1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Richelieu
2010-09-18, 09:35
Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
Autor Wiadomość
ewelina.mar22 


Dołączyła: 25 Mar 2013
Posty: 1

 #76  Wysłany: 2013-03-25, 21:09  


Drogie Panie,
jestem studentką Elektroradiologii na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Zwracam się z uprzejmą prośbą o wzięcie udziału w badaniu, dotyczącym późnych powikłań popromiennych (pojawiających się po sześciu miesiącach od zakończenia leczenia) ze strony dróg moczowych u pacjentek po radioterapii raka szyjki macicy. Ankieta jest całkowicie anonimowa a jej wyniki posłużą jedynie celom badawczym. Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc i poświęcony czas.

Link do ankiety: http://www.ankietka.pl/an...jki-macicy.html
 
KasiaK24 


Dołączyła: 24 Mar 2013
Posty: 2

 #77  Wysłany: 2013-03-26, 17:25  Działania niepożądane po radioterapii


Szanowne Panie
Jestem studentką piątego roku na kierunki elektroradiologia. Piszę obecnie pracę magisterską na temat: „Działania niepożądane zaobserwowane przez kobiety z rakiem piersi poddawane radioterapii uzupełniającej”. Bardzo proszę Panie o pomoc w wypełnieniu ankiet. Badania mają wykazać jakie skutki uboczne zaobserwowały Panie podczas napromieniania i w jakim stopniu wpłynęły na jakość życia. Wypełnienie ankiety jest całkowicie anonimowe, a zawarte w niej informacje są poufne i zostaną wykorzystane wyłącznie w celach naukowych. 

Link do ankiety:
http://interankiety.pl/in...7b99d94cde4.xml

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2013-03-26, 19:50 ]
Post ponownie scalony do właściwego wątku.
Proszę nie zakładać kolejnych wątków dotyczących tego samego - od próśb dot. wypełnienia ankiet jest już wątek.
Kolejne założenie wątku skutkować będzie ostrzeżeniem.


 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #78  Wysłany: 2013-03-28, 05:04  


Witam bardzo serdecznie!
Chciałbym skierować kilka słów do Państwa, którzy zamieszczają tutaj swoje prośby o wzięcie udziału w badaniach naukowych (w celu gromadzenia materiału do prac dyplomowych czy naukowych).

Sznowni Państwo,
Godne pochwały jest Państwa zainteresowanie szeroko pojętą tematyka onkologii. Z pewnścią nie tylko mnie jest niezmiernie miło czytać, iż leży Państwo na sercu dobro pacjenta i poświęcają Państwo swój czas na wyszukanie tematów, które mogą zaowocować istotnymi i nowatorskimi wnioskami. Dodatkowo ważny jest fakt, że swoje wnioski poprzeć mogą Państwo wiarogodnymi danymi empirycznymi.
Chciałbym jednak zauważyć, że przychodząc na to forum mają Panstwo niepowtarzalną wręcz okazję do tego by podzielić się wynikami swoich badań. Podanie przez Państwa wybranych wniosków ze swojej pracy powinno przyczynić sie do lepszego rozpowszechnienia cennej wiedzy. Dodatkowo mogą w ten sposób Państwo trafić bezpośrednio do osób zainteresowanych, które poświęciły czas na wypełnienie ankiety.
Bardzo proszę wziąć to pod rozwagę kiedy decydują się Państwo poprosić pacjentów, czy Ich bliskich, o dostarczenie danych.
Łączę wyrazy szacunku,
Michał.
 
Moniusia 


Dołączyła: 09 Maj 2011
Posty: 29
Pomogła: 4 razy

 #79  Wysłany: 2013-04-11, 20:12  Postawa wobec choroby nowotworowej-praca mgr


Witam serdecznie. Jestem użytkowniczką forum, choć rzadko się udzielam (czas nie pozwala) staram się podczytywać. Dwa lata temu moja mama zmarła na raka. Jestem studentką psychologii, i wobec tych ciężkich wydarzeń, które mnie dotknęły w bardzo krótkim czasie, postanowiłam ponownie zmierzyć się z tematem nowotworu, a jeśli Bóg pozwoli zostać psychoonkologiem. Piszę pracę magisterską na temat postaw wobec choroby nowotworowej osób, które są w trakcie choroby. Jako miejsce badania wybrałam właśnie forum, gdyż uważam, że są tu osoby które potrafią otwarcie mówić o swojej chorobie, i może też łatwiej będzie im wypełnić moje kwestionariusze. Będę ogromnie wdzięczna za pomoc! Badania będę przesyłać mailem, więc osoby które zechcą mi pomóc poproszę wiadomość na priv z adresem. Mój adres e-mail: mrt.szczepaniak@gmail.com

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2013-04-11, 20:17 ]
Post scalony do właściwego mu wątku.

