1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
u mamy znależli raka trzustki prosze o pomoc i przyczytanie
Autor Wiadomość
piter97 


Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 4

 #1  Wysłany: 2010-04-23, 23:00  u mamy znależli raka trzustki prosze o pomoc i przyczytanie


Moja mama była 5 tygodni w szpitalu u nas ale lekarze podawali jej sól fizjologiczna i inne jakieś leki z czasem wyszło ze to martwica wątroby po badaniach wysłali ja na przeszczep wątroby do Warszawy z napisali że jest do kwalifikacji LTM ale po badaniach w Warszawie w szpitalu Dzieciątka Jezus wyszło że mama ma guza trzona trzustki, zakrzepice żyły śledzionowej, możliwości meta do wątroby lekarze dali na kartce zalecenia jakie leki podawać i wróciła mama Z powrotem do szpitala do nas konkretnie do Biłgoraja ale lekarze nadal chcą jej podawać sól fizjologiczna bo nie maja leków zaleconych bo szpital zadłużony a w Warszawie mamie spuścili 3 litry wody z brzucha proszę o pomoc gdzie ja mogę przenieść chce ją uratować będę wdzięczny każdemu kto doradzi u nas w miejscowości nie da rady się leczyć z tego co widzę nawet badania się nie za bardzo pokrywały bo u nas tylko sól chca podawać i organizm pompować wodą

[ Komentarz dodany przez: gontcha: 2010-04-23, 23:08 ]
Piter97 - Twój post został przeniesiony do odpowiedniego działu na forum
 
 
gontcha
[konto usunięte]



Posty: 0

 #2  Wysłany: 2010-04-23, 23:13  


piter97 - czy możesz podać bardziej szczegółowe dane? Wyniki badań, nazwy leków itp. z karty leczenia szpitalnego.

Pozdrawiam
 
piter97 


Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 4

 #3  Wysłany: 2010-04-23, 23:21  co mam podać


leki to:
FRAXIPARYNA
HEPA MERZ
CIPROPOL
KALIPOZ
SPIRONOL
FUROSEMID
LAKTULOZA
ENTEROL
PRAZOL
NYSTATYNA

A CO MAM Z WYNIKÓW PODAC BO MAM 3 KARTKI
 
 
absenteeism 
Administrator



Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 13332
Skąd: Łódź
Pomogła: 9431 razy

 #4  Wysłany: 2010-04-23, 23:30  


Chyba najlepiej by było, jakbyś przepisał wszystko :) ewent. zrobił zdjęcia/skany.
 
gontcha
[konto usunięte]



Posty: 0

 #5  Wysłany: 2010-04-23, 23:37  


Wyniki badań - USG, hist-pat (jesli były pobierane wycinki jakiekolwiek), RTG, TK - badania krwi. Jakie leczenie zaproponowano w Warszawie ?

Leki które wymieniasz nie są lekami onkologicznymi - to lek:i przciwzakrzepowy, na biegunke, na zaparcia (dwa na raz?), osłonowe przy antybiotyku, potas, moczopędne i na wątrobę.

Wypisz wszystko co masz (już bez tych leków).
 
piter97 


Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 4

 #6  Wysłany: 2010-04-23, 23:44  opis badania


Trzustka niejednorodna guz trzonu trzustki którego wymiary wynoszą około 53x21 mm. Atrofia ogona trzustki żyła śledzionowa do poziomu guza niedrożna wy krzepiona obfite krążenie oboczne we wnęce i w okolicy śledziony Stłuszczenie wątroby w fazach tętniczej oraz w mniejszym stopniu wrotnej niejednorodnej wzmacnia się miąższu np. segmm 2/3 (13mm), 7/7 (15mm) - meta. w segmencie 6 drobne zwapnienie Drogi żółciowe nie są poszerzone Pęcherzyk żółciowy częściowo obkurczony , bez uwapnionych złogów. Przed pniem trzewnym węzeł chłonny przyaortalne nad pniem trzewnym podobnie we wnęce wątroby Tętnica wątrobowa uchodzi typowy od pnia trzewnego drożna żyła wrotna drożna bez skrzeplin szerokość około 13mm żyła wątrobowa oraz ŻGD drożne bez skrzeplin Aorta nieposzerzona śledzona nieco powiększona wymiar mb135mm wodobrzusze w prawym, flaku płyn do 17mm w lewym do 20mm wolny płyn w lewej jamie opłucnej do 28mm struktury kostne bez zmian podejrzanych

[ Dodano: 2010-04-23, 23:57 ]
badanie 1

[ Dodano: 2010-04-23, 23:58 ]
w załączniku dałem badania tylko ściągnąć trzeba

[ Dodano: 2010-04-24, 14:03 ]
gdzie mam się udać wszędzie nas odsyłają a u nas w Biłgoraju tylko podają mamie sól fizjologiczną

[ Komentarz dodany przez: DumSpiro-Spero: 2010-04-25, 02:41 ]
Wklejam wyniki tak, by były widoczne.







DSC02656.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 2783 raz(y) 220,03 KB

DSC02654.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 2566 raz(y) 934,87 KB

DSC02653.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 3052 raz(y) 1,05 MB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group