1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
8 lat choroby - lekarze nie pomagają - co robić ? !
Autor Wiadomość
orson 


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 6
Skąd: Bielsko

 #1  Wysłany: 2009-10-14, 15:36  8 lat choroby - lekarze nie pomagają - co robić ? !


Witam wszystkich ludzi. Moja mama od 8 lat choruje na raka. Przeszła juz przez wiele operacji. Ostatnio dowiedziałem się że ma przerzuty na płuca, kręgosłup, oraz 3 jakieś raki w głowie ktorych nie da sie operować ... nie ma już właściwie szans z punktu wiedzenia lekarzy... Mama ma 38 lat ... jest jest jeszcze młoda, nigdy nie piła, nie paliła ...

Zwracam się do ludzi dobrej woli - proszę kogoś naprawde o pomoc co mam zrobic ... może medycyna niekonwencjonalna, jakies sposoby ... naprawde zalezy mi żeby ktoś napisał i pomógł. Bez Niej nie dam sobie rady w życiu. Z gory dziekuje 2516621 to moje gg
 
 
orson 


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 6
Skąd: Bielsko

 #2  Wysłany: 2009-10-16, 20:56  


prosze - napiszcie coś ... co robić - czasu coraz mniej :(
 
 
awilem 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1503
Skąd: Toruń
Pomógł: 371 razy

 #3  Wysłany: 2009-10-16, 21:22  


Jeśli ktokolwiek cokolwiek ma Ci powiedzieć to po pierwsze trzeba podać więcej szczegółów odnośnie choroby Twojej mamy. Od 8 lata choruje na raka czego ?? Przeszła wiele operacji czego ?? Obraz hist-pat, TK ewentualnie inne badania. To są zasadnicze pytania.
Bo inaczej Twojego posta można potraktować jako radosną twórczość. Bez obrazy
Pozdrawiam serdecznie
_________________
Andrzej W.
 
lukaszandrzejewski 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 182
Skąd: Wrocław
Pomógł: 63 razy

 #4  Wysłany: 2009-10-17, 00:37  Re: 8 lat choroby - lekarze nie pomagają - co robić ? !


orson napisał/a:
Witam wszystkich ludzi. Moja mama od 8 lat choruje na raka. Przeszła juz przez wiele operacji. Ostatnio dowiedziałem się że ma przerzuty na płuca, kręgosłup, oraz 3 jakieś raki w głowie ktorych nie da sie operować ... nie ma już właściwie szans z punktu wiedzenia lekarzy... Mama ma 38 lat ... jest jest jeszcze młoda, nigdy nie piła, nie paliła ...

Zwracam się do ludzi dobrej woli - proszę kogoś naprawde o pomoc co mam zrobic ... może medycyna niekonwencjonalna, jakies sposoby ... naprawde zalezy mi żeby ktoś napisał i pomógł. Bez Niej nie dam sobie rady w życiu. Z gory dziekuje 2516621 to moje gg


Witaj, Orson,

Jak się zapewne zorientowałeś czytając wpisy na tym Forum, można tutaj uzyskać i faktyczną poradę i szczere wsparcie od życzliwych osób. Dlatego też każdy, kto się tutaj pojawia, niezależnie od tego, czy sam jest chory, czy wspomaga chorego, może liczyć na poważne potraktowanie i pomoc.
By się tak stało, potrzebne są jednak tak szczerość, jak i konkretne informacje.

Jeśli tylko przedstawisz tutaj Wasz problem - jestem pewien, że nie zostaniesz sam.

Pozdrawiam,

Ł.
 
 
orson 


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 6
Skąd: Bielsko

 #5  Wysłany: 2009-10-17, 13:57  


W 2001 r. przeszła operacje usunięcia lewej piersi, po tym miała chemioterapie w szpitalu w Bielsku. Nastepnie nastąpiło pare lat spokoju - po 3 latach czyli w 2004r. kolejny guz - tym razem na płucach. Kolejna operacja - kolejna udana. 2 Lata temu - pojawił się kolejny w mózgu - również wszystko zostało usunięte i do teraz mama brała chemie. Wszystko było wporządku, źle się czuła po radioterapii i chemii ale dawała rade bo bardzo chciała żyć... parę miesięcy temu okazało się iż w mózgu są 3 jakieś zalążki czy coś takiego - nie znam się dokładnie - których żaden lekarz nie moze operować bo nie jest w stanie - moze uszkodzić mózg poprostu. Chemioterapia tez nic nie dała - guzy stają się coraz większe i większe i nic sie z tym nie da zrobić. Do tego jeszcze teraz mama ma przerzuty na kręgosłup. Tyle wiem - ale nie mam pojęcia co robić ... Tata już próbował wszystkiego - jacyś uzdrowiciele, i inne sposoby ale narazie nic nie pomaga :(
 
 
JaInka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Lut 2009
Posty: 437
Skąd: Milanówek
Pomogła: 150 razy

 #6  Wysłany: 2009-10-18, 20:18  


Orson, piszesz: 8 lat choroby - lekarze nie pomagają - co robić ?

8 lat to bardzo dużo. Myślę, że lekarze bardzo się sprężają, żeby tego czasu było jednak jak najwięcej.


Pozdrawiam serdecznie
 
orson 


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 6
Skąd: Bielsko

 #7  Wysłany: 2009-10-18, 21:51  


tak ... pomagali przez te 8 lat - aczkolwiek teraz już nic nie moga zrobić tak jak napisałem powyżej
 
 
jusia 
MODERATOR



Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 1959
Skąd: Poznań/Luboń
Pomogła: 326 razy


 #8  Wysłany: 2009-10-19, 09:05  


Orson,ale nadal nie przytoczyłeś żadnych konkretnych wyników :--:
_________________
================================
www.fundacja-onkologiczna.pl
 
 
orson 


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 6
Skąd: Bielsko

 #9  Wysłany: 2009-10-19, 19:13  


skad mam wziac te wyniki ? :/
 
 
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #10  Wysłany: 2009-10-19, 20:41  


orson napisał/a:
skad mam wziac te wyniki ? :/


Z każdego leczenia szpitalnego powinien być tzw. wypis.
Ponadto każde wykonane badanie powinno być udokumentowane pisemnym wynikiem, często zdjęciem (np. USG) z opisem lekarza.
Nawet jeśli jakieś Wam zaginęły, powinny być do odtworzenia z archiwum szpitali / przychodni, gdzie badania lub zabiegi wykonywano.
Trochę dziwi mnie cytowane pytanie. Czyżbyście naprawdę nic nie mieli ? Z całych ośmiu lat ?! To chyba niemożliwe, coś musi przecież być ...
 
orson 


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 6
Skąd: Bielsko

 #11  Wysłany: 2009-10-20, 20:15  


tak. mam takie cos. jutro to wrzuce jak znajde w dokumentach
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group