1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
II zlot forumowiczów forum onkologicznego DSS - 11-13 maj
Autor Wiadomość
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #406  Wysłany: 2012-05-14, 18:04  


Niewiele mogę dodać do swoich przedmówców, ale nie sposób zapomnieć o wspaniałych chwilach spędzonych nie tylko przy przeżywaniu kulinarnych rozkoszy autorstwa Niezrównanego Gazdy, który pokazał autentyczne mistrzostwo świata serwując przepyszne obiady i grilowe specjały, ukoronowaniem których była przepyszna "szynka z kością", dowodząca że prawdziwy mistrz, potrafi udowodnić, nawet w dzisiejszych czasach, że odpowiednio przygotowane mięso potrafi smakować jak Olimpijska ambrozja.

Rozmowy i dyskusje towarzyszące odnawianiu przyjaźni, oraz zawieranie nowych znajomości, były naprawdę fascynującym przeżyciem.
Część znała się z pierwszego zlotu, inni poznali się wcześniej przy innych okazjach ale dla wielu z nasz było ogromnym zaskoczeniem fakt, że niekiedy jesteśmy sąsiadami, żyjącymi na sąsiednim osiedlu czy w następnym bloku...

Zorganizowany przez Gazdę spływ pontonami po falach Popradu pozostawił niezapomniane wrażenia i wspomnienia... zwłaszcza u tych którzy mieli przyjemność zakosztowania nieplanowanych kąpieli w nurcie rzeki... poziom wody momentami był zbyt niski i ktoś musiał "zerwać" ponton, gdy utknął na kamieniach lub mieliźnie, na szczęście dzięki odpowiednio zaopatrzonej aptece zdołaliśmy uniknąć katarów i przeziębień :mrgreen:


Wykład P. Prezes Dum Spiro Spero unaocznił, nam zjadaczom leków jakimi problemami jest najeżona droga od "producenta do konsumenta" oraz jak istotna jest dla pacjentów dyscyplina związana z prawidłowym aplikowaniem leków w trakcie leczenia, wykład poparła swoim autorytetem lekarskim Madzia70, udzielająca w wolnych chwilach porad wszystkim zlotowiczom...

Mam świadomość, że dla wielu z nas wyjazd na zlot jest uzależniony od stanu zdrowia, od odległości jaka jest do pokonania pomiędzy Żegiestowem a miejscem zamieszkania...

Tym, którzy uczestniczyli w obecnym zlocie
dziękuję za wspaniałe towarzystwo, za możliwość poznania wspaniałych ludzi, Dziękuję za uśmiech, radość i łzy wzruszenia.
Dziękuję za to że jesteście

Tym, którzy nie byli z nami powiem tylko:
Spotkajmy się na następnym Zlocie
Kochani jeśli będziecie mogli wybrać się na następny zlot, bo wierzę że będą następne... nie zastanawiajcie się zbyt długo.
Warto, warto warto



DSC03722.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 2828 raz(y) 576,05 KB

_________________
romek
 
 
AsiaCz 


Dołączyła: 13 Maj 2012
Posty: 3
Pomogła: 2 razy

 #407  Wysłany: 2012-05-14, 18:04  


Gazda ja myślę,że to wcale nie były NIEŚMIAŁE propozycje bo kto by nie chciał jeszcze wrócić do Twojego malowniczego zakątka? Jeszcze raz Ci dziękuję za możliwość spędzenia tak świetnego weekendu a wszystkim "współzlotowcom" za doskonałą zabawę i za to,że dane mi było Was poznać. Mam nadzieję,że jak będziecie organizować następny zlot to nie zapomnicie o "duszyczce" spoza forum. Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich i moc serdecznych pozdrowień.
 
 
sarenka 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 08 Wrz 2011
Posty: 650
Pomogła: 120 razy

 #408  Wysłany: 2012-05-14, 18:34  


Gazda napisał/a:
Jakieś sugestie nieśmiałe padły, coby następny raz zlecieć się we wrześniu... I tutaj rodzi się pytanie. Czy u mnie, czy gdzieś indziej, i w który wrześniowy weekend?
-jak czytam wypowiedzi uczestników zlotu,to myślę,że tylko u Ciebie Gazdo.Sądzę,że w innym miejscu,to już nie byłaby ta atmosfera,ten klimat.
Gdyby tak jeszcze po 15 wrzesnia,to i ja bym się pisała na zlot :)
 
asia77 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 26 Paź 2011
Posty: 1403
Pomogła: 137 razy

