1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Bolesne znamiona
Autor Wiadomość
klikers 



Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 356
Skąd: Warszawa
Pomógł: 30 razy

 #16  Wysłany: 2012-12-22, 00:57  


Jasne że dobrze :) Cieszę się ;)
_________________
Znajdziesz mnie też na
Facebook!
 
 
izuniapab 


Dołączyła: 25 Paź 2012
Posty: 19
Pomogła: 2 razy

 #17  Wysłany: 2013-02-10, 23:30  


Jutro nastepne wycinki boje sie strasznie ale najgorsze to oczekiwanie na wyniki:( pozdrawiam
 
betsi 



Dołączyła: 03 Sty 2013
Posty: 1068
Pomogła: 107 razy

 #18  Wysłany: 2013-02-11, 16:33  


izuniapab kurczę,co to znaczy poszarpane brzegi?ja mam takiego dużego,i ociara mi się o stanik,nieraz muszę przykleić plaster, żeby go nie podrażnic,a boję się go ruszać :-( patrząc na twoje zdjęcia,nie wyglądają źle,albo może tak widać z daleka?
kciuki za wyniki :)
 
rafal194 


Dołączył: 13 Lut 2012
Posty: 53
Pomógł: 5 razy

 #19  Wysłany: 2013-02-11, 18:13  


Betsi,idź do lekarza niech da ci skierowanie na wycięcie.Skoro ociera ci się o stanik.Ja bym tak zrobił,choć nie noszę staników :mrgreen: .Po co kusić los.Ja lekarzowi pokazałem mały pieprzyk ok3mm na szyj ze obciera o kołnierzyk a za 3godziny go nie miałem ,gdyż lekarz stwierdził żeby nie kusić losu.
_________________
https://www.facebook.com/rafal.lewandowski.39
 
izuniapab 


Dołączyła: 25 Paź 2012
Posty: 19
Pomogła: 2 razy

 #20  Wysłany: 2013-02-11, 20:17  


betsi napisał/a:
izuniapab kurczę,co to znaczy poszarpane brzegi?ja mam takiego dużego,i ociara mi się o stanik,nieraz muszę przykleić plaster, żeby go nie podrażnic,a boję się go ruszać :-( patrząc na twoje zdjęcia,nie wyglądają źle,albo może tak widać z daleka?
kciuki za wyniki :)

To znaczy ze moje nie były takie okragłe tylko jak to powiedział lekarz kauczaste natomiast dzisiaj mam usuniete dwa jeden pod ramiaczkiem od stanika ktory zmienił mi sie z brazowego wystajacego na białego natomiast drugi był duzy i wystajacy ktory podrazniałam torba jak nosiłam na krzyz ale mam to juz za soba i mniej boli niz za pierwszym razem.Lekarka ktora usuwała powiedziała ze nie wygladało to zle wiec mysle ze nie ma na co czekac i nie kusic losu tylko usunac :) pozdrawiam

[ Dodano: 2013-02-11, 19:19 ]
rafal194 napisał/a:
Betsi,idź do lekarza niech da ci skierowanie na wycięcie.Skoro ociera ci się o stanik.Ja bym tak zrobił,choć nie noszę staników :mrgreen: .Po co kusić los.Ja lekarzowi pokazałem mały pieprzyk ok3mm na szyj ze obciera o kołnierzyk a za 3godziny go nie miałem ,gdy
ż lekarz stwierdził żeby nie kusić losu.

To prawda nie ma na co czekac i kusic los ja mam juz to za soba ale najgorsze to jeszcze czekanie na wyniki chociaz lekarka powiedziała ze nie wygladały zle to troche podbudowuje pozdrawiam serdecznie :)
 
rafal194 


Dołączył: 13 Lut 2012
Posty: 53
Pomógł: 5 razy

 #21  Wysłany: 2013-02-11, 23:20  


izuniapab, Będzie dobrze.Ten na szyi lekarz mówił ze dobrze że wycięliśmy bo mógłby być groźny.Ja odbieram wynik z ostatniego cięcia w piątek.Mija 3 tygodnie staram się nie myśleć nad wynikami.Trzyma kciuki za twoje wyniki.
_________________
https://www.facebook.com/rafal.lewandowski.39
 
betsi 



Dołączyła: 03 Sty 2013
Posty: 1068
Pomogła: 107 razy

 #22  Wysłany: 2013-02-12, 00:39  


kurcze wiem,ale łatwo mówić,ja teraz sie boję wszystkiego nawet zrobić morfologię ,mój mąż ma chłoniaka,ale dziś bardzo dobra wiadomość ,po PECI-e,mamy regresję :) ,następna wizyta dopiero w maju!
 
