1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zmiana w podniebieniu
Autor Wiadomość
jakas 



Dołączyła: 02 Mar 2010
Posty: 49
Skąd: Stalowa Wola

 #31  Wysłany: 2010-03-08, 19:22  


zufed, Mysle , ze tu jest pies pogrzebany , ze nie chcialam miec operacji w moim miescie , poniewaz slyszalam bardzo zle opinie , a pan doktor , ktory mial przyjechac z Lublina i mnie operowac najwyrazniej sie na mnie wkurzyl , bo nawet nie chcial ze mna rozmawiac . Od razu jak mnie zobaczyl to powiedzial , ze dopiero po swietach . Nie wiem czy moge tak pisac , ale najwyzej ktos to usunie , ja sama jestem bardzo zla , ale wiadomo jak jest w naszym kochanym kraju - uklady , ukladziki ...
bea, Mam juz konkretny termin wyznaczony na przyjecie do Lublina , ale to wcale nie znaczy , ze na operacje ... Pytalam i trzeba bedzie czekac , nie wiem ile ...
Do Lublina mam okolo 2 godz. jazdy autem , ale to nie jest problem . Prywatnie sie juz nigdzie nie wybieram , poniewaz w tej chwili znacznie ograniczyly sie moje fundusze , nie pracuje i jestem bez prawa do zasilku :uuu:
_________________
Są w życiu chwile, gdy myśli się, że jest tak źle, iż już gorzej być nie może. Wtedy właśnie okazuje się... że jednak może.
 
 
mamanel 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Lut 2009
Posty: 1010
Pomogła: 180 razy

 #32  Wysłany: 2010-03-08, 20:33  


Witaj!
Nie załamuj się.
Ja czekałam na swoją operację ok. 2 miesięcy i to też dzięki pójściu na prywatną wizytę do ordynatora. W innym szpitalu termin oczekiwania był znacznie dłuższy - 5 miesięcy.
Jeśli masz możliwość, to warto spróbować w innych szpitalach - wiadomo im szybciej będzie operacja tym lepiej, ale miesiąc to w sumie nie jest tragicznie na polskie warunki...
_________________
mamanel
 
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #33  Wysłany: 2010-03-26, 20:52  4.02


usunięto mi połowę żuchwy.Mam 48 lat i 2 psy.Straciłem 8 zdrowych zębów ale było warto.Nowotworu się nie bałem śmierci też nie.Bałem się czy da się tak dalej żyć.Da się całkiem nieżle mówię,mogę połykać i gryzę prawą prawą stroną.Dasz radę uwież tylko w swoje możliwosci :-D
 
jakas 



Dołączyła: 02 Mar 2010
Posty: 49
Skąd: Stalowa Wola

 #34  Wysłany: 2010-03-27, 19:23  Re: 4.02


jerzozwiesz@amorki.pl napisał/a:
Nowotworu się nie bałem śmierci też nie.

Ja sie smierci tez nie boje ;)
Tylko , zeby nie bolalo :(
_________________
Są w życiu chwile, gdy myśli się, że jest tak źle, iż już gorzej być nie może. Wtedy właśnie okazuje się... że jednak może.
 
 
jakas 



Dołączyła: 02 Mar 2010
Posty: 49
Skąd: Stalowa Wola

 #35  Wysłany: 2010-03-31, 09:00  


Nie wiem co sie ze mna dzieje ... :uuu:
Nie mam sily na nic , dawniej siedzialam do pozna , filmy ogladalam , a teraz godz 20 , 21 , a ja padam . Jestem calkiem bez zycia , ciagle mnie mdli , nic mi nie smakuje . Nawet to , ze swieta sie zblizaja nie cieszy ... :cry:
_________________
Są w życiu chwile, gdy myśli się, że jest tak źle, iż już gorzej być nie może. Wtedy właśnie okazuje się... że jednak może.
 
 
mamanel 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Lut 2009
Posty: 1010
Pomogła: 180 razy

 #36  Wysłany: 2010-03-31, 10:02  


A ile zostało do operacji? Chyba już niedługo przyjmują Cię do szpitala?
:tull:
_________________
mamanel
 
jakas 



Dołączyła: 02 Mar 2010
Posty: 49
Skąd: Stalowa Wola

 #37  Wysłany: 2010-03-31, 11:42  


Po swietach zaraz jade 06.04 mam sie wstawic na odzdzial :-(
_________________
Są w życiu chwile, gdy myśli się, że jest tak źle, iż już gorzej być nie może. Wtedy właśnie okazuje się... że jednak może.
 
