1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
gorzkajakmokka - komentarze
Autor Wiadomość
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #121  Wysłany: 2012-06-12, 12:29  


Madziu.
Myślę, że każdy, kto choć pobieżnie zapoznał się z historią Twojego Tatusia doskonale rozumie przez co przeszliście całą rodziną...
Dla wielu z nas, chorych i ich rodzin stało się koniecznością, sposobem na przedłużenie chwil spędzonych z naszymi bliskimi, którzy niestety odeszli...
Wielu z nas spotkało się tutaj z ludzką przyjaźnią, jest to w sumie bardzo rzadkie zdarzenie dlatego w jakiś sposób stara się spłacić zaciągnięty dług...
Ale nie ma identycznej motywacji dla każdego z nas, każdy jest indywidualnością i dlatego nikt nie nakłada na Ciebie żadnych obowiązków, nie czuj się zobowiązana do niczego, naprawdę nikt nie będzie miał Ci za złe jeśli więcej tu nie zaglądniesz, nikt kto napisał do Ciebie choćby jedno słowo nie oczekuje, że będziesz "spłacała dług"...
Nie masz w stosunku do Forum żadnych zobowiązań, nikomu nie jesteś niczego winna ani personalnie ani w bardziej ogólnej formie...

Jeśli kiedykolwiek poczujesz, że chciałabyś zobaczyć co słychać na Forum...zaglądnij co u nas słychać, serdecznie powitamy Ciebie znów, może nie wszyscy, będą mogli to uczynić, ale nie sądzę aby zabrakło nas, odczuwających braterstwo z każdym chorym, odczuwających ból bliskich osób.
Madziu jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować pomocy, nie tylko w sprawach dotyczących choroby onkologicznej... wiesz gdzie szukać przyjaciół.. jesteśmy tu |uscisk| :in_love: ::thnx::
_________________
romek
 
 
Madzia70 
LEKARZ Med.Rodzinnej Lekarz Hospicyjny



Dołączyła: 26 Lut 2011
Posty: 3397
Skąd: okolice Warszawy
Pomogła: 1777 razy

 #122  Wysłany: 2012-07-05, 22:20  


gorzkajakmokka,
:flower:
_________________
"Zobaczyć świat w ziarenku piasku, Niebiosa w jednym kwiecie z lasu. W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, W godzinie - nieskończoność czasu." - William Blake -
 
gorzkajakmokka 



Dołączyła: 03 Sie 2011
Posty: 210
Skąd: Wrocław
Pomogła: 41 razy

 #123  Wysłany: 2012-07-12, 11:04  


Często śni mi się tato- zawsze chory,umierający .... ciekawe dlaczego właśnie tak :(
_________________
Tatuś, tęsknię strasznie :( [*] 22.05.2012 23:55
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #124  Wysłany: 2012-07-12, 11:59  


Witaj Madziu.Mnie też Tato się śni najczęściej chory.Zawsze kaszle i woda z niego cieknie tzn.wygląda to tak,jakby z góry ktoś ciągle lał na niego wodę.Ktoś mi powiedział,że to przez to,że tak płaczemy za nim i Tato taki mokry od naszych łez.Teraz już tak często mi się nie śni.Mojej siostrze śnił się ostatnio i miał takie chore oczy,jak przez kilka dni w szpitalu miał.Chcę żeby Tato mi się śnił,bo wtedy mówi do mnie a tak brakuje mi jego głosu...Ściskam Cię mocno |uscisk|
_________________
ewka
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #125  Wysłany: 2012-07-27, 22:52  


gorzkajakmokka,
Witaj,widzę,że jesteś na forum.Dobrze,że do nas zaglądasz |uscisk|
_________________
ewka
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group