1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak pęcherza moczowego
marysia5

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 84664

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-06-11, 22:58   Temat: Rak pęcherza moczowego
Droga tęczo -

- trudno znaleźć słowa pocieszenia. Odejście bliskiej osoby oszałamia jak najsilniejszy narkotyk. Powstała pustka jest straszna. Mimo wszystko musimy iść dalej z wiarą na spotkanie z naszymi bliskimi po drugiej stronie.
Jesteś wspaniałą córką. Tato na pewno docenił Twoją walkę o Jego życie i teraz On będzie Cię wspierał.
Ja mocno Cię przytulam i życzę dużo sił. :/pociesza:/
Dla Taty - ::rose::
  Temat: Rak pęcherza moczowego
marysia5

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 84664

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-06-09, 10:25   Temat: Rak pęcherza moczowego
Kochana Tęczo

Tak bardzo współczuję w Waszym smutku. Przytulam, jestem z Wami.

Jedynym pocieszeniem jest koniec cierpienia Taty.
Życzę siły w trudnym czasie.

::rose::
  Temat: Rak pęcherza moczowego
marysia5

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 84664

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-05-29, 23:21   Temat: Rak pęcherza moczowego
Kochana Tęczo

Wydaje mi się, że to nie jest odwodnienie, po prostu Tato mało sika bo mało pije. Jest osłabiony operacją, hemoglobina na pewno też niezbyt wysoka i wszystko razem obolałe to apetyt ucieka. Próbujcie małymi łykami a często, ale nie na siłę. Porozmawiaj z lekarzem z HD o podaniu kroplówki wzmacniającej.

Wiem jak Wam trudno, jestem z Wami, przytulam. :/pociesza:/
  Temat: Rak pęcherza moczowego
marysia5

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 84664

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-03-21, 15:25   Temat: Rak pęcherza moczowego
Tęczo kochana - bardzo Cię rozumiem i jestem z Tobą.

:tull:
  Temat: Rak pęcherza moczowego
marysia5

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 84664

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2014-05-25, 14:44   Temat: Rak pęcherza moczowego
Witam tęczo - nadmieniłam o niebezpieczeństwie krwotoku, bo tak działo się u nas. Mąż miał zapalenie żył i też dostawał lekarstwa na rozrzedzenie krwi i wtedy następowały krwotoki z płuc /guzy na płucach/ i trafialiśmy na laryngologię. U Was nie musi wcale tak być, musi być lepiej. Pozdrawiam gorąco. |buziaki|
  Temat: Rak pęcherza moczowego
marysia5

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 84664

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2014-05-24, 22:18   Temat: Rak pęcherza moczowego
Droga Tęczo - jestem z Wami. Uważajcie, aby zastrzyki na rozrzedzenie krwi nie spowodowały krwotoku z płuc, bo to też poważna sprawa. Wierzę że się uda i chemia będzie podana. :/pociesza:/
  Temat: Rak pęcherza moczowego
marysia5

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 84664

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2014-05-08, 13:52   Temat: Rak pęcherza moczowego
Droga Tęcza - dużo płynów jest zalecane w celu obniżenia kreatyniny. Mój mąż jak jechał na TK i poziom kreatyniny był za wysoki, to tez zawsze był podłączany do kroplówek i jak to lekarz nazywał - musiał być "płukany". Bądź dobrej myśli, trzymam kciuki, pozdrawiam i trzymam kciuki. Na onecie odpiszę wieczorem. :papap:
  Temat: Rak pęcherza moczowego
marysia5

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 84664

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2014-01-24, 12:05   Temat: Rak pęcherza moczowego
Tęcza - witam. Niepokojące to co piszesz. A robiliście wyniki moczu - może jest z tym związek. Jakie to okrutne w naszym kraju,że badanie konieczne /PET/ ale niemożliwe. Kontaktujcie sie z Waszym onkologiem co robi aby dojść do przyczyny wysokiego OB. Trzymam kciuki za powodzenie i gorąco pozdrawiam. |buziaki|
  Temat: Rak pęcherza moczowego
marysia5

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 84664

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2014-01-16, 11:36   Temat: Rak pęcherza moczowego
Tęcza - witam Was serdecznie. Masz rację, że lepiej jest jak jest mniej niewiadomych. Każdy ból ma swoją przyczynę. Niepokojące mogą być wyniki OB i CRP. Nie przestawajcie i dalej nękajcie lekarza o możliwe przyczyny takiego stanu rzeczy. W naszym kraju tak trudno chorować, ale zawsze trzeba mieć nadzieję, że będzie dobrze, chociaż przez pewien czas. Życzę Wam zwycięstwa i polepszenia wyników. :tull:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group