[ Dodano: 2013-04-12, 08:35 ]
Witam ponownie, myślę że wygodniej będzie gdy prześlę link do moich badań dotyczących postaw wobec nowotworu osób chorych na raka. Będzie prościej:) Dziękuję wszystkich chętnym, to naprawdę dużo dla mnie znaczy.
https://docs.google.com/forms/d/1wEIxvfIApg5HKZ3pb58XycUHuTKd1VnkLVKi6ECM1Fg/edit#
 
eliszebe 


Dołączyła: 17 Kwi 2013
Posty: 1

 #80  Wysłany: 2013-04-17, 03:19  Prośba o wypełnienie ankiety


Dzień dobry,

jestem studentką biorącą udział w konkursie Instytutu Monitorowania Mediów. W ramach mojej pracy konkursowej piszę projekt dotyczący aktywności ruchowej osób chorych onkologicznie. Chcę to zrobić z sensem, więc bardzo mi zależy na Waszych opiniach.

Dlatego chciałabym prosić o wypełnienie krótkiej (przysięgam!) ankiety, która znajduje się tutaj: http://www.wiedzadlafirm....c890621e7f6c533

Będę niezmiernie wdzięczna za poświęcony czas.

Pozdrawiam,
Iza

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2013-04-17, 06:36 ]
Scalam post do odpowiedniego wątku.

 
Iwona_R 


Dołączyła: 19 Kwi 2013
Posty: 1

 #81  Wysłany: 2013-04-19, 09:08  Ankieta dotycząca inicjatyw na rzecz aktywnizacji osób chory


Dzień dobry wyszystkim Zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety na temat aktywizacji osób chorych onkologicznie i inicjatyw podejmowanych w tym kierunku. Biorę udział w konkursie "PRaktyku za granicą', w ramach którego opracowuję projekt dotyczący powyższego problemu. Bez Waszej pomocy nie uda mi się stworzyć "wyczesanego w kosmos" projektu! Dlatego gorąco zachęcam do wypełnienia mojej ankiety pod linkiem: http://moje-ankiety.pl/respond-42764.html

To zaledwie 5 min, ale mogą się one okazać ziarnem do czegoś znacznie większego Ankieta jest anonimowa i stworzona wyłącznie na potrzeby konkursu. Z góry serdecznie dziękuję!

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2013-04-19, 09:18 ]
Scalam post do odpowiedniego wątku.
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #82  Wysłany: 2013-04-19, 09:24  


Link do ankiety zawiera błąd.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2013-04-19, 09:26 ]
Już poprawiłam.

_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
monia37 


Dołączyła: 24 Kwi 2013
Posty: 1

 #83  Wysłany: 2013-04-24, 14:28  Co stanowi trudności w radzeniu sobie z chorobą?


Witajcie!
Ze względu na to, ze piszę pracę magisterską o tematyce psychoonkologii, chciałam Was poprosić o odpowiedzi na dwa poniższe pytania, które pomogły by mi w dopełnieniu tej pracy. Z góry serdecznie dziękuję wam za pomoc!

1. Co jest dla Was trudne w radzeniu sobie z nowotworem?
2. Co było najgorszym momentem w przebiegu choroby?

Pozdrawiam Was serdecznie:)

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2013-04-24, 19:58 ]
Post scalony do właściwego mu wątku.
Odpowiedzi prosimy udzielać Forumowiczce na PW.


 
powellinka 


Dołączyła: 17 Paź 2012
Posty: 2

 #84  Wysłany: 2013-04-25, 17:14  Prośba do Pań o udział w badaniu


Witam serdecznie!

Nazywam się Paulina i jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Swoją pracę magisterską postanowiłam poświęcić na badania z zakresu psychoonkologii. Konkretnie prowadzę badania dotyczące Ja cielesnego i obrazu własnego ciała u kobiet z nowotworem piersi i nowotworem narządów rodnych.
W związku z tym prosiłabym o pomoc w realizacji badania i wypełnieniu ankiet przez Panie z: nowotworem piersi lub nowotworem narządów rodnych.

