1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Gonia - komentarze
Autor Wiadomość
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #211  Wysłany: 2011-12-18, 23:17  


czkawka, Ja kochana kazdego dnia modle sie za Twoja Mamcie i Tatke Amelki.....

[ Dodano: 2011-12-18, 23:35 ]
..Nie snem mi Jestes lecz jawa...
i lewa reka i prawa
i suchym bratkiem w szufladzie...
Nie dzwiekiem byles lecz graniem..
Dzis lza mi Jestes i łkaniem..
i cieniem na mojej ulicy...
Sloncem mi Jestes i woda
i ognia złocista iskrą...
Ty dla mnie znaczysz Wszystko....Moj Tatusiu kochany...
Minely 13 grudnia dwa miesiace od Twojego odejscia do Pana..Sniles mi sie ze szedles ulica z grupa ludzi tak jak idzie pielgrzymka..Spiewaliscie: Zdrowas Maryjo laski pelna...Zawolalam Tatusiu..spojrzales..pokazales reka ze musisz isc do przodu a ja krzyknelam: Tatusiu bede sie modlic-Ty wiesz...Przytaknales glowa ze wiesz i poszliscie dalej..
Wiem ze wiesz ze sie modle ,ze prosze....za Ciebie...Kocham Cie Tatusiu tak bardzo zle mi bez Ciebie!!! Tak straszliwie brak....Brakuje mi Twojego usmiechu,oczu,glosu...
Zawsze za Toba stane w modlitwie zeby Ci bylo lzej...

,,Czy Ty masz w oczach obraz..
czy Ty glos slyszysz moj co noc..
w dwie strony nas rozwial wiatr,
niby we dwoje a sami..
Bog lepiej Cie zna..gdzie teraz Jetes..kogo witasz po drugiej stronie,
do kogo sie usmiechasz,
z kim rozmawiasz...
Pytam zimowych gwiazd ....czemu Pan rozlaczyl juz nas
i zgasil zielony wiatr...
KTO Z TOBA W OBŁOKI GONI......
Tak wiele pytan..a Tylko Ty i Bog zna odpowiedz...Dziekuje Ci ze Jestes obok..Dziekuje Panu Bogu ze Ci Tatusiu zezwala bys byl;-)
Moj Tatku kochany....dobranoc..Gdybys byl tu na Ziemi odpowiedzialbys:
,,Trzymaj sie.."
Kocham Cie !!!!!!!! :)
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #212  Wysłany: 2011-12-18, 23:46  


Siostrzyczko moja kochana pięknie to napisałaś :tull:
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #213  Wysłany: 2011-12-22, 21:58  


Swieta coraz blizej..Ciebie nie ma ..kupilam dzis uszka do barszczu..tak bardzo je uwielbiales jesc Tatulku..Modle sie kazdego dnia i po miejsce gdzie zawsze siedziales bedzie puste..postawie talerz ze jak przyjdziesz to moze usiadz sobie z nami...Zawsze czytales Pismo Swiete przed Wigilia..teraz ja przeczytam...Choc bedzie mnie w gardle dusic..Obiecuje kochany -dam rade! Rok temu robilam duzo zdjec ..Wcale Cie to nie cieszylo,ale widzisz teraz patrze na nie i placze po cichutku...Kocham cie i pamietaj zawsze mozesz liczyc na modlitwe...Zawsze i odwiedzaj mnie w snach prosze..bo ostatnio nie przychodzisz...w snach...Nagrywam dla Ciebie piosenke..Ale przeciez Ty wszystko wiesz moj Najdrozszy,najukochanszy Tatulku..Jutro jestem ..to sobie pogadamy...zawsze tak mowiles,pamietasz: Przyjdziesz Malgos to sobie pogadamy a co...haha moj kochany! Trzymaj sie tam! Kocham Cie Moj Tatusiu!!!!
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #214  Wysłany: 2011-12-23, 19:02  


Gonia, kochana Ty moja, wiem jakie te święta będą trudne dla Nas ale życzę Tobie, Twojemu synkowi, Twojej mamci i Grześkowi aby te święta mimo wszystko były spokojne i przepełnione miłością aby mimo wszystko pojawił się uśmiech na Waszych twarzach aby zbliżający się Nowy rok był lepszy od obecnego.

