1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Szczepionka na czerniaka uratowana
rafal194

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3745

PostDział: 'NEWS' - co nowego w onkologii?   Wysłany: 2013-12-27, 21:42   Temat: Szczepionka na czerniaka uratowana
Nie wiem czy to komuś pomoże ale jest ciekawostka.
http://www.edermatologia....ana,11069.html#
  Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
rafal194

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 30310

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-20, 13:54   Temat: indeks mitotyczny w czerniaku
Najlepsze u lekarzy jest to że jak pójdziesz z pieprzykiem znamieniem poniżej zalecanych 6mm.To wyśmiewają cię.Chyba nagminne u rodzinnych lekarzy.Miałem tak dwa razy.I weź tu idź na kontrole.Również w CO w wa-wie potraktował mnie olewając.Ale nie dziwie się tyle tam pacjentów.

[ Dodano: 2013-02-20, 13:55 ]
Jestem cały w pieprzykach rożnego kształtu i koloru.Miałem dwa przypadki czerniaka w rodzinie niestety skończyło się najgorszym.A lekarze olewają.
  Temat: Bolesne znamiona
rafal194

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 15871

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-11, 18:13   Temat: Bolesne znamiona
Betsi,idź do lekarza niech da ci skierowanie na wycięcie.Skoro ociera ci się o stanik.Ja bym tak zrobił,choć nie noszę staników :mrgreen: .Po co kusić los.Ja lekarzowi pokazałem mały pieprzyk ok3mm na szyj ze obciera o kołnierzyk a za 3godziny go nie miałem ,gdyż lekarz stwierdził żeby nie kusić losu.
  Temat: Bolesne znamiona
rafal194

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 15871

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-10-25, 19:57   Temat: Bolesne znamiona
Jak radzi jo_a tylko lekarz.Ważne ze masz już skierowanie na wycięcie. Głowa do góry im bardziej o tym myślisz tym gorzej. Wiem coś o tym bo sam próbuje dorwać skierowanie na dziwne znamiona które czasem swędzą i które powstały po dawnym oparzeniu słonecznym a nikt nie chce dać. Więc nie przejmuj się,podobno nawet najbardziej brzydkie znamiona nie są koniecznie czerniakiem, a czasami się okazuje ze idealne ładne znamiona i to małe okazują się czerniakiem. Głowa do góry i ciesz się życiem i nie martw się na zapas. Bo cię poduszką rzucimy :mrgreen: .
  Temat: Marjanna - komentarze
rafal194

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 36109

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-24, 07:48   Temat: Marjanna - komentarze
http://www.polskieradio.p...eniu-czerniaka-
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group