1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zmiana (nowotworowa ?) wargi dolnej
Autor Wiadomość
Reszka.78 



Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 948
Pomogła: 136 razy

 #16  Wysłany: 2012-02-08, 19:07  


Gwiazdeczko to super wiadomość ! :cmok: Wyniki superowe, więc Twój Tatko teraz zdrów jak rybka :)

Jak Tatko po zdjęciu szwów? Psikali takim zimnym czy nie?


Wybacz, że tak pytam, ale czy mogłabyś mi powiedzieć jak wyglądała plamka Twojego Tatki? Bo moja Mamcia, ma taką białą plamkę na dolnej wardze, jakby w to miejsce nie dochodziła krew - przynajmniej tak mi się to kojarzy i powiem szczerze, że się tym nieco niepokoję.

Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Twojego Tatusia :) Życz mu dużo zdrówka i mrugnij oczkiem, że z blizną, będzie jeszcze większy przystojniaczek ;P
 
Margareth 



Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 139
Pomogła: 6 razy

 #17  Wysłany: 2012-02-29, 21:44  


Dopiero teraz zaglądnęłam, bardzo się cieszę Gwiazdko, że tak dobrze wszystko poszło.
Gratulacje i pozdrowienia dla Taty :)
 
 
gwiazdkagda89 


Dołączyła: 30 Lis 2011
Posty: 17

 #18  Wysłany: 2012-02-29, 22:14  


Reszka. Mój tata miał plamki czarne, najpierw wyglądało jakby miał wargi popękane, to był mały guzek ale biały na pewno nie był. Bardziej ciemny kolor. potem zrobiły się dwie plamki czarne.

Jak zdejmowali szwy to tata mówił że troche bolało, a teraz nie ma czucia w tym kawałku gdzie było szycie. Także tata się czasem sam z siebie śmieje że musi uważać czy czasem nie cieknie mu slina jak coś mówi bo ma duży kawałek w którym nie ma czucia.

[ Dodano: 2012-02-29, 22:16 ]
a jeśli chodzi o blizne to naprawde super go zszyli bo prawie nie ma żadnych śladów. Jakby ktoś nie wiedziałże miał zabieg to by nawet nie zwrócił uwagi na to miejsce. A tak pozatym to się śmiejemy że tacie zrobili mały lifting:) I nie będzie miał zmarszczek bo mu skure naciągnęli jak wycieli ten kawał.
 
gwiazdkagda89 


Dołączyła: 30 Lis 2011
Posty: 17

 #19  Wysłany: 2012-03-20, 18:53  


Witajcie

Dzisiaj tata był na wizycie w Akademii Medycznej na oddziale chirurgii szczękowej , wcześniej robił badanie usg węzłów chłonnych. Dzisiaj lekarz stwierdził że węzły chłonne są powiększone i najprawdopodobniej trzeba je wyciąć razem ze ślinianką:( Jestem załamana :(A już myślałam że wszystko już będzie dobrze. Najgorzej że tata teraz w kwietniu miał mieć operacje przepukliny pod narkozą i dzisiaj w akademii powiedzieli że nie może mieć dwa razy w roku operacji pod narkozą bo to na serce za duże obciążenie.
Sami już nie wiemy co robić, mam wrażenie że Ci lekarze w Akademii Medycznej chcieliby od razu wszystko wycinać bez żadnych badań:(
 
gwiazdkagda89 


Dołączyła: 30 Lis 2011
Posty: 17

 #20  Wysłany: 2012-05-02, 21:33  


Witam

Długo nic nie pisałam bo w sumie żadnych nowości nie bylo. Tata czuje się dobrze. Udało nam się trafić do naprawdę dobrej onkolog która dba o tatę.

Zauważyłam że tata ostatnio łyka pestki moreli BIO- mówi że polecono mu właśnie na raka. Czy ktoś orentuje się czy warto je łykać? Czy one coś wogle dają ?
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #21  Wysłany: 2012-05-03, 00:25  


gwiazdkagda89 napisał/a:
Zauważyłam że tata ostatnio łyka pestki moreli BIO

Może poczytaj sobie na ten temat tutaj:
http://www.forum-onkologi...-b17-vt3937.htm

I tutaj :
http://fundacja-onkologic...wotworowej.html

gwiazdkagda89 napisał/a:
mówi że polecono mu właśnie na raka.

A kto tacie to polecił ?
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
gwiazdkagda89 


Dołączyła: 30 Lis 2011
Posty: 17

 #22  Wysłany: 2012-05-15, 06:53  


Jakaś znjoma poleciła tacie zarzywanie tych pestek:/Najpierw przez 21 dni miał brać ich chyba 17 dziennie ( było liczone że ileś tam pestki na ileś tam kilogramów masy ciała). A potem po tej kuracji brać poprostu po 2 pestki dziennie.
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #23  Wysłany: 2012-05-15, 09:20  


Czy "znajoma" winna była Twojemu tacie pieniądze, i miała problem ze spłatą? Bo wygląda to na próbę pozbycia się wierzyciela... No chyba że to była "dobra rada", którą udzieliła Twojemu tacie po prostu z głupoty... W takim przypadku powinniście się zrewanżować radą równie dobrą, ale o większej skuteczności. Zaproponujcie jej, by wzięła solidny rozbieg, pochyliła nisko głowę i pogalopowała w stronę kaloryfera. Koniecznie takiego żeliwnego, żeberkowego...
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
gwiazdkagda89 


Dołączyła: 30 Lis 2011
Posty: 17

 #24  Wysłany: 2012-05-15, 21:10  


hahahaha dobre dobre:) z tym kaloryferem podobało się:)

Znajoma nic nie była winna tacie a poleciła te pestki bo gdzieś tam slyszała dobre rady:P Spokojnie tata mówi że już je odstawił :) Ale wyniki taty narazie są super , chodzi tylko raz w miesiącu na kontrole do lekarza.
Dostałsię pod opiekę do bardzo dobrego onkologa z Akademii Medycznej i teraz ta lekarka na stałe się nim zajmuje.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group