1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
EDYCJA własnych postów na forum.
Autor Wiadomość
DumSpiro-Spero 
Administrator



Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 7458
Pomogła: 3498 razy

 #16  Wysłany: 2010-04-16, 02:55  


Jolu, dziękuję! Choćby za chęć pomocy :tull:
W razie pytań lub dalszych informacji napisz proszę do mnie pw lub emaila.
Jeszcze raz dziękuję :)
_________________
pozdrawiam, DSS.
 
zoi 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Sie 2009
Posty: 381
Skąd: Grecja/opolskie
Pomogła: 147 razy

 #17  Wysłany: 2010-04-19, 18:49  


Tak, teraz zrozumiałam. Przepraszam, że zawracałam głowę pytaniem, nie przeczytawszy uprzednio tegoż tematu <idiota>
Pozwolę sobie skomentować dziwne jak dla mnie zachowanie użytkownika "zevit", które uważam za bardzo niedojrzałe, niepoważne oraz świadczące o kompletnym braku szacunku dla wszystkich pozostałych użytkowników naszego forum :roll:
W tym kontekście decyzja o całkowitym zablokowaniu możliwości edytowania postów jest w pełni uzasadniona. Popieram.
Niektóre fora mają funkcję edycji włączoną dopóki ktoś nie odpowie na dany post, ale jeśli o mnie chodzi i bez tego mogę się obejść. I tak niezmiernie rzadko z tego korzystałam. Będę po prostu odtąd bardziej dbać o jakość i formę własnych wypowiedzi i sprawdzać je przed wysłaniem. Ostatecznie forum to nie gadu-gadu i nie ma powodu, żeby się spieszyć, więc podgląd właściwie wystarczy, a dopisać przecież zawsze coś można, jak człowiekowi coś tam umknie. Zachęcam do staranności również wszystkich pozostałych.
Pozdrawiam :)
zoi
 
jogi45 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 618
Skąd: Szczecin
Pomogła: 110 razy

 #18  Wysłany: 2010-04-20, 03:00  


Myślę, że nie "literówki" są tu problemem ale to że chcemy napisać to co myślimy a nie zawsze jest to łatwo ubrać w słowa tak by nikogo nie urazić. Ja czasem piszę szybko by mi cos nie umknęło albo zwyczajnie mam mało czasu a chcę jeszcze przeczytać inne wątki i być może odpowiedzieć. Pewnie mam zbyt powolną klawiaturę bo nie wklepuje polskich znaków. to może być problem dla czytającego. Myslę że takie 30 minut zupełnie wystarczy na poprawki.
wydaje mi sie że otwierając forum przez firefoxa włącza się automatycznie sprawdzanie słownictwa. Sprawdzę jutro bo jest już późno a mam jeszcze parę postów do przeczytania.
_________________
Antoine de Saint-Exupéry
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać
 
agni5 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Kwi 2009
Posty: 784
Skąd: Szczecin
Pomogła: 146 razy

 #19  Wysłany: 2010-04-21, 20:52  


Właśnie próbowałam edytować swój post w wątku natki, gdzie zamiast słowa klasyfikacji użyłam słowa kwalifikacji i zwątpiłam, gdy przez kilka minut nie mogłam znaleźć opcji edytuj.....A tu wreszcie znalazłam tern watek wyjaśniający...Oczywiście zgadzam się z decyzją DDS.
Przyznam,że sporadycznie wchodzę do innych działów forum niż nowotwory płuc i do takich nowinek jak ta dochodzę z opóźnieniem.

[ Komentarz dodany przez: Richelieu: 2010-04-21, 21:06 ]
Poprawiłem, pozdrawiam.
_________________
agni5
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group