymać .
 
Polepeter 



Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 56
Skąd: Niemcy
Pomógł: 8 razy

 #94  Wysłany: 2013-04-27, 13:51  


Dzieki wszystkim za slowa otuchy . Wyrok zosdtal zawieszony na czas nieokreslony .Mam nadzieje ze podniose sie tez fizycznie bo ostatnia chemia , mimo ze mala bo tylko Pemetrexed , dala mi popalic . Znow problemy z morfologia . A jeszcze , za poleceniem lekarza , odstawilem Targin .
Teraz rozumie problemy ludzi odstawiajacych narkotyki :cry: .
Do Esperance - jak sie pozbieram to mam zamiar w lecie zrobic sobie podroz sentymentalna , taki powrot do przeszlosci . Mam nadzieje ze progresja nie nastapi tak szybko . Wedlug statystyk powinienem miec pol roku czasu :mrgreen:
Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki za slowa otuchy !
 
szarlotta 



Dołączyła: 18 Kwi 2011
Posty: 185
Skąd: śląsk
Pomogła: 20 razy

 #95  Wysłany: 2013-07-12, 19:04  


Polepeter , jak zdrówko?
podroz sentymentalna przed Tobą w trakcie czy dopiero planujesz ?
 
Mikuś 



Dołączyła: 16 Gru 2011
Posty: 470
Pomogła: 55 razy

 #96  Wysłany: 2013-07-12, 23:04  


Polepeter zycze zdrowia
_________________
Kulinarne inspiracje Moniki
http://blogl4.blog.pl/
 
Polepeter 



Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 56
Skąd: Niemcy
Pomógł: 8 razy

 #97  Wysłany: 2013-07-13, 21:46  


Na podroz sie szykuje jak sojka za morze . Zdrowko nie dopisuje . Z raczkiem raczej w porzadku , ostatnie tk w srode potwierdzilo stagnacje ale chemia mnie wykancza . Hemoglobina ciagle spada tak ze co dwa tygodnie dostaje transfuzje ale to podnosi wartosci na krotko bo nowy wlew zabija czerwone krwinki , powyzej 8,7 g/dl nie wychodza . Nerki tez powoli dostaja , kreatinina
2,7 mg/dl wiec puchne . Do tego zawroty glowy . W poniedzialek wizyta u lekarza to moze zrobia przerwe z chemia . :) .
Ale z drugiej strony nie moge narzekac, bo oprocz tego ze sie szybciej mecze jestem w stanie prowadzic normalny tryb zycia , nawet troche pracuje . Oby tak dalej !Kolege rodaka o ktorym pisalem w styczniu , tez leszcze spotykam na chemi , walczy dzielnie ze swoim drp . Nie dajemy sie !
Pozdrawiam i dzieki za pamiec !
 
ananav 


Dołączyła: 17 Mar 2012
Posty: 343
Pomogła: 51 razy

 #98  Wysłany: 2013-07-14, 21:24  


Jak milo , ze sie odezwales ...3mam ogromnie kciukasy za Ciebie.... bedzie dobrze....3maj sie :) )
 
szarlotta 



Dołączyła: 18 Kwi 2011
Posty: 185
Skąd: śląsk
Pomogła: 20 razy

 #99  Wysłany: 2013-07-16, 21:44  


walcz dzielnie , nie daj się dziadostwu ! Duuużo zdrowia dla Ciebie i kolegi również.
Pozdrawiam
 
Polepeter 



Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 56
Skąd: Niemcy
Pomógł: 8 razy

 #100  Wysłany: 2013-07-25, 22:49  


No i mamy klopocik Jak juz kiedys pisalem od kwietnia dostaje sma Pemetrexd co trzy tygodnie . Raz lepiej , raz gorzej ale jakos szlo .Troche puchla lewa noga , troche nisdobrze bylo ale jakos szlo .Rak byk´l w regresji a wiec oki . Az do oststiej 11 wlewki . Lewa stopa zaczela puchnac , lydka tez , potem podudzie i udo . Wszystko w lewej nodze . Poszedlem do szpitala na onkologie i tu zaczeto konsultowac . Sciagnieto4 specjalistow i po dlugich rozowach padl werdykt - ROZA . Ostro ruszono z Penicilina i nagle po trzech dniach ( 9 infusji) dostalem mocno sinej twarzy .Alergia to nie jest ale wygladam jak wypastowany swiniak Kargula Dano mi infusje Cortisonu ale noga jakn sinoczarna tak sino czarna a z geba to moge ubiegac sie o obywatelstwo w Sudanie .
Ale teraz na powaznie . Mial ktos juz takie klopoty ? Zaczyna mnie to bardzo niepokoic .
Z gory dzieki za porade albo wskazowki !
 
