1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
25 lat - ból bioder i nóg, potrzebuje fachowej pomocy
Autor Wiadomość
NaughtySoul 


Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 2

 #1  Wysłany: 2011-09-09, 23:32  25 lat - ból bioder i nóg, potrzebuje fachowej pomocy


Witam serdecznie,z góry przepraszam jeśli umieściłem ten temat w złym dziale, ale sam do końca nie wiem co mi jest :/ na horobach też zabardzo się nie znam bo do tej pory byłem zdrowy jak ryba... Mam na imię Dariusz tak jak pisałem w temacie wiek 25 lat ogolnie zawsze byłem okazem zdrowia, jakiś rok temu pojawił się u mnie ból w biodrach, na początku tylko w prawym biodrze z czasem też i w lewym, we wczesnym stadium ból był mały i jakoś mi nie przeszkadzał z czasem jednak zaczołem mieć cały czas zakwas prawego pośladka, tak jak bym dopiero co z siłowni wyszedł, zakwas ten utrzymuje się praktycznie do teraz czasem jest on większy czasem mniejszy ale prawy pośladek czuje niemalże non-stop. Wtedy moje obawy zatrzeły robić się coraz większe :/ mieszkam w uk ale na urlopie w polsce udałem śię prywatnie do lekarza który zalecił mi prześwietlenie, ja obawiałem się że moje stawy biodrowe tracą jak by to powiedzieć maź, moj znajomy miał taki problem w dzieciństwie więc to był pierwszy pomysł jaki wpadł mi do głowy, ogólnie moje biodra strasznie strzelają jak podnosze nogę do góry np stojąc, to jest głośne i nie przyjemne wręcz hrupotanie, pytałem wczesniej też lekarza pierwszego kontaktu ale on mi powiedział ze to jest normalne u niektórych ludzi zalecił jakiś olej rybi czy coś takiego ale nie przyniosło mi to żadnego efektu. Ok wracam do lekarza który zlecił mi prześwietlenie bo troszkę tu zamieszałem, a więc lekarz stwierdził że moje stawy biodrowe są wpoządku że nie widzi żadnego problemu, jedynie zwrucił mi uwage że w ostatnim odcinku kręgosłupa zaraz przed koscią krzyżową moje kręgi jak by to powiedzieć są zbyt blisko siebie i że mogąnaciskać na jakieś nerwy. Zalecił mi cwiczenia ale że ja nie mogłem znaleść odpowiednich ćwiczeń bo sam do końca nie rozumiałęm jak je mam zastosować, ponieważ krótko mówiąc mimo że to była prywatna wizyta lekarz nieco mnie zlał za przeproszeniem, powiedział ma pan 25 lat pracuje fizycznie to każdego nogi bolą, ale ok wruciłem do uk i ból nie znikł, co więcej zatrzeły mi drętwiec czasami nogi, czasem czuje np mocne ciepło w prawej nodze, biodra bolą mnie jak patrze do góry jak chodzę po schodach i przedewszystkim jak sięschylam, ból jako ból odczuwam tylko w biodrach w nogach nie odczuwam bólu ALE moje nogi robią się coraz bardziej jak z ,,waty,, tzn np wstaje rano jestem wyspany dobrze się ogólnie czuje wszystko jest ok ale nogi mam tak zmęczone jak bym całą noc tańczył ( co się żadko zdaża bo nie lubię tańczyć :P ) troche mnie to przeraża bo mam dopiero 25 lat a czuje się jak bym z dnia na dzień tracił siły ( w nogach ) czasem jak np wracam po długim dniu z pracy w schodzę po schodach w dół to nogi mi się same uginają ( tak że kilka krotnie zdażyło mi się prawie nie zamierzenie usiąść na .... pośladkach ) nie mam jakiejś cieżkiej pracy przeważnie siedzę ale czasem żdarza mi się pracować fizycznie - jednak jak wracam do domu czuję się jak bym pracował w kamieniołomie ( mówię tylko o nogach + biodro ). W uk udałem siędo kręgarza, pierwsza wizyta nawet mi pomogła czułem się o niebo lepiej ale przez jakiśtydzien, wtedy udałem się na 2 wizyte niestety ta mi już nic nie pomogła, no i teraz jestem w kropce :/ Jeśli ktoś mógłby mi jakoś podpowiedzieć co to może być, jeśli to jest sprawka tych nerwów to jakie te ćwiczenia stosować ogólnie będe zachwycony za wszelki przejaw zainteresowania moją sprawa, Aha przepraszam za błedy, ale jestem dyslektykiem od urodzenia :) :P jeśli by wam to coś pomogło to mogę załączyć to prześwietlene które miałęm robione ( tylko muszę znaleść cd )
 
asia19 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 625
Skąd: Mazowsze
Pomogła: 111 razy

 #2  Wysłany: 2011-09-10, 00:59  


Przykro mi, ale to forum onkologiczne. U Ciebie nie ma wskazań ku temu, by szukać nowotworu, trzeba po prostu się gruntownie przebadać, ale o to już sam powinieneś zadbać.
 
Mark 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 361
Skąd: Polska
Pomógł: 149 razy

 #3  Wysłany: 2011-09-10, 10:06  


Jeżeli masz podejrzenia, że masz raka, uważasz się np. za genetycznie obciążonego zawsze możesz udać się do najbliższego Centrum Onkologii. Wizyta u onkologa nie wymaga skierowania.
_________________
c'est la vie
 
 
absenteeism 
Administrator



Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 13332
Skąd: Łódź
Pomogła: 9431 razy

 #4  Wysłany: 2011-09-10, 10:28  


Czy jakikolwiek lekarz zasugerował Ci, że to nowotwór?

Jeśli chodzi o ćwiczenia - polecam fizjoterapeutę.
_________________
 
NaughtySoul 


Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 2

 #5  Wysłany: 2011-09-10, 14:37  


Witam, nie nikt mi nie zasugerował że to może być rak, poprostu wpisałem w gogle ból bioder, przypadkiem trafiłem na to forum na jakiś temat o własnie bólu bioder, postanowiłem napisać posta ale widzę że chyba źle trafiłem, więc z góry przepraszam za zrobienie małego zamieszania, będe szukać pomocy na innych forach, pozdrawiam i zdrowia życzę wszystkim :)
 
Lideczka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Gru 2010
Posty: 526
Pomogła: 82 razy

 #6  Wysłany: 2011-09-11, 14:32  


NaughtySoul Witaj ja osobiście radziłabym Ci szukać pomocy u lekarzy a nie na forach. Wiem ze w UK cięzko o jakies badania gdyz sama tu mieszkam. Ale jak ich przekonasz ze po paracetamolu ból nie zniknął to w koncu coś zrobią. Ja tez miałam takie bóle bioder okazało się ze z przepracowania (zbyt długo na nogach) gdy troche zaczęłam się osczędzać ból zniknął. A Ty ciesz się ze to forum nie jest dla Ciebie i wytrwale szukaj pomocy nie daj się zbyc GB. Pozdrawiam serdecznie i zdrowia Ci życzę
_________________
http://www.forum-onkologi...t976.htm#217751
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group