1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Gonia - komentarze
Autor Wiadomość
czkawka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 912
Pomogła: 217 razy

 #346  Wysłany: 2012-09-05, 08:51  


Gosiu smutno jak diabli...pamiętam.
Życzę Ci spokoju i ukojenia _itsme_
_________________
"Ludzkość! Jaka ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia...kogoś innego."
S. King
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #347  Wysłany: 2012-09-13, 19:39  


Tatulku kochany moj..Dzis o 9 45 minelo 11 miesiecy jak odszedles do Pana...Taki dziwny ten dzien...smutny i strasznzie pada deszcz...Moja milosc jest niesmiertelna..Pamiec o Tobie - wieczna..Niesamowite jest tez to,ze minelo juz tyle miesiecy,dni,godzin..a ja nadal tak samo tesknie..nadal placze za Toba..nadal Cie czuje kazdego dnia..Jestes zawsze obok..kazdego dnia budze sie w nocy o 2 godzinie..Modle sie wtedy za Ciebie.Nie wiem moze i Ty modlisz sie ze mna???wiem na bank ze przychodzisz kazdego dnia i budzisz mnie w nocy zeby sobie pogadac;-)))szkda tylko ze Ciei nie widze..szkoda ze nie slysze glosu...Ostatnio poznalam Ksiedza ktory pisal prace magisterska na temat czysca..Mowie do niego ze przychodzisz do mnie,a on na to :przeciez to twoj Tata.a gdzie ma isc prosic o modlitwe jak nie do Ciebie???
Kocham Cie mocno Tatulku,Jestes tak mi bliski ...tak mocno bliski...znow robi mi sie zimno...na calym ciele..przyszedles???pewnie tak..patrzysz na mnie i ciekawe co myslisz..co mowisz...Jak ci tam Tatko jest???co robisz na codzien...
Mimo uplywu czasu ja jestem zawsze na wyciagnieciie reki!!! Jestem dumna ze mam takiego Tatke o ktorego moglam dbac,opiekowac sie i kochac ,gdy byles na Ziemii..i teraz gdy jestes duchem...Kocham kocham kocham!!!!
dla Ciebie Tatulku;-)))

(..i niech sobie slonce spadnie...w nas nie zajdzie!!! co przyniesie czas niewazne..My to tam..to tu..nasladujac ksztalty chmur...)


http://www.youtube.com/wa...feature=related
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #348  Wysłany: 2012-09-24, 21:53  


Tatusiu pamietam..i tesknie...
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Katarzynka36 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 2253
Skąd: Poznań
Pomogła: 393 razy

 #349  Wysłany: 2012-09-25, 00:32  


Goniu...
Ech, widzę, że ból jest ciągle tak potwornie mocny mimo uplywu czasu...
Przepraszam, ale zaintrygowałaś mnie bardzo tym budzeniem sie codziennie o okreslonej godzinie w nocy... moja mama ma identycznie... budzi sie w nocy, dokladnie codziennie o tej samej godzinie... mimo, że to nie godzina śmierci taty...

Aż przeszedł mi dreszcz jak napisalas o tym zimnie jak Twój tatuś przychodzi... Ja mam podobnie - zawsze wieczorem czuje takie powiewy "wiatru" kolo mnie - chłód w twarz...

Goniu, wielka jest Twoja milość do Tatulka...
dużo siły Ci życzę...
_________________
Katarzynka36
 
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #350  Wysłany: 2012-10-03, 15:59  


Tatulku moj Tatulku..Dzis znow sluchalam Twojego glosu jak kiedys rozmawialismy..tak mi zle bez Ciebie...Tak smutno..jakby serce przedarlo sie na polowe...Za 10 dni minie rok kiedy odszedles do Pana...a mi nadal tak bardzo Ciebie brak...Kocham Cie ...kocham mocno....

,,Tak drobne ciało skrywa tak wielkie serce,
Zwykły jak ja człowiek nie chce nic więcej,
Niech to trwa, nigdy się nie kończy,
Nawet śmierć nas nie rozłączy! "

http://www.youtube.com/watch?v=HNBRb3GBKqk
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
czkawka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 912
Pomogła: 217 razy

 #351  Wysłany: 2012-10-03, 22:31  


Gosieńko w głowie mi się nie mieści jak ten czas pędzi...nasi bliscy odchodzą a świat idzie dalej, do przodu. Pamiętam jak byłam zdziwiona kiedy odeszła moja Mamcia a ja nadal żyłam i żyję, do tej pory czasem nie mogę w to uwierzyć.

Gosiu pamiętam... _itsme_
_________________
"Ludzkość! Jaka ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia...kogoś innego."
S. King
 
Katarzynka36 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 2253
Skąd: Poznań
Pomogła: 393 razy

 #352  Wysłany: 2012-10-04, 23:15  


Goniu,
To już rok sie zbliża?! ten czas rzeczywiście gna niesamowicie:(
Goniu, podczytuje Ciebie, choć nie zawsze piszę... widzę jak bardzo, bardzo tęsknisz za Tatkiem... ta tęsknota jest przeogromna...ale zazdroszczę Ci, że Tatuś przychodzi do Ciebie...
smutno się robi w wątkach:9 coraz więcej osób odchodzi, tyle już naszych Bliskich odeszło...:( :-(

