1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Czas oczekiwania na Wyniki Badan Instytut Warszawa Mięsak
Autor Wiadomość
Makroc 


Dołączyła: 29 Maj 2015
Posty: 2

 #1  Wysłany: 2015-05-29, 20:03  Czas oczekiwania na Wyniki Badan Instytut Warszawa Mięsak


Witam. Mojej mamie (59lat) zdiagnozowano mięsaka, na palcu u stopy. W Gdansku wyniki byly niejednoznaczne i w Warszawie wzieli material do badania. Lekarz powiedzial mojej mamie, ze za 10 dni beda wyniki a minelo juz ponad 20 i nikt nic nie wie...karza czekac, dzwonic i sie dowiadywac... Czy ktos wie ile czasu mniej wiecej trzeba czekac? Dziekuje za odpowiedzi... Bardzo wazne bo mama juz sie boi ze bedzie za pozno na jakies kroki bo guz rosnie bardzo szybko
 
natK 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 112
Pomogła: 8 razy

 #2  Wysłany: 2015-05-29, 22:21  


Spróbujcie zadzwonić do Zakładu Patologii, gdzie jest wykonywane badanie, oni najlepiej wiedzą kiedy będzie wynik. Nr tel z mojego wyniku: 22 546 27 06. (nie jestem pewna w 100% czy to ten co trzeba, może na infolinii podadzą bezpośredni).

Nie ma odpowiedzi, ile czasu potrzeba na badanie, różnie to bywa, najlepiej dowiadywać się u źródła, a nawet poprosić o przyśpieszenie.
 
Makroc 


Dołączyła: 29 Maj 2015
Posty: 2

 #3  Wysłany: 2015-05-29, 22:33  


Dziekuje za odpowiedz ale moja mama juz dzwonila dwa razy na patologie zeby jej cos powiedzieli i zawsze ten sam tekst "nie ma lekarza, nie wiem kiedy bedzie a w systemie nic nie ma" wiec nie wiem gdzie juz zadzwonic zeby ktos cos normalnie powiedzial, wiedza ze ludzie o malo co czekaja na wyrok a nie umieja pomoc. Lekarz nic nie umie powiedziec na temat wynikow i bez wynikow nic nie powie i tak ciagle...
 
gaba 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2010
Posty: 3417
Skąd: warszawa
Pomogła: 1797 razy

 #4  Wysłany: 2015-05-30, 09:47  


Nie jesteś z Warszawy? Niestety moje doświadczenia wskazują że wszystkiego można się dowiedzieć ale osobiście. Tam teraz trwa remont, wszyscy są porozrzucani i komunikacja utrudniona. Czy ustaliliście nazwisko lekarza który ma to robić? Trzeba od recepcjonistki wydobyć nazwisko i później polować na lekarza. Jak już się dorwie lekarza to oni przeważnie są mili i wyczerpująco odpowiadają na pytania. Jeżeli znajdzie się ktoś kto poświęci parę godzin na pójście tam (przyjaciel, rodzina) to wyjaśni tą sprawę.

Musisz zdawać sobie sprawę że jeżeli wynik jest wątpliwy to zawsze to dłużej trwa - te 10 dni to wtedy kiedy można ustalić rozpoznanie po standardowych barwieniach. Jeżeli są wątpliwości to robi się następne barwienia (ok tygodnia minimum), jeżeli nadal niejednoznaczne to następne barwienia, czasami próbka jest wysyłana za granicę do konsultacji. To wszystko trzeba brać pod uwagę i nie zaczynać rozmów od pretensji, ale do informacji to chory ma prawo i tego trzeba wymagać.
_________________
sprzątnięta
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group