1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Prosimy o pomoc dla Hospicjum Onkologicznego (1% podatku)
Autor Wiadomość
DumSpiro-Spero 
Administrator



Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 7458
Pomogła: 3498 razy

 #1  Wysłany: 2012-02-27, 02:29  Prosimy o pomoc dla Hospicjum Onkologicznego (1% podatku)


Drodzy.

Ze względu na fakt, iż Fundacja Onkologiczna DUM SPIRO-SPERO nie posiada statusu OPP (Organizacji Pożytku Publicznego) - nie ma możliwości przekazania na naszą działalność 1% podatku.

Zwracamy się do Was natomiast z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa, prowadzącej Hospicjum Onkologiczne w sąsiedztwie budynku Centrum Onkologii-Instytutu w Warszawie.
Jest to wspaniałe hospicjum, które zapewnia swoim podopiecznym najlepszą i najtroskliwszą opiekę.
Część lekarzy związanych z tym hospicjum pomaga nam - wspierając w udzielaniu pomocy naszym Forumowiczom. Niektórzy Forumowicze byli już z naszej inicjatywy przez tych lekarzy konsultowani 'w realu'.
Wiemy, że zawsze możemy na Nich liczyć - na ich wiedzę, doświadczenie i dobre serce.

Byłam osobiście w Hospicjum Onkologicznym św. Krzysztofa i widziałam jak wspaniałą opiekę mają tam chorzy.
Zaciekawionym serdecznie polecam przejrzenie -> Galerii <- , odczarowującej przykre skojarzenia ze słowem "hospicjum".
To miejsce to pomoc, ciepło i wielka ulga dla cierpiących.

Twarzą kampanii na rzecz przekazania 1% podatku dla Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa jest 35-letnia Monika Luck, była podopieczna hospicjum. W trakcie kampanii Monika odeszła, jednak jej wolą było by kampanię kontynuowano.

Bardzo prosimy by pomóc temu hospicjum. _littleflower_

Dziękuję Wam za serce, zrozumienie i zaufanie -

Magdalena Kręczkowska
Prezes Fundacji Onkologicznej DUM SPIRO-SPERO.




www.dajchwile.pl

 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #2  Wysłany: 2012-02-27, 03:07  


Ode mnie masz jak w banku :okok" rozliczam się z podatku w Polsce.
No to Kochani Forumowicze wiadomość trza puścić w obieg. Powiadamiamy znajomych i ludzi dobrego serca :) takich jest bardzo wiele wokół nas, tylko trzeba sie rozejrzeć.
A jak to nie zadziała to możemy pospamować jakieś rządowe skrzynki jak z tym ACTA, wtedy nas zauważą :mrgreen: (to taki żart, chociaż :?ale?: )
Wpisujemy się wtedy temat będzie wisiał na głównej i każdy, kto wchodzi będzie miał okazję odczytać a o to chodzi, nie :)
 
evita2 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 199
Pomogła: 60 razy

 #3  Wysłany: 2012-02-27, 03:19  


:uhm!:
_________________
Ewa
 
gabi30 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 16 Kwi 2010
Posty: 562
Pomogła: 206 razy

 #4  Wysłany: 2012-02-27, 03:34  


Słuszna sprawa, szczytny cel.Popieram.
 
DorotaP 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 28 Lut 2011
Posty: 987
Pomogła: 359 razy

 #5  Wysłany: 2012-02-27, 08:52  


Już przez dwa lata 1%podatku przekazałam właśnie na to hospicjum
 
Nika2 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 25 Lut 2011
Posty: 1606
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 297 razy

 #6  Wysłany: 2012-02-27, 11:12  


DumSpiro-Spero,
Jak sama szefowa prosi to oczywiście że tak :okok" napewno przekaże 1%.
Pozdrawiam
_________________
Życie jest piękne i warto Żyć
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #7  Wysłany: 2012-02-27, 16:28  


Popieram i deklaruję że pomiędzy swoimi znajomymi będę propagował tą ideę, pomiędzy nieznajomymi również
_________________
romek
 
 
evelinaswe 



Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 215
Pomogła: 46 razy

 #8  Wysłany: 2012-02-27, 16:46  


roman1130, No ja niestety nie moge wyslac tego 1% ale mam pytanie czy moglabym wyslac leki bo mam sporo a waznosc jest bardzo dluga jeszcze tylko nie wiem czy jako prywatna osoba moge to zrobic
A jak samopoczucie dzis od poniedzialku u mnie wlasnie snieg zaczal padac a myslalam,ze wiosna tuz tuz bo wczoraj byla piekna pogoda
_________________
Marzenia - to mieszanka nadziei, szczęścia, wyobraźni, pragnień oraz prób ich spełnienia.
http://www.raczek-nieboraczek.bloog.pl
 
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #9  Wysłany: 2012-02-28, 12:57  


evelinaswe, co do leków to najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z hospicjum. Na stronie są podane maila do kontaktu.

Hospicjum robi bardzo pozytywne wrażenie.

