1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Temat
Autor Wiadomość
tresor 


Dołączył: 15 Maj 2012
Posty: 1

 #1  Wysłany: 2012-05-15, 10:23  Temat


Witam to jest mój pierwszy post na forum,zalogowałem się ponieważ szukam konkretnych informacji a mianowicie chodzi mi o cudowny dżem Flavon :) .Sprawa wygląda nastepujaco.

Mój teść ma raka jelita, nacieki na wątrobie 7 cm oraz zmiany w płucach. Przeszedł pare razy chemie w Krakowie. Ostatnim razem lekarz powiedział mu że wyniki ma coraz gorsze a chemia już nie pomaga. Chłop sie załamał, rodzina znalazła magiczne dżemy flavon, wydali ponad 500 zł na 3 słoiczki, osoba która im sprzedała ostatnio zaoferowała dziwy syrop dostępny jedynie w USA, koszt koło 3 tyś zł. Odradzam zakup lecz zostałem wyśmiany. Jeśli ktoś z Was miał kontakt z flavonami niech tu napisze. Chce uświadomić rodzinę że są robieni w "jajo"... Pozdrawiam Paweł
_________________
realista
 
absenteeism 
Administrator



Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 13332
Skąd: Łódź
Pomogła: 9431 razy

 #2  Wysłany: 2012-05-15, 11:34  


Samo sformułowanie "cudowny dżem" mówi za siebie w tym wypadku.

Przy tak rozsianej chorobie nowotworowej (jelito, wątroba, płuca) i złym stanie ogólnym niestety żaden dżemik czy cokolwiek z serii "Cudowne [wstaw dowolny produkt] " nie pomoże.
Pewnie sam dżem nie zaszkodzi, to suplement diety (a nie lek - może to rodzinie da do myślenia), ale za to, że ma w sobie trochę witamin i innych składników odżywczych płacić takie pieniądze...
Oczywiście to decyzja rodziny, niemniej nie - na pewno Flavon nie wyleczy teścia z raka ani nie spowoduje poprawy jego stanu.

Dobry chociaż ten dżem? ;)
_________________
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #3  Wysłany: 2012-05-15, 12:24  


240 g za 135 złotych :)
No, ale skoro "do produkcji jednego słoika Flavonu zużyto 35-40 kg owoców wraz z bogatą zawartością naturalnych składników", to wszystko jasne. Nie wiem tylko jak upchali w takim słoiczku tyle owoców... skórek nie da się przeca skondensować, a chyba ich nie wywalili, bo w skórkach najlepsze... I nawet badania naukowe przeprowadzali: "udowodniono naukowo,
że Flavon Max zawiera wyjątkowo dużo naturalnych barwników roślinnych". To świetna nowina. Pewno można teraz ekologicznie tym ciuchy farbować.
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
klikers 



Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 356
Skąd: Warszawa
Pomógł: 30 razy

 #4  Wysłany: 2012-05-15, 13:05  


Za taką cenę to ile miałbym dżemu ze sklepu :shock: Mam nadzieję że chociaż walory smakowe były adekwatne co do ceny :-D
_________________
Znajdziesz mnie też na
Facebook!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group