1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Szukam lekarza, który podejmie się leczenia!meta do wątroby
olka123

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 20671

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-08-25, 15:16   Temat: Szukam lekarza, który podejmie się leczenia!meta do wątroby
Hmm.ja mialam podobny.Wedlug mnie najgorzej jak ktos jest juz żolty. Wtedy praktycznie nic nie da sie zrobic...U nas pogorszylo sie radykalnie w 3dni. Tato zaczal miec omamy...caly czas spal...spal i spal. Albo spal i siadal na chwilke i zaraz znow sie klad. Podobno nic go nie bolalo, Lekarz nam powiedzial,ze ludzie w rakiem trzuskim umieraja w wielkich bolach. A niby tatcie ta zolc..zabila ten bol. w ciagdu dwoch ostanich dni mail problem z polykaniem.. Jak bys chciala cos jeszcze wiedziec to pisz. Ja 3mam kciuki i wierze,ze moze zdarzy sie cud i uda wam sie... . Pozdrawiam
  Temat: Płaskonabłonkowy rak płuca prawego z zajęciem w/chłonnych
olka123

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 101569

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-08-01, 22:44   Temat: Płaskonabłonkowy rak płuca prawego z zajęciem w/chłonnych
Sledziłam Wasza historie..ale przez sytuacje jaka wynikła u mnie dawno Was nie odwiedzałam i chcialabym powiedziec,ze przykro mi. 22.07 odszedl moj tatus. Mam nadzieje,ze moze tam jest im lepiej, musimy w to wierzyc. 3maj sie. Ja ciagle zadaje sobie pytanie..czy uwierze w to kiedys..caly czas mam wrazenie,ze tata gdzies wyszedl,ze zaraz wroci, patrze na jego zdjecie i jestem spokojna i czuje,ze zaraz przyjdzie. Nie wiem co z tym robic...niepokoi mnie to troszke:( Życze powodzenia. a duszy twojej Mamusi-spoczywania w pokoju...[*]
  Temat: rak trzustki przezuty do wątroby
olka123

Odpowiedzi: 112
Wyświetleń: 51253

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-07-31, 23:36   Temat: rak trzustki przezuty do wątroby
Teraz tak na spokojnie chciałabym podziekować wszyskim na tym forum. Tym którzy mi pomagali i tym ktorzy pisali tu swoje historie. Może to dziwnie zabrzmi ale to forum uzaleznia:)- w dobrym znaczeniu tego słowa. Dziekuje Wam wszyskim na wszysko. Osoba która załozyła to forum może być z siebie dumna, osiagneła swoj cel, bo zapewne celem była pomoc innym w ciezkich chwilach. Pozdrawiam, moja historia jak narazie sie skonczyła ale napewna nadal bede stałym bywalcem tego forum.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group