1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Richelieu
2017-01-29, 20:54
Guz mózgu ze wznowami
Autor Wiadomość
Madzia 38 


Dołączyła: 19 Lis 2016
Posty: 87
Pomogła: 7 razy

 #1  Wysłany: 2017-01-23, 15:26  Guz mózgu ze wznowami


Witam mam zapytanie ,inne niż forum dotyczy ale jeśli moglibyście pomoc byłabym wdzięczna.

Koleżanka zmaga się z guzem w głowie , szczegółymi napisze, pare lat , jest złośliwy, leczona przez naszych onkologów, neurochirurgów.
Przeszła jak mówi wszystkie możliwe chemie, naświetlania, odrasta i rozkładają ręce twierdząc, że już nie potrafią jej pomóc.

Jest młoda ponad 30 lat, ma dwoje dzieci, jeden 9 lat i drugi dwa lata, została sama, zero pomocy i wsparcia, męża jak to się mówi przerosło (gnojek) szukam dla niej ratunku.

W AM mówili o Amsterdamie, że tam mogliby jeszcze pomoc ale 100 tysiecy, nfz nie finansuje ,wczoraj dostała namiary na prof. w Szczecinie Sagan pracuje w szpitalu Zdroj, jeśli ktoś mialby mozliwosc pomoc nam bylybysmy ogromnie wdzięczne.
Ponoc on moglby operować, zamiast Amsterdamu, nie wiem czy można wyslac mu papiery jej i ocenilby czy podjalby się.
Jej wizyta wiem, że musiałaby się odbyc ale wolalabym gdyby zdecydowal się wtedy z nia pojechać, ona bardzo zle się czuje ma potworne bole glowy na jedno oko już nie widzi ,padaczka dlatego czy ktoś ze Szczecina pomoglby jej tej biednej dziewczynie, która tak bardzo chce życ dla dzieci ,oszczedzic dom dziecka jak najdłużej ,proszę o pomoc

[ Dodano: 2017-01-23, 15:28 ]
przepraszam ,ze z błędami tak chaotycznie, ale dziś się dowiedziałam jak jest żle ,postanowiłam pomóc ,pozdrawiam

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2017-01-23, 16:42 ]
Madziu ja rozumiem nerwy ale zlituj się z takim chaotycznym pisaniem, jednym ciągiem, przecinki gdzie popadnie, uszanuj naszą pracę, bo poprawiając Twój post można w tym czasie napisać konkretną radę/komuś pomóc. Dwa czytając wszystko pisane w jednym długim zdaniu zaburza cały obraz sytuacji, nie idzie tego zrozumieć.
Poprawiłam post, to co zrozumiałam, żeby był czytelny dla innych.


[ Dodano: 2017-01-23, 21:23 ]
Poprawie się,obiecuje:) dokumentacja medyczna wysłana, rozmowa z prof.,również.
Czekamy na odpowiedź ,czy się podejmie operacji.Jest to glejak wielopostaciowy 4 stopnia.
Może znacie namiary neurochirurgów ,którzy mogliby pomóc ,nie liczy na wyleczenie ,ale jeszcze trochę przedłużenie życia,pozdrawiam
 
lena_nn10 


Dołączyła: 26 Maj 2016
Posty: 23

 #2  Wysłany: 2017-01-24, 16:01  


Mój brat miał operację ratującą ''wtedy'' życie (guz- przerzut czerniak do mózgu-"w płacie skroniowym lewej półkuli mózgu 5,7 cm" całkowicie usunięty) w Puszczykowie koło Poznania.
Operację przeprowadził neurochirurg Jakub Moskal.
 
marzena66 
MODERATOR



Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 9836
Skąd: gdańsk
Pomogła: 1765 razy


 #3  Wysłany: 2017-01-24, 19:09  


Madzia 38,

Może ten neurochirurg https://www.tourmedica.pl/lekarze/wieslaw-bonicki/ , ma dobre opinie na forum ale nie wiem czy w takim stanie koleżanki i z takim stopniem zaawansowania choroby ktokolwiek podejmie się operacji. To już musi ocenić specjalista, my nie znamy wyników koleżanki.

Bardzo mi przykro, że taka młoda dziewczyna cierpi.

Dużo sił Jej życzę, pozdrawiam.
 
Madzia 38 


Dołączyła: 19 Lis 2016
Posty: 87
Pomogła: 7 razy

 #4  Wysłany: 2017-01-24, 20:56  


Dziękuję za namiary, podzwonie i zapytam,chociaż,żeby mogli częściowo usunąć ,poprawić komfort dalszego"życia"
Dziś wzięła ją karetka do szpitala ,czeka na wynik tk ,bardzo duży ból głowy się pojawił,to jakaś masakra,synek jej dzwoni i pyta czy mamusia wróci pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuje
 
Terlewa 


Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Pomogła: 87 razy

 #5  Wysłany: 2017-01-30, 11:19  


Oczywiście, Profesor W.Bonicki , oraz Jacek Kunicki
http://co-instytut-warsza...-jacek-kunicki/
Pozdrawiam
_________________
Teresa
Mąż odszedł 19.09.2011 DRP
 
angieszka 


Dołączyła: 18 Gru 2016
Posty: 7

 #6  Wysłany: 2017-02-12, 23:25  


Madziu, i jak u Koleżanki?

(trafiłam na Twój wątek bo też szukam teraz informacji na temat guzów mózgu)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group