1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
guz kości czołowej czaszki
Autor Wiadomość
Jagna 


Dołączyła: 21 Cze 2011
Posty: 9

 #16  Wysłany: 2011-07-08, 11:15  


w centrum onkologii trafiłam do gabinetu nr 16 na drzwiach było napisne "teleradioterapia" (gabinet na końcu kortarza po lewej stronie od głownej rejestracji) niestety na drzwiach nie było nazwiska lekarza, nie miał też wizytówki na fartuchu - nie wiem jak się nazywał,
byłam zbyt zdenerwowana, zeby zapytać - teraz żaluję, powinnam zapytać;

wcale sie nie dziwie, jakbym ja prezentowała taką jakosc pracy jak ten lekarz, to też wstydziłabym się tego podpisywać swoim nazwiskiem

i nie jest prawdą, ze do centrum onkologii nie potrzeba skierowania - bez skierowania wogóle nie było szans zeby zapisali mame na wizyte; byłam też w czterech poradniach onkologicznych - też wymagali skierowania;

byłam w klinice neurochirurgii na szaserów, od tego zaczłam ale na ten rok nie ma juz zapisów od stycznia będą zapisy na rok 2012

[ Dodano: 2011-07-08, 11:18 ]
p.s. od lekarza z gabinetu nr 16 nie dostałam żadnego skierowania
_________________
Jagna
 
gaba 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2010
Posty: 3417
Skąd: warszawa
Pomogła: 1797 razy

 #17  Wysłany: 2011-07-08, 17:36  


Jedno można o lekarzach COI, żaden nawet koniuszkiem palca nie kiwnie i słowa nie wypowie jeżeli to nie jego działka. Nie wiem jakim cudem tam trafiłaś, bo to był lekarz zajmujący się tylko napromieniowaniem i on faktycznie musi mieć skierowanie co ma napromieniować i w jakim celu.
Tam jest Klinika Nowotworów Głowy i Szyi w której jest neurochirurg. Masz dwie drogi
1. Potulny pacjent: Pierwsze lub ostatnie (zależy jak patrzeć) okienko w tej głównej rejestracji to informacja, idź tam między 13 a 15 (luźno) i zapytaj co masz dostarczyć i jak się zapisać do neurochirurga z Kliniki Nowotworów Głowy i Szyi, nic więcej nie tłumacz tylko się przy tym upieraj.
2. Zdesperowana i bezczelna: Zapytaj portiera przy głównym wejściu do szpitala na którym piętrze jest ta klinika, pojedź tam, miej przy sobie tylko wynik TK. W sekretariacie kliniki dowiedz się kto jest neurochirurgiem i staraj się go upolować. Przygotuj sobie tylko 2 zdania które powiesz ( z tego TK) i zapytaj czy takie coś się tu leczy i gdzie się zapisać. To TK trzymaj w ręku ale nie wtykaj jeżeli nie poprosi. Nie opowiadaj nic dalej, wszystko wyjdzie jak się już załapiesz wtedy będzie czas na uzgodnienia. Jeżeli to nie zakończy się pozytywnie idź do sekretarki i poproś o uzgodnienie terminu w jakim Kierownik kliniki Cię przyjmie ze skargą.
Przychodnie onkologiczne sobie daruj, chyba że przyszpitalne i to w takim szpitalu gdzie jest neurochirurgia.

To co przechodzisz jest przyczyną dla której ja nie biorę zapobiegawczego leku (zwiększa ryzyko udaru). Możliwości prawidłowego leczenia neurologicznego w RP są bliskie 0.
_________________
sprzątnięta
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group