 #409  Wysłany: 2012-05-14, 18:38  


Wszyscy tak fajnie opisujecie ,jak było aż Wam zazdroszcze ale czekamy z utęsknieniem na fotki :-D
_________________
Tatulek [*] 12-12-2011 godz 7:50 .Spoczywaj w Pokoju.
 
 
małgosia_43 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 768
Skąd: Łódź
Pomogła: 75 razy

 #410  Wysłany: 2012-05-14, 18:53  


Właśnie wróciliśmy i nie wyobrażamy sobie zlotu gdzie indziej. Gazda miej się na baczności- uściski dla wszystkich :tull:
 
jo_a 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 1951
Skąd: Górny Śląsk
Pomógł: 313 razy

 #411  Wysłany: 2012-05-14, 22:19  


Czy ktoś ze "zlotowców" zrzucił już fotki? :>
Jeżeli tak, to ja poproszę na maila: moj.email@op.pl
_________________
„Żółw musi być aż tak twardy, bo jest aż tak miękki”. St.J.Lec
Lider czerwonej kreski./Kuba Wojewódzki (tego forum).
 
Johanka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 30 Wrz 2010
Posty: 369
Skąd: Łódź
Pomogła: 112 razy

 #412  Wysłany: 2012-05-14, 22:21  


małgosia_43 napisał/a:
Właśnie wróciliśmy i nie wyobrażamy sobie zlotu gdzie indziej. Gazda miej się na baczności- uściski dla wszystkich :tull:

Podpisuję się pod tym, co napisała Małgosia. Zlot może odbyć się tylko w Żegiestowie, bo inaczej być nie może. Byłam tam po raz pierwszy i już zgłaszam się na kolejny, wszystko jedno gdzie, byle u Gazdy :mrgreen: Tam jest tak pięknie, że nie wspomnę o "klimacie". Było CUDNIE. Dziękuję Wszystkim. Cieszę się, że dane mi było poznać Was.
_________________
NIL DESPERANDUM
 
ja100 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 08 Cze 2010
Posty: 1343
Skąd: Dolny Śląsk
Pomogła: 162 razy

 #413  Wysłany: 2012-05-15, 12:02  


Kochani Dziękuję Bardzo za piękne chwile!

Ja się dowiedziałam, że jade na zlot w piątek o 23 godz.
Madzia super niespodziankę mi zrobiła :in_love:
 
kmis757 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 2648
Skąd: Nowa Ruda
Pomógł: 402 razy

 #414  Wysłany: 2012-05-15, 12:34  


Tak na gorąco; bardzo a to bardzo dziękujemy Wszystkim uczestnikom Zlotu za możliwość spędzenia wspólnych niezapomnianych chwil i poznanie Was w rzeczywistym świecie. Bardzo dziękujemy gospodarzowi Gazdzie za gościnę, wszelakie atrakcje a przede wszystkim za okazaną nam troskę i opiekę.
Poznanie naszej wspaniałej, przesympatycznej Magdy było dla mnie osobiście bardzo wzruszającym przeżyciem. Dzięki Tobie Madziu powstało to wspaniałe dzieło Dum Spiro Spero i prosimy o jeszcze w trosce o tak wielu potrzebujących i szukających wsparcia i pomocy.
Po raz kolejny dziękuję za to, że znalazłem w Was wszystkich jakby brakującą cząstkę swojej Rodziny.
Nie zapominamy w tym miejscu o sponsorach, którym równie gorąco dziękujemy.
_________________
Przeszłość została napisana, lecz możemy się z niej uczyć i zmieniać przyszłość
 
Madzia70 
LEKARZ Med.Rodzinnej Lekarz Hospicyjny



Dołączyła: 26 Lut 2011
Posty: 3397
Skąd: okolice Warszawy
Pomogła: 1777 razy

 #415  Wysłany: 2012-05-15, 22:03  


Ja również dziękuję Wszystkim za obecność.
Przypominam Osobom, z którymi rozmawiałam, o przysłaniu PW z przypomnieniem tematów, na które mieliśmy porozmawiać. Nie wstydźcie się ;)
Pozdrawiam Gospodarza i Zlotowiczów - obecnych i przyszłych.