:tull: :in_love:
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #215  Wysłany: 2011-12-23, 19:20  


Goniu, pewnie te Święta nie będą dla Ciebie ani radosne, ani wesołe, Życzę Tobie na te Święta przede wszystkim spokoju i pokoju, mnóstwa życzliwości, serdeczności oraz przede wszystkim zdrowia. Abyś pomimo wszystko odczuwała obecność Twojego Tatusia.
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
marysiax 



Dołączyła: 06 Sie 2011
Posty: 85
Pomogła: 19 razy

 #216  Wysłany: 2011-12-23, 20:21  


Goniu, życzę Ci zdrowych i spokojnych Świąt
:)
 
czkawka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 912
Pomogła: 217 razy

 #217  Wysłany: 2011-12-23, 21:57  


Gosiu, na święta jak i czas po nich życzę Tobie i Twojej rodzinie spokoju i rodzinnej atmosfery.
A Tobie żeby Tatuś odwiedził Cię we śnie, najpiękniejszym jaki potrafisz wyśnić.

Pozdrawiam serdecznie.
_________________
"Ludzkość! Jaka ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia...kogoś innego."
S. King
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #218  Wysłany: 2011-12-24, 20:45  


Kochane moje dziekuje za zyczenia..Jest naprawde mi bardzo bardzo milo!!! dzis Wigilia byla smutna i taka pusta bez Tatulki.Zostawilismy miejsce tam gdzie zawsze siedzial,postwilismy zdjecie Tatusia i te obrazki przy ktorych konal na jego miejscu..Tak uwielbiales Tatulku karpia,barszcz czerwony z uszkami..ech...ale stalo sie co niesamowitego..po Wigilii poszlam sobie na papieroska i nagle zrobilo mi sie tak strasznie zimno od stop do glowy..Pojawila sie na calym ciele tzw gęsia skorka..Pytam Mamciu zimno Ci?Mamcia mowi ze nie ,podchodzi i dotyka mojej reki mowiac: Jerzyk przyszedl..Tak Tatus przyszedl..Byl..wiem to..to jest niesamowite ze ma taki dostep do mnie..to prawdziwe szczescie jakie Pan Bog mi ofiaruje...
Tak dzis strasznie pusto bez Ciebie Tatku..wiem ze byles ale nie moglam Cie dotknac,przytulic,uslyszec ze mnie kochasz...Pomodlilismy sie rozancem Tatusiu za Ciebie to najlepszy prezent jaki moglismy Ci ofiarowac!
Tak Bardzo Cie kocham i tak bardzo mi zle...Najsmutniejsze Boze Narodzenie..chociaz dusza sie cieszy ze Pan Bog sie narodzil to serce placze za Toba!!!
Jutro jedziemy do Ciebie,postawicz znicz i pomodlic sie tam Jest taki czas,co łzy w śmiech zmienia..jest taka moc co smutek w radość przemienia..jest taka siła co spełnia marzenia..to wlasnie magia Bożego Narodzenia..wystarczy tylko troszeczke wiary...Szczesliwych i błogosławionych Świat kochani;-*gdzie zlozone Twoje cialo...KOCHAM CIE!!!

Dla WAS Przyjaciele:

Jest taki czas,co łzy w śmiech zmienia..jest taka moc co smutek w radość przemienia..jest taka siła co spełnia marzenia..to wlasnie magia Bożego Narodzenia..wystarczy tylko troszeczke wiary...Szczesliwych i błogosławionych Świat kochani;-*
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
iwona2010 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 746
Pomogła: 120 razy

 #219  Wysłany: 2011-12-24, 22:11  


Pięknie Goniu.Tobie również życzę Zdrowych i Spokojnych Świąt
 
ela1 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 2479
Pomogła: 516 razy

 #220  Wysłany: 2011-12-24, 23:24  


Gonia napisał/a:
Najsmutniejsze Boze Narodzenie..chociaz dusza sie cieszy ze Pan Bog sie narodzil to serce placze za Toba!!!

