1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
małe szczęścia
Autor Wiadomość
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #256  Wysłany: 2012-02-26, 23:08  


iwka3219 napisał/a:
teraz musze isc spac,
dobranoc Iwonka, no cóż jak Ty zmykasz |bezradny| to i ja ... dobranoc wszystkim |buziaki|
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #257  Wysłany: 2012-02-27, 05:43  


Oj dziś było ciekawie, bo o mięsku, wierszach i takich innych.
Niestety sprawy stały się o tyle poważne, że drugi Majkelowy wątek został przeniesiony tu
http://www.forum-onkologi...1,75.htm#106002
Co oznacza początek represji :brr: i to nawet nie ze strony, której się najbardziej obawiałem (na ten temat czytaj w represjonowanym wątku ;P ). Widać ze strony nieznanej jeszcze przeze mnie części Szefostwa zostanie zadany ostateczny cios :komp: Teraz już nie mogę być niczego pewien, nic nie jest takie jak dawniej, chyba to jakaś zasadzka na Majkela (ale mnie paranoja wzięła ja niemogę |happy| )
Co do mojego małego szczęścia dziś to byłem w takim sztywniackim kościele na mszy i zapowiadało się jak zawsze, jak to w kościołach amerykańskich - takie show. Jednak na koniec jak było najbardziej podniośle to kobieta z chóru śpiewała pieśń której refren składał się z dwukrotnego powtórzenia jednego krótkiego zdania. Jedna mała dziewczynka bardzo zechciała tez śpiewać ale zapamiętała tylko to zdanie i za każdym razem jak nadchodził refren to 'śpiewała' całą sobą. Nikomu nie udało się chyba zachowac powagi i dziecko zebrało ogromne owacje na koniec, pyszna sprawa :-D :-D :-D
Tak sobie pomyślałem, że o to własnie w życiu chodzi - nieważne czy robimy coś najlepiej na świecie, ważne, że wkładamy w to serce, wtedy daje to i nam i innym radość :flower: ::thnx::
Z rzeczy nieważnych to dokonałem gdzieśtam forumowego ekshibicjonizmu i jest gdzieśtam moje zdjęcie i kilka słów na mój temat :-[
Założyłem wątek dla bezsennych, pogadałem trochę z dziewczynami ;) ale najważniejsze to zapraszam bardzo serdecznie tu
http://www.forum-onkologi...5195.htm#105998
Mam jeszcze do Was jedną prośbę, czy moglibyście włączyć to sobie od rana, tak naprawdę głośno :devil:



No i życze wspaniałego dnia :)
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #258  Wysłany: 2012-02-27, 18:25  


A wiecie co mnie dzis spotkalo ? Az sama nie moge uwierzyc :)

Pomimo okropnego dnia , strasznie wymeczajacego ( nawet do toalety nie mialam za bardzo kiedy wyjsc, tylko trzeba bylo czatowac przy biurku co wiecej, moj szef powiedzial, ze bardzo slabo wygladam ) spotkalo mnie male szczescie, zupelnie niespodziewanie ..

Podchodzi do mnie jedna z naszych pracownic ( gosc z NY ) , zaczyna mnie sciskac i wrecza mi jakis pakunek - i mowi , Iwona to za Twoja troske i serce, ze jak sie zle czulam to ze mna pojechalas do lekarza, do szpitala i na badania i martwilas sie jak sie czuje w weekend - i dostalam od niej Ipada .. no nie moge , az nie wierze ze ona to w ogole pamietala, bo to bylo dawanooo dawnoo temu ..

No i ot takie moje male szczescie dzis- i wcale nie o prezent chodzi ( bo mi strasznie glupio bylo ) ale o to, ze ona to pamietala !!! Niezwykle i takie mile
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #259  Wysłany: 2012-02-27, 18:38  


iwka3219 napisał/a:
takie moje male szczescie dzis- i wcale nie o prezent chodzi ( bo mi strasznie glupio bylo ) ale o to, ze ona to pamietala !!! Niezwykle i takie mile

Bardzo miłe, ... po prostu przemiłe i prześwietne [manga]
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
gabi30 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 16 Kwi 2010
Posty: 562
Pomogła: 206 razy

 #260  Wysłany: 2012-02-27, 18:47  


Tak, ostatnio też mnie coś podobnego spotkało. Dziewczyny papuziary jak dowiedziały się,że choruję sprawiły mi prezent. Bardzo schudłam i strasznie marzłam, dziewczyny kupiły mi leciutką puchową kurtkę The North Face. Któregoś dnia do domu przyszła paczka,otworzyłam a tu niespodzianka z życzeniami tylko ciepłych dni.
Aż się poryczałam wtedy. A kurteczka rzeczywiście niesamowicie ciepła.
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #261  Wysłany: 2012-02-27, 19:11  


No Iwonka, widzisz nie tylko my Cie tak bardzo lubimy, to powszechne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mnie niestety niekt takich pięknych prezentów nie robi :uuu: ale co tam ja nie lubię dostawać prezentów, ja lubię dawać dawać dawać |happy| |happy| |happy|
Najgorsze są moje urodziny, bo każdy mi dae prezent a ja nie mogę nic oddać.
Z radości jakie mnie spotkały to jeszcze mnie nie wywalili z forum :komp: :bann: :rrr:
No i spędziłem wczorajszy wieczór w przemiłym towarzystwie - Iwka, Berta, Gabi i Evita no bardzo bardzo Wam dziękuję ::thnx:: :flow: :flower:

Reszta wieczorem późnym będzie bo mnie z pracy wywalą, a wtedy to szczęście nie będzie :shock:
 
tekla 


Dołączyła: 13 Lip 2011
Posty: 42
Skąd: Kraków
Pomogła: 4 razy

 #262  Wysłany: 2012-02-27, 19:15  


Do mojego małego szczęścia mogę dołączyć wyjazd taty na naświetlania. Zadzwonili ze szpitala i przyspieszyli termin na tą środę:)
 
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #263  Wysłany: 2012-02-27, 19:28  


No i gratulancje jak nie wiem co :bravo"
Patrzcie jak to dobro krąży nawet polska służba zdrowia czasem coś dobrego zmaluje :mrgreen: ;) :devil:
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #264  Wysłany: 2012-02-27, 20:05  


Gratuluje :) To jest dopiero super szczescie, jak cos ze zdrowkiem sie ruszy . Fajnie tekla, super :) I usciski dla Tatki

majkelek napisał/a:
nawet polska służba zdrowia czasem coś dobrego zmaluje


a wiesz Majkelek , ze potrafi :) ja mam takich Kochanych lekarzy prowadzacych , no niebo mi uchylaja, by mi bylo dobrze :) ( bez skojarzen, o dziwo ) I tu sie Wam przyznam, wiecie ze jeden z nich mnie prosil na randke :P hehhe :P

Sa lekarze, kotrzy sa z tzw. powolania i szanuja pacjenta, walcza o niego , sa tacy z poczuciem humoru , jak np jeden z moich lekarzy prowadzacych

Ja jak to ja, zawsze musze cos palnac.. no wiec moj Kochany Dochtore robi mi usg , a ja do niego Panie Doktorze ,bo ja mam taki problem , ja sobie meza nie moge znalezc i pan taki dobry i pomocny, Pomoze Pan ?

A on do mnie ... a jakiego Pani chce, takiego na NFZ ? To dam skierowanie do Ciechocinka.. nie ma sprawy :P


ach i chorowanie jest do razu latwiejsze :)


Pozdrawiam goraco ze szczesliwej pracy :)
 
cleo33 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 2484
Skąd: Śląskie
Pomogła: 379 razy

 #265  Wysłany: 2012-02-27, 20:11  


iwka3219 napisał/a:
mam taki problem , ja sobie meza nie moge znalezc i pan taki dobry i pomocny, Pomoze Pan ?

A on do mnie ... a jakiego Pani chce, takiego na NFZ ? To dam skierowanie do Ciechocinka.. nie ma sprawy :P


Matko Ty Iwona jesteś jedyna w swoim rodzaju :/hahaha/:
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #266  Wysłany: 2012-02-27, 20:11  


Iwonka, ja sbie tak jajca robiłem, ja wiem, że są suuperaśni lekarze i się o tym zdążyłem przekonać wiele razy :-D :flow: i jestem im bardzo wdzięczni z wszystko co dla mnie zrobili a musili trochę się narobić już od urodzenia bo taki trochę popsuty byłem ;P zreszta nadal jestem ale w innym sensie ;)

Ale powiem Ci, że tu lakarza popieram taki mąż z Ciechocinka to w sam raz dla Ciebie :/hahaha/: :/hahaha/: :/hahaha/:
Już widzę Iwonkę, królową dancingów w Ciechocinku a Wy :mrgreen:

(coś mnie mówi, że dziś to mi się od Iwonki dostanie ;P )
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #267  Wysłany: 2012-02-27, 20:34  


Dobra to jeszcze cos Wam opowiem... :) Byscie mogli sie ze mnie posmiac :)

Mialam powazny wypadek samochodowy, ale ja jak to ja.. zosia samosia, sama musialam wyjsc z samochodu i oczywiscie musialam sie klocic z ratownikiem z karetki . Bylam jednyna poszkodowana, bo na mnie poszlo cale uderzenie.
Najpierw, ze co on w ogole ode mnie chce, bo ja to mam tylko luk brwiowy przeciety ( okazlo sie ze mam szklo w oku wbite i do tego odlamki szkla powibijane w policzek . No ale oni chcieli mnie do karetki i byla dyskusja, ze ja sobie sama ten luk brwiowy zabandazuje i ze maja zajac sie moja Mama.

No ale jak mnie przekonali, ze to jednak ja potrzbuje pomocy to byl cyrk, ze ja nie pojade nigdzie, poki Tata nie przyjedzie lub policja, bo mi samochod ukradna :P ( samochod byl caly rozwalony i nadawal sie tylko do kasacji ) . Jak policja przyjechala to do Pana policjanta, by mi tylko samochod pilnowal :P

Jak mnie ju ulozyli w karetce .. i tu uwaga.. Wstalam i powaznym glosem do ratownika .. Prosze Pana ja musze wyjsc , bo ja zostawilam kiebase na tylnim siedzieniu :P

I zerwalam sie do drzwi :P

majkelek napisał/a:
Już widzę Iwonkę, królową dancingów w Ciechocinku a Wy :mrgreen:


No baaa a co Ty zes myslal , ja scian podpierac nie zamierzam :P
 
erin29 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Sie 2010
Posty: 1669
Skąd: Brzesko
Pomogła: 213 razy

 #268  Wysłany: 2012-02-27, 20:38  


Absolutnie kiełbaski i kabanosika nie wolno zostawiać samych :lol:
_________________
" Złapać wiatr , pokonać strach i być ..."
Moja Mamcia 01.10.1954 - 06.04.2012
 
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #269  Wysłany: 2012-02-27, 20:38  


No tak Iwonka mogłem się spodziewać, że dla Ciebie największym szczęściem będzie KIEŁBASA ;P
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #270  Wysłany: 2012-02-27, 21:02  


Witam :flower:
Chciałem posiedzieć, poplotkować ... to Iwonka musiała mi o kolacji przypomnieć... :uuu:
_________________
romek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group