1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
maja12

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 299278

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-03-20, 20:51   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
edi napisał/a:
Lekarz nic nie powiedział? Od razu kierował na rentę?

Nie powiedział- być może dlatego że choroba jest trochę dziwna i może się właściwie wszystko zdarzyć- czyli rokowania niepewne.
A poza tym przecież wiecie jacy są lekarze ;)
Czy mogę mieć jeszcze jedno pytanie?
A jeśli jednak nie dostanę renty- to wtedy mogę spróbować załatwić ten urlop wychowawczy?
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
maja12

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 299278

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-03-20, 13:32   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
No to właściwie dalej nic nie wiem, :cry:
Muszę zgłosić do pracodawcy że złożyłam wniosek o rentę? To mały zakład do 20 osób.
A o świadczeniu rehabilitacyjnym to nic nie wiedziałam, tak samo o tym że powinnam złożyć dokumenty tam gdzie jestem zameldowana- nawet pani przy przyjmowaniu dokumentów powiedziała że to nie ma znaczenia- tyle że się przedłużyło wszystko ze względu na to wysyłanie papierów z jednego miejsca w drugie.
Apropos sokumentacjo medycznej- to teraz wpisuje się w formularzu ośrodki w których się leczyło i Zus sam sobie dokumenty ściąga żeby lekarz orzecznik miał wgląd wcześniej :shock:
Nie wiem jaki jest tego sens? Chyba żeby wszystko o prostu przeciągnąć.
edi, Rozumiem że lekarz sam mi może zaproponować to świadczenie zamiast renty?
Dziękuję za pomoc.
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
maja12

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 299278

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-03-18, 15:04   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Witajcie :)
Ja też mam problem z Zusem- jeśli ktoś by mógł mi pomóc byłabym wdzięczna :)
Mianowicie jestem od pażdziernika na zwolnieniu lekarskim- kończy się na początku kwietnia- wtedy to zdiagnozowano u mnie chorobę autoimmunologiczną- stopniowo mój stan się pogarsza- na razie to ledwo funkcjonuję w domu. Złożyłam dokumenty o rentę- podobno mam szansę ją dostać, tylko problem jest taki- dokumenty przesłali do oddziału gdzie jestem zameldowana, teraz czekają tam na dokumenty z ośrodków w których się leczyłam, wiadommo to trochę trwa- więc co mam zrobić jak mi się skończy zwolnienie, a nie dostanę jeszcze wezwania na komisję??
Do pracy nie pójdę, bo się nie nadaję, urlopu nie dostanę bo musiałabym najpierw pójść do lekarza po zdolność do pracy- której nie dostanę, poza tym nie mam już po co wracać do pracy.
Mam możliwość pójść na urlop wychowawczy, ale czy z tego urlopu mogę przejść na rentę?
Kurcze ale zaplątałam chyba trochę ,mam nadzieję że mnie ktoś zrozumie.
Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group