Czkaweczko - ja mam identycznie... wydawało mi się, że jak Tata odejdzie, to świat sie zatrzyma, a ja umrę z rozpaczy, nie przezyje pogrzebu, nie dam rady, wyląduje u psychiatry... tymczasem żyję jakoś... wszytscy wokól zyją, wszytsko się toczy, świat sie nie zatrzymał, tylko Tatko zniknął:(:(

Goniu, ściskam mocno, czkawuniu Ciebie też:)
_________________
Katarzynka36
 
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #353  Wysłany: 2012-10-16, 13:59  


Tatulku w sobote mional juz rok..jK ODSZEDLES DO PANA....
Ciezko bez Ciebie..ciezko bo nie mozna sie przytulic,pogadac powiedziec wiesz Tatko wkurza mnie to czy tamto...jest mi smutno...czy cokolwiek....
Bylysmyz Mama i mlodym u Ciebie..zapalilysmy znicze....bylo jesiennie strasznie..padalo,zimno..wiec pogadalam z Toba,pomodlilam sie..i mysle sobie..jade juz Tatulku...Potem wieczorem jak zasypialam mialam uczucie ze mimo koldry zimno mi w stopy...haha smialam sie wiec mowie Tatus usiadz na fotelu...wiec stopy byly cieple...a nagle plecy tam gdzie stoi fotel byly zimne...wiec przyszedles..pewnie dac znac ze dziekujesz za modlitwe..Byla Msza za Ciebie ktora zamowilam i trzech Ksiezy tez modlilo sie za Ciebie na Mszach....Takze modlitwy nigdy dosc..
Brakuje mi Tatusiu Ciebie..brakuje mi nawet tych slow gdy dotykales jakies moje spodnie i moiwles ze to dziadowski material..hahaha..
Smutno,dziwnie i wlasciwie czasem nawet beznadziejnie..gdy mi ciezko..mowie zabierz mnie stad..ale wtedy nawet nie dajesz znaku ze Jestes..ale pewnie jestes tylko patrzysz jak ploacze ..kurcze jakie to smutne ze juz Cie nie zobacze..za zycia...kocham Cie mocno i tak strasznie mi Ciebie brak....
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
kmis757 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 2648
Skąd: Nowa Ruda
Pomógł: 402 razy

 #354  Wysłany: 2012-10-16, 14:03  


_itsme_ :flower:
_________________
Przeszłość została napisana, lecz możemy się z niej uczyć i zmieniać przyszłość
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #355  Wysłany: 2012-10-16, 14:17  


Gonia, czytam to co piszesz. Jak wspominałam wcześniej podziwiam Ciebie.
:/pociesza:/
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
czkawka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 912
Pomogła: 217 razy

 #356  Wysłany: 2012-10-16, 21:02  


Gosiu, tak mi przykro, że cierpisz. Chciałbym jakoś ulżyć w Twoim bólu, ale sama nie wiem czy to jest możliwe. Pamiętaj jednak, że jesteś Ty i Tatuś w moich myślach. Tulę Cię mocno _itsme_
Życzę ci spokoju i ukojenia, oby Tatuś był przy Tobie nieustannie.
_________________
"Ludzkość! Jaka ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia...kogoś innego."
S. King
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #357  Wysłany: 2012-10-16, 21:44  


Ech Gosieńko, to już rok ... :-[
Doskonale pamiętam telefon od Ciebie i tą przykrą rozmowę :/pociesza:/

Pomodlę się za tatusia a Ciebie proszę o zapalenie znicza ...
Trzymaj się siostra ...
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #358  Wysłany: 2012-10-16, 22:41  


czkawka, Anelia, tak to juz rok...zlecialo jakby to bylo wczoraj..ciezko...całusy Siostra;***
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #359  Wysłany: 2012-10-28, 22:15  


Tatusiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...kocham i tesknie...jakze to dziwne..wczesniej jezdzilismy razem na groby...zlazilismy sie po cmentarzu az nas nogi bolaly..pamietam ze zawsze zmarznieci wrcalismy z grobow..kupowales mi panska skorke(zawsze kilka) obwarzanki ....teraz nawet smak Panskiej skorki mi Ciebie przypomina...
Tatulku u mnie znow pod gorke..ale Ty wiesz najlepiej....Do czwartku Tatusiu...Kocham Cie!!!!!!!!!!!!!!!!! Tesknie i strasznie zle bez Ciebie!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #360  Wysłany: 2012-11-01, 10:30  


Tatko nadjezdzamy,beda znicze i chryzantemy..znicz od Agnieszki ..pamietasz jak byles w szpitalu powiedziales..zabierz mnie stad..bo bedziesz mi kupowac chryzantemy..byles za slaby zeby Cie zabrac..kocham Cie strasznie..i pamietam w modlitwieTatusi
u..brak tu Ciebie!?!

[ Dodano: 2012-11-01, 19:38 ]
Brakuje dzis Ciebie Tatulku..brakuje az plakac sie chce....cieizko bez Ciebie...na grobie piekno..ale co z tego...cieibie brak........tesknieeeeeeeeeeeeeeee

[ Dodano: 2012-11-01, 19:57 ]
http://www.youtube.com/watch?v=v8sQbZeT6cw

Tatulku to dla Ciebie utwor od moich znajomych.Gra na pianie Wojtek,pamietasz?Tomek na saksie...nagrali to dla Ciebie,zeby Ci tam lzej bylo
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group