izuniapab 


Dołączyła: 25 Paź 2012
Posty: 19
Pomogła: 2 razy

 #23  Wysłany: 2013-02-25, 20:53  


rafal194 hej jak tam Twoje wyniki ? Ja jutro ide na zdjecie szwow ale mam wrazenie jakby sie troche wrosly chyba troche za dlugo byly jutro 15 dzien bedzie. jeszcze 2 tygodnie do wynikow :-( pozdrawiam
 
rafal194 


Dołączył: 13 Lut 2012
Posty: 53
Pomógł: 5 razy

 #24  Wysłany: 2013-02-25, 21:03  


Dzięki za pamięć wyniki dobre.W środę znów na cięcie.Na miejsce jednego dużego wyciętego znamiona pojawiają się 5 małych które od początku są wypukłe i ostre.
Ja ostatnio zgłosiłem się w prawidłowym terminie zdjęcia szwów i już pielęgniarka zwróciła mi uwagę że mam zaczerwieniono ranę .A okazało się ze szwy się wrosły i miała problem z wyjęciem.A jeszcze chirurg zrobił takie małe supełki.

Daj znać jak będziesz miała wyniki.
_________________
https://www.facebook.com/rafal.lewandowski.39
 
izuniapab 


Dołączyła: 25 Paź 2012
Posty: 19
Pomogła: 2 razy

 #25  Wysłany: 2013-02-26, 17:28  


Ja juz po wyjeciu szwow no niestey były wrosniete teraz musi sie goic.Dzwonilam o wyniki ale jeszcze nie ma podobno nawet do 6 tygodni trzeba czekac :roll:
 
izuniapab 


Dołączyła: 25 Paź 2012
Posty: 19
Pomogła: 2 razy

 #26  Wysłany: 2013-03-15, 17:45  


W poniedzialek bedzie 5 tygodni jak czekam na wyniki dzisiaj dzwonilam jeszcze nie ma czy dlugi czas czekania moze oznaczac cos zlego?poprzednie po 3 tygodniach :(
oczywiscie zle mysli juz krazą:(
 
obertas 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1340
Skąd: Szczecinek
Pomógł: 184 razy

 #27  Wysłany: 2013-03-15, 18:45  


Długie czekanie oznacza ni mniej ni więcej tylko czekanie.

"Nasze" złe wyniki były szybko wykonane. Znany po 10 dniach.
Dostarczony został po trzech tygodniach od wykonania.
Czekanie wzięło się ze złej logistyki(fałszywie pojętej oszczędności na znaczkach- chyba)
-czekali sobie, aż zbierze się dużo korespondencji i jak stos się zgromadził, dopiero wysłali do szpitala! :--:
Proszę w żaden sposób nie wiązać długości czekania z treścią wyniku.

Pozdrawiam
obertas
_________________
http://www.forum-onkologi...romu-vt6563.htm
 
stefanek 


Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 289
Pomógł: 89 razy

 #28  Wysłany: 2013-03-15, 18:53  


Nie wiem jak w Polsce ale w innych krajach na zachodzie Europy dluzsze czekanie oznacza zazwyczaj lepsze wiadomosci. Te gorsze zazwyczaj sa priorytetowe ze wzgledu na jak najszybsze podjecie kolejnych krokow.
 
rafal194 


Dołączył: 13 Lut 2012
Posty: 53
Pomógł: 5 razy

 #29  Wysłany: 2013-03-15, 21:05  


Z tymi wynikami to rożnie bywa.Ja miałem już po tygodniu a wyniki na szczęście były dobre.Jakie było moje przerażenie.A przynajmniej mam taka nadzieję ze nikt się nie pomylił.
_________________
https://www.facebook.com/rafal.lewandowski.39
 
Agati 


Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 60
Skąd: Warszawa
Pomogła: 9 razy

 #30  Wysłany: 2013-03-15, 22:15  


Moim zdaniem nie ma reguły. W każdym miejscu jest inaczej, czasem chcą się upewnić i robią dodatkowe badania, czasem muszą coś powtórzyć i się upewnić.
Ja czekałam ponad 5 tygodni na pierwszy wynik znamienia, a na kolejny wynik czy nie ma komórek nowotworowych w bliźnie z marginesem czekałam 4 tygodnie.
Także różnie bywa, postaraj się nie stresować (wiem, że łatwo się mówi), ale nie nastawiaj się od razu na najgorsze. Myślę, że skoro czekasz tyle to już na dniach wynik będzie. Trzymam kciuki, aby było wszystko w porządku :)
Pozdrawiam ciepło
_________________
“Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today.”
James Dean
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group