Tak Goniu to prawda jednak życzę Tobie i Twoim Bliskim spokojnych Świąt.
_________________
"Odnajdź w sobie zalążek radości, a wtedy radość pokona ból"- R. Campell
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #221  Wysłany: 2011-12-25, 21:51  


Bylismy dzis u Tatki.Postawilismy znicze,polozylam wieniec choinkowy z bombeczkami..tak strasznie zle...sylwester jednak bedzie lzejszy niz swieta..Ide zjesc ciasto...ech..
Zawsze uwielbiales Tatku serniczek...Przyjdz ukroje i dla Ciebie...

[ Dodano: 2011-12-26, 20:38 ]
Dzisiejszy drugi dzien Swiat...W tym roku Pan Bog narodzil sie w moim sercu,ale juz nie tak szczesliwie...Serce peklo gdy Tatus odszedl do Pana..Byl przyjacielem ponad wszystko,cudownym Ojcem...Tatusiu czy tam Ci dobrze?Czy tam juz nic nie boli?
Bo mi serce ciagle peka na sama mysl ze Ciebie juz nie ma..dobrze ze mam Twoj glos nagrany,bo powoli zaczyna mi w pamieci ton glosu zanikac..a to dopiero 2 miesiace..Dzis bylam caly dzien z Twoim bratem i ciocia.Przypominalismy Ciebie na kazdym kroku...
W tamtym roku byles ze mna na Swieta,teraz patrzysz z gory..moze przez okno i mowisz nie martw sie ,daje rade jest ok - a moje serce pekniete i nikt tego nie zmieni...
Coz to za Swieta bez Ciebie?czymze jest kazdy dzien..nie zadzwonisz,nie zapytasz o ktorej wroce..nawet w szpitalu pytales o ktorej bede...Takie to wszystko smutne..Nawet te swieta bez sniegu..tylko deszcz i zimno...co sie dzieje ?jak jakis koszmar...


http://www.youtube.com/wa...feature=related
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #222  Wysłany: 2011-12-31, 00:32  


Małgoś , siostrzyczko moja :)
Na rok 2012 chciałabym Ci życzyć wszystkiego dobrego :) DUŻO zdrówka dla Ciebie, mamy i synka, więcej uśmiechu, dużo miłości ! Aby Twe najskrytsze marzenia zawsze się spełniały !

Trzymaj się kochana :)
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #223  Wysłany: 2011-12-31, 09:59  


Goniu, na ten nadchodzący Nowy Rok przede wszystkim zdrowia, spokoju, pokoju, ukojenia, mnóstwa dobra, szczęścia i miłości wokół siebie.
Do Siego Roku!!! :)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
czkawka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 912
Pomogła: 217 razy

 #224  Wysłany: 2011-12-31, 12:24  


Gosiu, na Nowy Rpk życzę Tobie i całej rodzinie zdrowia, szczęścia, spokoju i dużo siły by każdy kolejny dzień był lepszy i przynosił same dobre chwile.

Pozdrawiam :)
_________________
"Ludzkość! Jaka ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia...kogoś innego."
S. King
 
Katarzynka36 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 2253
Skąd: Poznań
Pomogła: 393 razy

 #225  Wysłany: 2011-12-31, 17:20  


Goniu,

Życzę Ci wiary, nadziei i miłości w 2012r. By nowy rok był o wiele bardziej radośniejszy...

Ukojenia i wyciszenia i pięknych snów z Tatą w roli głównej. Jemu jest TAM bardzo dobrze...

ściskam KOchana
_________________
Katarzynka36
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group