 
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #38  Wysłany: 2010-03-31, 18:51  


Mnie czeka pełne radio.6na6.8.04 TK uśmiechu i szyi i dziwka natury łuku brwiowego.Ma to być jakiś bonus...Jaśnie oświecony zacznę być od mniej więcej 18.04.
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
bea 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lip 2009
Posty: 81
Pomogła: 18 razy

 #39  Wysłany: 2010-03-31, 18:59  


Witaj, jakas! Nie dziw sie apatii, ona minie.Teraz jesteś w jakby w zawieszeniu a czekanie jest najgorsze. Ja przed operacją wzięłam pare dni wolnego, po nim zaczęły się wakacje, do dnia przyjęcia w szpitalu dostawałam szału. Dzisiaj żałuję, trzeba było wyszukiwać szukać sobie zajęcia, a nie przed chronić sie przed nimi.

6.04 juz niedługo, tylko pare dni. Obiecaj sobie , że nie nie będziesz zadręczała się
w czasie świąt.
Tu wszyscy trzymaja za Ciebie kciuki:-)
_________________
pozdrawiam-bea
 
mamanel 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Lut 2009
Posty: 1010
Pomogła: 180 razy

 #40  Wysłany: 2010-04-01, 09:04  


No to już tylko parę dni. Wytrzymałaś miesiąc, to te parę dni szybko zlecą, zobaczysz.
Wiesz ile czasu spędzisz w szpitalu? No bo będę czekać na wieści od Ciebie po operacji.
Życzę Ci radosnych i szczęśliwych Świąt Wielkanocnych, aby wniosły do Twojego serca nadzieję że będzie lepiej.
<uscisk>
_________________
mamanel
 
jakas 



Dołączyła: 02 Mar 2010
Posty: 49
Skąd: Stalowa Wola

 #41  Wysłany: 2010-04-12, 07:56  


Wrocilam ... Ucieklam spod noza ...
Pewnie powiecie , ze zwariowalam , ale strach byl silniejszy , nie zgodzilam sie na operacje , poki co , zdecydowalam sie na radio...
A poza tym , mam nadczynnosc tarczycy , ktora musze podleczyc , bo wyniki bardzo zle mi wyszly . Lekarka , ktora sie mna teraz zajela koniecznie chce , zebym dostarczyla jej material , ktory zostal pobrany do biopsji , poniewaz dziwnym trafem moja dziura w podniebieniu zaczela sie ladnie goic :roll:
_________________
Są w życiu chwile, gdy myśli się, że jest tak źle, iż już gorzej być nie może. Wtedy właśnie okazuje się... że jednak może.
 
 
jogi45 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 618
Skąd: Szczecin
Pomogła: 110 razy

 #42  Wysłany: 2010-04-12, 09:29  


No to mamy następną dziwna sprawę. Ucieczka, nadczynność i nowe wątpliwości tworzą atmosferę niezłej nerwówki. Chory czasem ma intuicję i czuje co mu jest. Bylebyś tylko za szybko nie stwierdziła że nic ci nie jest a lekarze to konowały.
Miałam nieco podobna sytuacje jak lekarka po drugim zabiegu stwierdziła że pewnie to wszystko pomyłka i nic mi nie jest.
Pisz koniecznie co dalej.
Życzę ci z całego serca zdrowia !!!!
_________________
Antoine de Saint-Exupéry
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać
 
mamanel 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Lut 2009
Posty: 1010
Pomogła: 180 razy

 #43  Wysłany: 2010-04-12, 09:43  


Jakas, kiedy masz rozpocząć radioterapię? Znasz już szczegóły?
_________________
mamanel
 
jakas 



Dołączyła: 02 Mar 2010
Posty: 49
Skąd: Stalowa Wola

 #44  Wysłany: 2010-04-12, 10:01  


jogi45 napisał/a:
Bylebyś tylko za szybko nie stwierdziła że nic ci nie jest a lekarze to konowały.
Bardzo chcialabym tak stwierdzic ;)

mamanel narazie nic nie wiem , bo jak pisalam chca jeszcze raz obejrzec moj wycinek , wiec musze sie sprezyc . Nie wiem czy zechca mi go przeslac z Kielc , gdzie byl wysylany , czy tez osobiscie bede musiala sie po niego pofatygowac , ale zrobie wszystko , zeby ustrzec sie przed operacja ...
CDN ...
_________________
Są w życiu chwile, gdy myśli się, że jest tak źle, iż już gorzej być nie może. Wtedy właśnie okazuje się... że jednak może.
 
 
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #45  Wysłany: 2010-04-12, 11:08  


jakas napisał/a:
[...] ale zrobie wszystko , zeby ustrzec sie przed operacja ...
CDN ...

Tylko mam nadzieję, że to 'wszystko' będzie w granicach rozsądku, dokąd się np. nie okaże, że operacja byłaby jednak konieczna ...

Trzymam kciuki :uhm!:
_________________
Solve calceamentum de pedibus tuis: locus enim, in quo stas, terra sancta est [Ex: 3, 5]
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group