1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
małe szczęścia
Autor Wiadomość
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #436  Wysłany: 2012-03-06, 09:36  


Ja przyjme kazda ilosc buziakow :d :D
A Tobie , powinno sie klasc same kwiatki pod nogi ( chociaz pewnie bys je omijala i obfotografowala ) poczas tych spacerow :)

I oby jak najwiecej jednego i drugiego !!!
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #437  Wysłany: 2012-03-06, 09:43  


iwka3219 napisał/a:
Ja przyjme kazda ilosc buziakow :d :D

:cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok:
|buziaki| |buziaki| |buziaki| |buziaki| |buziaki|
:in_love:
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
KlaWik 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 10 Lis 2011
Posty: 231
Skąd: Żabia Wola
Pomogła: 51 razy

 #438  Wysłany: 2012-03-06, 12:49  


Witam
Wszystkim życzę uroczego dnia.

Ale specjalne życzenia Wszystkiego co najlepsze składam oczywiście Jubilatce.
Samych słonecznych dni Justynko _littleflower_ _itsme_
_________________
KlaWik
Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #439  Wysłany: 2012-03-06, 13:21  


KlaWik, bardzo dziękuję :cmok:
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #440  Wysłany: 2012-03-06, 14:30  


No to dziś od samego rana już widać KTO tu jest małym szczęściem |happy| |happy| |happy| |happy| |happy| |happy| |happy| |happy|
Tylko ja mam wrażenie, że nie dostalem tyle buziaków co Iwonka :fucc: :cry: :-( :uuu:

plamiasta napisał/a:
a co TY do tej administracji ? Oni też mają imiona lub przynajmniej nicki, mów o Nich proszę po nicku, bo administracja, to tak dla mnie nie ładnie , raz można ok, ale co chwila to tak jakoś dla mnie, jakby z ukryta drwiną, z zazdrością że maja taką funkcje ,a ty Majkelku nie, to tak jakbyś miał jakieś osobiste sęczki do nich.
nie wiem może to tylko takie moje odczucie :?ale?: ?

Oj nie nie |SModM| mnie się Adminowie źle nie kojarzą, nie nie :nunu: , no co Ty Kruszynka, a już szczególnie nie Ci :) No Ci nasi to już w ogóle ::thnx:: :flower: :flow: no coś Ty :?ale?:
A z tymi właśnie nikami to ja mam problem, bo jednego ('absenteeism') to ja kompletnie nie rozumiem (no przepraszam, ale już przestałem próbować :?ale??: ), drugi jest po łacinie ('DumSpiro-Spero') a ja mam strasznie złe wspomnienie z lekcji łaciny w szkole średniej :shock: (pozdrawiam Panią od łaciny!) , a pomyślałem sobię, że jak się będę do Richelieu będe zwracał per 'Wielce Szanowna Ekscelencjo (bądź Eminencjo jak kto woli)' to już na pewno dostanę :ban?:

Ale wiesz co, może masz rację jak ma to wyglądać na drwinę (niezamierzenie) lub (co gorsza) na podszytą zazdrość to nie ma co ryzykować :nunu: Dzięki za zwrócenie uwagi ::thnx::
No to buziak dla wszystkich (u mnie od rana) i miłego popołudnia życzę :cmok:
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #441  Wysłany: 2012-03-06, 14:36  


majkelek, widzisz różnice między adminem a administracją? :roll:

[ Dodano: 2012-03-06, 14:38 ]
i mam pytanko czytałeś regulamin , tak często podajesz powody wywalenia z forum Ciebie to za to to za tamto? gdzie to jest w regulaminie? ;)
 
absenteeism 
Administrator



Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 13332
Skąd: Łódź
Pomogła: 9431 razy

 #442  Wysłany: 2012-03-06, 15:05  


plamiasta napisał/a:
i mam pytanko czytałeś regulamin , tak często podajesz powody wywalenia z forum Ciebie to za to to za tamto? gdzie to jest w regulaminie?

Że ja się tak wtrącę a propos Regulaminu... mamy tam taki jeden mały zapis:
Cytat:
Na Forum piszemy unikając krzykliwej formy pisemnej wypowiedzi, a w szczególności:

a. nie piszemy DRUKOWANYMI (wielkimi) literami;
b. nie używamy bez szczególnego uzasadnienia kolorowej czcionki, zaś kolory: zielony oraz czerwony są zastrzeżone wyłącznie dla obsługi Forum (Moderatorzy);
c. nie nadużywamy grafiki, w tym w szczególności emotikonów
(pogrubienie moje)

Pozostawiam ku pamięci ;)
_________________
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #443  Wysłany: 2012-03-06, 15:14  


plamiasta napisał/a:
majkelek, widzisz różnice między adminem a administracją? :roll:

[ Dodano: 2012-03-06, 14:38 ]
i mam pytanko czytałeś regulamin , tak często podajesz powody wywalenia z forum Ciebie to za to to za tamto? gdzie to jest w regulaminie? ;)


No co Ty jaki Regulamin :shock: nie nie no coś Ty Kruszynka ja nigdy nie czytałem żadnego regulaminu :mrgreen: A zawsze jak mnie mieli wywalić z czegokolwiek to jako powód podawali 'brak powagi i rozsądku w wykonywaniu obowiązków', 'demoralizujący wpływ na równieśników' oraz najczęściej mówiono, że coś 'dezorganizuję' ( w sumie to nadal nie wiem czego ode mnie chcieli, ale za stary już jestem i już się nie staram zrozumieć)
Różnicę między 'adminem' a 'administracją' widzę taką, że jedno jest rodzaju męskiego a drugie żeńskiego i jedno się tyczy zbiorowości a drugie jednostki, innej nie widzę :?ale??: Ale nieważne, racja racją i kropka! Jak ma ktoś myśleć, ż ja mam w zamierzeniu komuś dokuczyć to ja wolę nie i przestaję używać terminów związanych z Administracją (no bo co jak co, ale dokuczać to ja nikomu nie chcę :ee!!" )
A na marginesie to dopiero zauważyłem (ja bez kawy nie funkcjonuję w ogóle) i serdecznie dziękuję Richelieu za popilnowanie mnie - nawet nie wiesz jak mi się dobrze dzięki temu spało, jak spokojnie ;)
Miłego popołudnia Kochani, czekam z niecierpliwością |stres| na Wasze relacje! :-D
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #444  Wysłany: 2012-03-06, 15:14  


ale emotoikonki są takie no......... fajne, obrazują emocje lepiej niż ?,!,
 
absenteeism 
Administrator



Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 13332
Skąd: Łódź
Pomogła: 9431 razy

 #445  Wysłany: 2012-03-06, 15:18  


plamiasta napisał/a:
ale emotoikonki są takie no......... fajne, obrazują emocje lepiej niż ?,!,

Nie wątpię, ale niekoniecznie trzeba dodawać pięć czy dziesięć takich samych ;)
_________________
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #446  Wysłany: 2012-03-06, 15:23  


absenteeism napisał/a:
plamiasta napisał/a:
i mam pytanko czytałeś regulamin , tak często podajesz powody wywalenia z forum Ciebie to za to to za tamto? gdzie to jest w regulaminie?

Że ja się tak wtrącę a propos Regulaminu... mamy tam taki jeden mały zapis:
Cytat:
Na Forum piszemy unikając krzykliwej formy pisemnej wypowiedzi, a w szczególności:

a. nie piszemy DRUKOWANYMI (wielkimi) literami;
b. nie używamy bez szczególnego uzasadnienia kolorowej czcionki, zaś kolory: zielony oraz czerwony są zastrzeżone wyłącznie dla obsługi Forum (Moderatorzy);
c. nie nadużywamy grafiki, w tym w szczególności emotikonów
(pogrubienie moje)

Pozostawiam ku pamięci ;)

No tak mówiłem, że się zapis znajdzie :uuu: I nic by nie pomogło jakbym przeczytał bo i tak bym nie zrozumiał co o znaczy 'nadużywać' a jakbym nawet zrozumiał to bym zaraz zapomniał. No nic jak polec to chociaż w uczciwej walce i słusznej sprawie.

Na marginesie to miło Cię słyszeć absenteeism, szkoda, że tak żadko coś tu do nas piszesz. Powiem Ci, że nawet jak mnie straszysz to mi miło Cię usłyszeć - ale ja głupi jestem nie ;P No nieważne nieważne za nadużywanie buziek przepraszam, postaram się być ostrożniejszy, ale za dziś się chciałem 'Psze Pani' usprawiedliwić bo takie fajne święto jest :)
Miłego dnia ::thnx::

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2012-03-06, 15:48 ]
Nikogo nie straszę, nie mój typ ekspresji.
A za stosowanie się do Regulaminu z góry dziękuję w imieniu swoim i całej reszty Moderatorów i Adminów :)
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #447  Wysłany: 2012-03-06, 15:25  


o wiem. ale no tego.. no. jak jestem szczęśliwa tak że chcę skakać to jedna dwie emo to trochę za mało, jak chce komuś podziękować to kwiatek lub jeden bukiecik to za mało,
ale wiem . REGULAMIN rzecz święta hi hi hi , i się ograniczam
parę wpadek z Caps Lockiem też zaliczyłam :?ale?: :lol:

[ Dodano: 2012-03-06, 15:27 ]
majkelek, fajne święto edzie za 2 dni ;) :fiufiu:
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #448  Wysłany: 2012-03-06, 16:36  


Oj Wam powiem, że mnie szczęście spotkało bo dostałem dziś ochrzan ale w jakiś taki miły sposób, że nawet tego nie czuję jako opierpapier ;)
A na marginesie to ja wcale nie powiedziałem, że się będę stosował do regulaminu tylko, że nie będe buziek nadużywał, nie? ;)
No dobra teraz na poważnie. Ja nie chciałem Cię absenteeism, urazić tym sformuowaniem o straszeniu - to taki żart miał być, ale może nieudany (jak ponad połowa rzeczy którą robię w życiu). Przepraszam ::thnx::
Czemu teraz piszę? Ano bo usłyszałem to http://www.youtube.com/watch?v=UFlsXgw_SFE
i przypomniało mi się jak byłem na feriach zimowych z Moniką w Ustce (ale wariat nie? zimą nad morzem!) Poszliśmy wieczorem na plażę i straszny śnieg nas złapał, byliśmy zmarznięci do kości. Chcialiśmy się napić czegoś ciepłego a knajpki pozamykane. Nagle ni stąd ni z owąd zobaczyliśmy światło w jakiejś piwniczce w kamienicy przy głównej ulicy. Patrzymy a na drzwiach napisane winiarnia. Wchodzimy, a w środku jakby inny świat - stare dębowe stoły, przyciemnione światło, w tle muzyka (właśnie takie amerykańskie standardy), półki pełne wina i miła Pani pomagająca wybrać. Byliśmy wtedy jedynymi klientami, miejsce malutkie ale klimatyczne. No co ja będe dalej mówił, napiliśmy się 'czegoś' ciepłego (jedno sie nawywalo 'siekierka' a drugie 'herbatka latarnika') i nie chciało nam sie stamtąd wychodzić. Spędziliśmy fantastyczny wieczór. Wychodząc zobaczyliśmy, że ktoś zostawił parasol i powiedzieliśmy Właścicielce. Ona odparła: 'Tak, ten parasol leży tu kilka dni ale proszę się nie martwić tu kiedyś na stoliku klient portfel zostawił i tydzień na Niego tam czekał' (i to było w Polsce Kochani) Wracaliśmy jeszcze wiele razy w to miejsce (szczególnie na galaretkę z wina), czasem na herbatę (w piwnicy jest winiarnia a na parterze herbaciarnia), zawsze z tym samym sentymentem. :)
Dziś słońce za oknem więc historia nie na miejscu, przepraszam. Chciałem tylko powiedzieć, że jak wokół ciemno i zimno i wydaje się, że nie ma nadziei na poprawę to może właśnie wtedy zdarzy się coś co przyniesie ciepło i światło.
Ja siadam do roboty. Jeszcze raz przepraszam Cię absenteeism nie chciałem Cię urazić, naprawdę.
Miłego dnia Drodzy! :-D
P.S. Kruszynka datę Święta zanotowałem.
 
absenteeism 
Administrator



Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 13332
Skąd: Łódź
Pomogła: 9431 razy

 #449  Wysłany: 2012-03-06, 16:39  


majkelek napisał/a:
Jeszcze raz przepraszam Cię absenteeism nie chciałem Cię urazić

Masz straszliwe umiejętności nadinterpretacji - do urażenia mnie daleka droga 8-) ;)
_________________
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #450  Wysłany: 2012-03-06, 16:44  


absenteeism napisał/a:
majkelek napisał/a:
Jeszcze raz przepraszam Cię absenteeism nie chciałem Cię urazić

Masz straszliwe umiejętności nadinterpretacji - do urażenia mnie daleka droga 8-) ;)

No taki mój urok :mrgreen: ale kamień z serca, że nie zrobiłem Ci przykrości. Wiesz tylko sęk w tym, że nawet jak daleka droga, to ja nie chcę na tej drodze być w ogóle :)

[ Dodano: 2012-03-06, 18:19 ]
No czy Was to nie rozbawiło do łez :mrgreen:
gabi30 napisał/a:
Dzisiaj jako ,że mój syn choruje na autyzm ma nauczanie indywidualne. Nauczycielka od historii chciała obejrzeć moje papugi. Zazwyczaj nie pozwalam, bo bardzo nieładnie witają gości. I tak też było tym razem, pani do ptaszków zagadała, na co otrzymała tak soczystą wiązankę przekleństw,że aż ją zamurowało. Nie mogła przestać się śmiać i młody miał lekcję na luzie.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group