Badanie ma charakter ankiety-kwestionariusza i składa się z ok. 70 pytań.
Poniżej podaję link do ankiety.
https://docs.google.com/forms/d/1o-EDWKA1ldGi2YLx8qdQQP__eig2MUM1sEwNKuxeKXA/viewform

Osoby zainteresowane przesłaniem wyników badania, proszę o wysłanie mi adresów mailowych w wiadomości prywatnej. Sądzę, że wyniki badania będą znane w okolicach lipca 2013 r.
Z góry dziękuję za udział w badaniu :)

P.S. Wszelkie pytania, uwagi i sugestie proszę kierować przez wiadomość prywatną.
 
napi 


Dołączyła: 06 Maj 2013
Posty: 1

 #85  Wysłany: 2013-05-06, 21:08  Ankieta do oceny aktywności fizycznej kobiet po mastektomii


Witam drogie Panie,
zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej mojej pracy dyplomowej,
za każdą ankietę będę ogromnie wdzięczna.
Temat mojej pracy to:
"Aktywność fizyczna kobiet po mastektomii"
Link do ankiety znajduje się poniżej:

Ankieta

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam, Wioletta.
 
martamar 


Dołączyła: 09 Maj 2013
Posty: 3

 #86  Wysłany: 2013-05-09, 18:07  Mastektomia a zabiegi oszczędzające pierś - ankieta


Witam serdecznie Drogie Panie!
Mam na imię Marta i przede mną obrona pracy magisterskiej. 50 pytań ankiety dotyczy jakości życia kobiet po zabiegu operacyjnym raka piersi. Cała praca ma wykazać różnicę pomiędzy jakością życia kobiet po zabiegach oszczędzających pierś a mastektomią.

Liczę na współprace z Waszej strony Drogie Amazonki:) Na wszystkie pytania chętnie odpowiem a i wszelkie uwagi będą dla mnie cenną wskazówką. Choć temat nie jest mi zupełnie obcy, czuję się jak przedszkolak wobec Waszych doświadczeń. Chciałabym by praca która pisze była wiarygodna i miała sens, dlatego im więcej tym lepiej. Gorąco Was pozdrawiam i trzymam za Was kciuki:) Oto link do ankiety:
http://www.ankietka.pl/an...aka-piersi.html
Jakość życia kobiet po operacyjnym leczeniu raka piersi. - ankieta

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2013-05-09, 19:37 ]
Post scalony do odpowiedniego wątku.

 
anna53 



Dołączyła: 13 Maj 2010
Posty: 431
Skąd: Kielce
Pomogła: 85 razy

 #87  Wysłany: 2013-05-09, 18:55  


ja miałam całkowitą mastektomię i wypełniłam ankietę, anna
_________________
anna
 
martamar 


Dołączyła: 09 Maj 2013
Posty: 3

 #88  Wysłany: 2013-05-10, 10:31  Mastektomia a zabiegi oszczędzające pierś - ankieta


Witam serdecznie Drogie Panie!
Mam na imię Marta i przede mną obrona pracy magisterskiej. 50 pytań ankiety dotyczy jakości życia kobiet po zabiegu operacyjnym raka piersi. Cała praca ma wykazać różnicę pomiędzy jakością życia kobiet po zabiegach oszczędzających pierś a mastektomią.
Liczę na współprace z Waszej strony Drogie Amazonki:) Na wszystkie pytania chętnie odpowiem a i wszelkie uwagi będą dla mnie cenną wskazówką. Choć temat nie jest mi zupełnie obcy, czuję się jak przedszkolak wobec Waszych doświadczeń. Chciałabym by praca którą piszę była wiarygodna i miała sens, dlatego im więcej tym lepiej. Gorąco Was pozdrawiam i trzymam za Was kciuki:)

Oto link do ankiety!:)Jakość życia kobiet po operacyjnym leczeniu raka piersi. - ankieta

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2013-05-10, 10:56 ]
Post zdublowany w innym miejscu zostaje scalony do tego wątku,
a spamowanie forum nagrodzone jednopunktowym ostrzeżeniem.
 
martamar 


Dołączyła: 09 Maj 2013
Posty: 3

 #89  Wysłany: 2013-05-10, 10:36  


Bardzo dziękuje Pani Aniu:) Pozdrawiam i oczywiście życzę dużo zdrowia i siły!
 
alaslepa 
MODERATOR



Dołączyła: 21 Lip 2012
Posty: 694
Skąd: Gdańsk
Pomogła: 313 razy


 #90  Wysłany: 2013-05-10, 10:43  


Droga Marto, czy zapoznałaś się z regulaminem forum?
Wczoraj Twój post został przeniesiony w odpowiednie miejsce(Hyde Park), dzisiaj kolejny raz umieszczasz to samo w miejscu, które nie jest do tego przeznaczone. Przeczytaj dokładnie regulamin i stosuj się do niego, dzięki temu moderatorzy będą mieli mniej niepotrzebnej pracy.
_________________
www.fundacja-onkologiczna.pl
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group