Miałam kontakt z dr Jaroszem i częścią jego zespołu ( konsultowali mnie przeciw bólowo) i naprawdę rzadko się spotyka tak życzliwych ludzi naprawdę chcących pomóc (pozdrawiam z tego miejsca Panią Anię!).


Warto oddać im ten 1%, mój na pewno powędruje na to właśnie hospicjum!
_________________
Amor vincit omnia...
 
 
ja100 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 08 Cze 2010
Posty: 1343
Skąd: Dolny Śląsk
Pomogła: 162 razy

 #10  Wysłany: 2012-02-28, 16:19  


dzisiaj rozliczałam dwa pity i przekazałam %-ty na 0000128039:)
 
anja124 


Dołączyła: 18 Paź 2011
Posty: 107
Skąd: Pobierowo
Pomogła: 23 razy

 #11  Wysłany: 2012-03-05, 20:41  


tak tylko dobre hospicjum to w Warszawie ehhhhh
_________________
8-01-2012[*] Kocham Cie mamusiu
 
 
klikers 



Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 356
Skąd: Warszawa
Pomógł: 30 razy

 #12  Wysłany: 2012-03-06, 01:18  


Ja przekaże ten swój jeden procent :)
 
 
januszk 
PRZYJACIEL Forum


Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 16
Pomógł: 2 razy

 #13  Wysłany: 2012-03-16, 19:22  Rzecz o 1% podatku.


Kogoś coś nigdy nie bolało ? Choćby ząb ? Ratuj wtedy kto może. Znaczy, ratuj dentysto. Wszystko co masz wtedy oddasz (hmm, no bez przesady), aby boleć przestało. A po udręce, ulga niesamowita i hulaj dusza, piekła nie ma . . .

A teraz wyobraź sobie, że są ludzie dla których nie ma już dentysty. Zostało tylko im piekło bólu. Zanudzam ? Dobra, więc zostaw te czytanie, popraw szacowne siedzonko i kliknij się myszką na inne strony. Są kolorowsze i ciekawsze (szczególnie te, wiesz)

Coś ukuło, zabolało ? Eeeee, tam ... To już właśnie od tego głupiego czytania albo przewrażliwiony na samą myśl jesteś. A nie daj Boże, abyś spojrzał w tym momencie w lustro. Zobaczyłbyś oczy swe aż mętne o samej myśli o nieustannym bólu, dusza na wierzchu, a serce przyspieszone jak Kubica w F1. Więc, dzięki (i tak wytrwale doczytałeś do tego miejsca). Powodzenia i strzałka (jak to nawijają młodzi).

Jeśli czytasz dalej to brawo ! Odważny jesteś, masz twardy kark. Większość czytających poooooooszła już gdzie indziej. Więc ja pozwolę sobie dalej zasmucić. Mianowicie, lekarze, nie mogąc już pomóc nieuleczanie chorym wymyślili określenie "leczenie paliatywne w hospicjum". Pewnikiem tak to wielkopańsko unaukowili, aby temu zbolałemu pacjentowi już w ogóle w głowie zabełtać do reszty.

A, o co mi idzie ? Ciesz się czytający przyjacielu, że w tymże hospicjum Ciebie nie ma. Bo nawet gdybym był w tym nieszczęściu koło Ciebie to za pewnie w duchu żałowałbym, żeś nie umarł, bo pocieszać nie umiem. A bólu, sam się boję jak diabeł święconej wody. I sam znoszę go ledwo, ledwo. Wracając do ciebie. Sam dobrze wiesz. Aniołem to w życiu nie byłeś.

Dlatego proszę, z samej tej radości, że to nie Ty. Nie zerkaj teraz w telewizor, nie odwracaj się plecami z podkurczonymi nogami i pofatyguj się dając tego jednego procenta (1%) na: Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa KRS 0000128039, Adres: ul. Pileckiego 105, 02-781 Warszawa.

Jeśli jesteś prawdziwą i wrażliwą osobą (w co wierzę, bo doczytałeś do końca) to znalazłeś się w trochę głupiej sytuacji. W położeniu człowieka, któremu jakby noga utkwiła w końskim strzemieniu ( bo wpłacać, nie wpłacać ). Zrób proszę to co sumienie Ci podpowiada Czy wpłacisz czy nie wpłacisz i tak prawda nie wyjdzie na jaw. Wszak to i to nie boli.
 
 
jo_a 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 1951
Skąd: Górny Śląsk
Pomógł: 313 razy

 #14  Wysłany: 2012-03-16, 19:30  


Dla mnie wypowiedz januszAkA bombowa! Kontrowersyjna? I co z tego?;)
_________________
„Żółw musi być aż tak twardy, bo jest aż tak miękki”. St.J.Lec
Lider czerwonej kreski./Kuba Wojewódzki (tego forum).
 
Johanka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 30 Wrz 2010
Posty: 369
Skąd: Łódź
Pomogła: 112 razy

 #15  Wysłany: 2012-03-22, 14:19  


januszk, 1% podatku mojego i moich znajomych na pewno znajdzie się na koncie Fundacji Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa KRS 0000128039 Dziękuję. Ten post utwierdził mnie w tym.
_________________
NIL DESPERANDUM
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group