1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Wydzielony przez z tematu: Mój dziadek - rak jelita grubego
Autor Wiadomość
zmiechowski 


Dołączył: 09 Gru 2014
Posty: 1

 #1  Wysłany: 2014-12-09, 11:33  


Witam, czytam wasze historie i bardzo wam współczuję, teraz sam jestem w podobnej sytuacji. Tydzień temu zdiagnozowano u dziadka nowotwór jelita grubego. Dziadek ma 74 lata i do tej pory był naprawdę w świetnej formie, na basen chodził regularnie 2x w tygodniu aż mi było wstyd, że ruszam się mniej niż mój dziadek. Zero problemów zdrowotnych, zero niczego. Wiadomo, organizm u takiego człowieka starszy, więc dziadek nie jadał co popadnie, racjonalnie do tego podchodził a co najfajniejsze, jest bardziej współczesny niż mój staruszek ;) Ten to nie potrafi nawet Playstation uruchomić, podczas gdy dziadek uwielbiał grać w gry o Zombie, hehe - od małego pamiętam, że jak tylko konsola była wolna w domu to dziadek zasiadała a nie raz grało sięi we dwóch! W sumie zebrało mnie aż na wspomnienia, przynajmniej uśmiech na twarzy się pojawił ;) o samym nowotworze nie wiedziałem zbyt wiele, dopiero gdy przeczytałem artykuł na temat rak jelita grubego to uzupełniłem informacje, teraz widzę, że w tym wieku są bardzo małe szanse na wyleczenie :/ nie wiem jak mogę mu pomóc, zostawić wszystko w rękach lekarzy? Szczerze? Mieszkam w małej miejscowości w okolicach Lublina, dokąd mam 50km i muszę wam powiedzieć, że opieka lekarska u nas jest marna :/ / Sam nie wiem co robić, co myśleć, za szybko jak dla mnie :(

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2014-12-09, 16:55 ]
Post wydzielony do osobnego wątku. Proszę zapoznać się z Regulaminem Forum.

 
ileene 



Dołączyła: 13 Maj 2014
Posty: 610

 #2  Wysłany: 2014-12-09, 18:13  


Witaj,
zmiechowski napisał/a:
o samym nowotworze nie wiedziałem zbyt wiele, dopiero gdy przeczytałem artykuł na temat rak jelita grubego to uzupełniłem informacje, teraz widzę, że w tym wieku są bardzo małe szanse na wyleczenie

Dodaj wyniki badań, to wtedy coś więcej będzie można powiedzieć jakie są szanse. Zadaj konkretne pytania.
Przede wszystkim zapoznaj się z tym:
http://www.forum-onkologi...iedz-vt3597.htm
Jeden artykuł to za mało. Na temat raka jelita grubego dużo więcej przeczytasz na stronach onkologicznych. Przeglądnij sobie też wątki dotyczące raka jelita na Forum.
Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group