Lejandra 


Dołączyła: 21 Mar 2013
Posty: 138
Skąd: Łódź
Pomogła: 18 razy

 #101  Wysłany: 2013-07-25, 23:04  


"Po diagnosie ktora uslyszalem w grudniu nie dawalem sobie zbyt duzo czasu, teraz dostalem prezent . Nie moglem sam uwierzyc , jak wtedy gdy zapadl wyrok .
Remisja prawie calkowita , proces rakowy w kregu i biodrach zahamowany ,
marker rakowy (jaki , nie wiem ) spadl z 49 na 5 .
"

Ło Jezu- żałuję, że dopiero teraz przeczytałam cały Twój post! Dla takich prognoz warto dalej poddawać się leczeniu, walczyć i być niepoprawnym optymistą - co by się dalej nie działo...
Szanowny Polepeter- co do Twojego ostatniego wpisu...Strasznie mi przykro, że merytorycznie ni w ząb nie pomogę, ale bardzo sympatycznie czyta się Twoje wszystkie posty... Zachowujesz, ba zachowujesz...- Ty masz olbrzymią pogodę ducha i swoją pogodną postawą zarażasz! Pozdrawiam Cię ciepło... :) Wnucząt co prawda nie mam, dzieciąt też nie i do dzieciąt mi daleko,ale pozdrawiam Cię serdecznie z siostrzeńcami, psiakami... Trzymaj się!
 
Polepeter 



Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 56
Skąd: Niemcy
Pomógł: 8 razy

 #102  Wysłany: 2013-07-25, 23:10  


Przepraszam za pare bledow--- troche niedobrze bylo ale jakos szlo .Rak byl w regresji a wiec oki---
Jeszcze raz przepraszam !
 
ultra 


Dołączyła: 17 Lip 2013
Posty: 181
Pomogła: 19 razy

 #103  Wysłany: 2013-07-30, 10:29  


Polepeter, jesteś bardzo dzielnym człowiekiem! ogromny szacunek!
bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie!
 
Katarzynka36 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 2253
Skąd: Poznań
Pomogła: 393 razy

 #104  Wysłany: 2013-08-01, 00:20  


Polepeter,
A lekarze wykluczyli zakrzepicę? Jak napisałeś o sinoczarnej nodze, na dodatek spuchniętej to pojawił mi się przed oczyma momentalnie obraz nogi mojego Taty, który po operacji biodra dostał zakrzepu żył głębokich. W chorobach nowotworowych zwiększa sie ryzyko zakrzepicy...Tyle, że piszesz, że twarz też się zmieniła kolorystycznie:(
Z innej beczki - czy masz jeszcze zawroty?

Życzę by udało się zdiagnozować co to jest, czy jakaś reakcja uczuleniowa czy powiklania po chemiii?
Ściskam
_________________
Katarzynka36
 
 
Polepeter 



Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 56
Skąd: Niemcy
Pomógł: 8 razy

 #105  Wysłany: 2013-08-02, 22:15  


Ja powolutku to moich lekarzy wkurzam .Najbardziej to chyba tych od naczyn wiencowych .
Pieciu juz konsultowalo . Czwarty wpadl na genialny pomysl ze to roza i wladowali mi penicyline . Dalo to tylko tyle ze z kolei twarz nabrala wygladu jakbym ostatnie dwa lata pil denaturat i to w duzych ilosciach . Komentarz - czegos takiego jeszcze nie mielismy . :?ale?:
Cukier szukali , nie znalezli . Nerek nie moga wyregulowac , istny cyrk .
Weglug mnie o jedna chemie za duzo .W poniedzialek mialem TK z kontrastem przy Creatynie 2,19 a wtorek pelny wlew . Jak szedlem do szpitala to Creatynie byla lekko ponad 5 . Z tego co wyczytalem to raczej juz przytrucie . :<: ,
W poniedzialek wylatuje do domu onkolog juz nie moze na mnie patrzec .
Zna ktos moze jakis sposob aby pozbyc sie wody z ciala ale bez tabletek bo ze wzledu na nerki nie moge ich brac ? Mam tego dziadostwa w sobie i to chyba powoduje te stany zapalne .
Z gory dzieki za odpowiedz.
PS . Za duzo ruchu nie moge uprawiac bo mam jeszcze anemie krwi do kompletu . :mrgreen:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group