1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Międzybłoniak opłucnej
megi88

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 52687

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-11-04, 18:14   Temat: Międzybłoniak opłucnej
patrycjacha, może uderzaj do Zakopanego.
  Temat: Międzybłoniak opłucnej
megi88

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 52687

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-10-11, 10:50   Temat: Międzybłoniak opłucnej
patrycjacha, tak to może być skutek radioterapii i podrażnionych, wysuszonych błon śluzowych. To najczęstsze działanie niepożądane radioterapii. Mój tata miał to samo. Polecam pić siemie lniane. Pozdrawiam.
  Temat: Międzybłoniak opłucnej
megi88

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 52687

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-09-05, 17:00   Temat: Międzybłoniak opłucnej
patrycjacha, tak to normalne. To promieniowanie jeszcze działa jakiś czas po naświetlaniach. Mój tata w jakoś w styczniu ubiegłego roku skończył naświetlania a badanie PET miał w kwietniu i ten czas był bez leczenia.
Po skończonych naświetlaniach mogą też pojawić się skutki uboczne w postaci suchego kaszlu, to też niby normalne.
  Temat: Międzybłoniak opłucnej
megi88

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 52687

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-08-06, 09:52   Temat: Międzybłoniak opłucnej
patrycjacha, i jakie wieści?
  Temat: Międzybłoniak opłucnej
megi88

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 52687

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-07-03, 15:28   Temat: Międzybłoniak opłucnej
patrycjacha,
Cytat:
megi88, Bylismy dokladnie wtedy i siedzielimy na krzeslach obok drzwi na sale ;) Poczekamy do 15 do wizyty u Perdeusa ;)
To Was pamiętam. Jakoś tak dziwnie, bo tu wszyscy tacy wirtualni... Będę za Was trzymać kciuki! Dużo sił życzę!!! :-D
  Temat: Międzybłoniak opłucnej
megi88

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 52687

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-07-03, 09:42   Temat: Międzybłoniak opłucnej
Może nie z innym radioterapeutą, ale z innym torakochirurgiem? Dla potwierdzenia słów doc Zielińskiego. Poza tym i w tej chorobie jest tak, że musicie obrać jakąś ścieżkę leczenia i to jest loteria. Niestety bo wybraniu często te inne się zamykają. Twój M. jest młody i ma silny organizm, więc da radę!
Tak w z innej beczki - byliście w Zakopanem na konsylium 26.06? Bo ja byłam z tatą i widziałam parę młodych ludzi i pomyślałam o Was :) Jeśli tak to serio nie widać po nim choroby!
  Temat: Międzybłoniak opłucnej
megi88

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 52687

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-07-03, 09:00   Temat: Międzybłoniak opłucnej
Cytat:
Bardzo się zdziwił gdy powiedzieliśmy mu, że doktorzy w Zakopanem zasugerowali radioterapię. Mówil, że bardzo rzadko się ją stosuje przed operacją jesli juz to po.
mój tata miał radioterapię przed operacją. A operowany był przez doc Zielińskiego. Też słyszałam, że się nie operuje po radioterapii, bo organizm jest osłabiony. Tak naprawdę to mam wrażenie, że oni tak mówią bo ścieżka leczenia przewiduje albo radioterapię radykalną albo operację. Jest to później problem "administracyjny".
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group