1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Wlkp Centrum Onkologii i Ludwikowo
Autor Wiadomość
madziorek
[konto usunięte]



Posty: 0

 #16  Wysłany: 2010-08-13, 21:50  


Ja, bo taka już dziwna jestem ;) posłuchałabym czego życzy sobie pacjent i nie zmuszałabym go do pobytu w miejscu w którym nie czuł by się bezpieczny. To po pierwsze, po drugie: jeśli bliska mi osoba, miałaby spędzać czas w warunkach skrajnego syfu, ale poprawiając jego stan zdrowia i ratując jego życie , to......
poprosiłabym o pomoc osoby sprzątające oraz o rękawiczki i ten syf wespół-zespół bym zlikwidowała.
TAKA JUŻ DZIWNA JESTEM
 
Katarzynka36 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 2253
Skąd: Poznań
Pomogła: 393 razy

 #17  Wysłany: 2010-08-13, 22:13  


Madziorku!
Ja aż tak dobrego serduszka jak Ty nie posiadam:(

Wiecie, boję się po prostu by mi się Tata podczas tych 6 tygodni w Ludwikowie - jesli sie okaże, że stamtąd bedzie musiał jeździć na naświetlania - nie załamał psychicznie:(

Bo niby twardziel z NIego, ale wiecie.. z gatunku tych, co to na filmach o zwierzątkach płaczą ...
Może ja też jestem dziwna ;) ;) , ale Ludwikowo mi się do końca życia jakoś źle bedzie kojarzyło:(

pozdrowienia:)
_________________
Katarzynka36
 
 
madziorek
[konto usunięte]



Posty: 0

 #18  Wysłany: 2010-08-13, 22:25  


Katarzynka36 napisał/a:
- jesli sie okaże, że stamtąd bedzie musiał jeździć na naświetlania
Kasia kto, zmusi pacjenta do pobytu w szpitalu, tylko po to żeby jeździł w korkach! transportem obciążający NFZ na naświetlania??? a nie na leczenie naświetlaniami w trybie ambulatoryjnym? to farsa, w COI w Wawie onkolog musi dać łóżko na swoim oddziale, nawet na naświetlania paliatywne pacjentom z poza stolicy,co jak wiadomo nie jest łatwe, bo oddziały z gumy nie są.
 
Katarzynka36 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 2253
Skąd: Poznań
Pomogła: 393 razy

 #19  Wysłany: 2010-08-13, 23:17  


Madziorku!
MOdlę się o to, by Taty kondycja pozwoliła mu na codziennie wożenie Go przez nas na lampy - mamy 15 minut do szpitala i na zmianę raz siostra, raz brat możemy Go wozić, byle tylko było w trybie ambulatoryjnym i bysmy mogli Go wziąć z powrotem do domku. Tata co prawda chciałby sam jeździć ale boję się, że może być za słaby. Niestety, pani dr z WCO poinformowała nas, że mają takie procedury, że jeżeli to Pacjent "płucny", czyli wczesniej leczony przez Wielkopolskie Centrum Pulmonologii, to Tata pojedzie na 6 tygodni do szpitala w Ludwikowie (30 km od POznania) i stamtą codzienienie byłby wożony rano do WCO w Poznaniu. Na nasze prośby, czy możemy Tatę wozić z domku w trybie ambulatryjnym powiedziała, że maja takie procedury i koniec:(
pozdr.
_________________
Katarzynka36
 
 
becia65 


Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 1

 #20  Wysłany: 2011-01-02, 23:38  


W Ludwikowie leżą biedni, chorzy śmiertelnie ludzie, a bogaci, zamożni leżą w Poznaniu !!!Bez znajomości mojego niepełnosprawnego tatę, wywieziono do Ludwikowa.To co musiał przeżyć On i my rodzina lepiej przemilczeć.Może kiedyś to wykrzyczę i opiszę.Personel i warunki zasługują na najgorszę słowa jakie istnieją.To jest umieralnia, to co poprzednicy piszą złego o tym miejscu , to czysta prawda.Byłam widziałam i bardzo żałuje, że nie dałam łapówki , może nie miałabym wyrzutów sumienia.Taty już nie mam , nie mogę sobie wybaczyć jak mogłam pozwolić , żeby Tata meczył sie 6 tygodni w tych przerażających,ochydnych , nieludzkich warunkach,I niech nikt nie waży sie pisać, że tam jest dobrze i ładnie.Pogodziłam sie juz z Taty śmiercią, ale nie pogodziłam sie z tym , że musiał przejść gechennę w Ludwikowie.Tato wybacz mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
DumSpiro-Spero 
Administrator



Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 7458
Pomogła: 3498 razy

 #21  Wysłany: 2012-10-03, 20:58  


» Wielkopolska: skończył‚y się™ pienią…dze na leczenie pacjentów onkologicznych - Rynek Zdrowia - rynekzdrowia.pl «
_________________
pozdrawiam, DSS.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group