Pulchna blondynka w średnim wieku z trwałą ondulacją :twisted:
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #416  Wysłany: 2012-05-15, 23:05  


Madzia70, Uśmiałem się strasznie słysząc jak niektórzy z nas wyobrażają sobie Najsympatyczniejszą i Najpiękniejszą Panią Doktor.
Myślę że ten opis powinien stać się przestrogą dla wszystkich, że wyobrażenia i rzeczywistość... to naprawdę różne sprawy :mrgreen:

Serdeczne pozdrowienia
::thnx:: :in_love: |uscisk|
_________________
romek
 
 
Johanka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 30 Wrz 2010
Posty: 369
Skąd: Łódź
Pomogła: 112 razy

 #417  Wysłany: 2012-05-15, 23:21  


Madzia70 napisał/a:
Ja również dziękuję Wszystkim za obecność.
Przypominam Osobom, z którymi rozmawiałam, o przysłaniu PW z przypomnieniem tematów, na które mieliśmy porozmawiać. Nie wstydźcie się ;)
Pozdrawiam Gospodarza i Zlotowiczów - obecnych i przyszłych.

Pulchna blondynka w średnim wieku z trwałą ondulacją :twisted:

:) Bardzo śmieszne. Madziu, to była "krągła blondynka z trwałą ondulacją". Jasny gwint, mleko się rozlało, dobrze, że na talerzyk, bo zawsze można coś z tym zrobić:)
Pozdrawiam ciepło Ciebie i Twoją Rodzinę. Było mi bardzo miło poznać.
Przesyłam uściski.
_________________
NIL DESPERANDUM
 
Madzia70 
LEKARZ Med.Rodzinnej Lekarz Hospicyjny



Dołączyła: 26 Lut 2011
Posty: 3397
Skąd: okolice Warszawy
Pomogła: 1777 razy

 #418  Wysłany: 2012-05-16, 10:15  


Johanko, ale mi się to bardzo podobało, dlatego się dzielę :uhm!:
Uściski :flower:

Romek, znacznie przesadziłeś w obu punktach, ale i tak (tradycyjne) uściski :flower:
 
agnieszka39 


Dołączyła: 26 Maj 2011
Posty: 126
Skąd: szczecin
Pomogła: 6 razy

 #419  Wysłany: 2012-05-17, 17:56  


Witam
Was wszystkich serdecznie tych których poznałam na zlocie, oraz tych z którymi tylko klikałam. Nie samowite przeżycie, zobaczyć wiele osób na własne oczy, wcześniej wyobrażając ich sobie zupełnie inaczej :lol: . To spotkanie dało Nam możliwość porozmawiania o rzeczach ważnych i mniej ważnych. Moi kochani pozdrawiam Was wszystkich wraz z mężem Adamem.
A .....
Ja dopiero dziś wróciłam z tego pięknego miejsca Żegiestowa, nic i nikt nie odbierze mi tych wspaniałych chwil jakie tam spędziłam z Wami oraz moim mężem. Zostając tam dłużej zakochałam się w Popradzie, śpiewie ptaków i ciszy. To właśnie ta cisza w ciszy tak bardzo była mi potrzebna, aby mnie ukoić. Nie zliczone razy i nie zliczony czas jaki spędziłam spacerując nad brzegiem rzeki pozwoliły mi odnaleźć we wspomnieniach najcudowniejsze chwile mojego życia.
Dziękuję. ::thnx:: ::thnx:: ::thnx:: ::thnx:: ::thnx::
_________________
Agnieszka
 
agamaz 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 2469
Pomogła: 246 razy

 #420  Wysłany: 2012-05-21, 12:27  


Z wielką zazdrością czytam Wasze wpisy z wrażeniami po zlocie.
Tak miło i przyjemnie spędzone chwile w gronie przyjaciół to na pewno nie zapomniane przeżycia :brav:
Mam ciągle nadzieję,że uda mi się kiedyś dołączyć do Waszego grona.
Pozdrawiam serdecznie :flower: :flower: :flower:
_________________
aga
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group