1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 46
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: roman1130 - komentarze
kmis757

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384394

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-01-07, 16:15   Temat: roman1130 - komentarze
"Znowu podszywam się pod tatkę (Ania), ale mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe....".

Aniu, tu jest miejsce, które swoja obecnością i wpisami stworzył Twój Tatuś, nasz Przyjaciel Roman. Będzie nam niezmiernie miło jeśli będziesz wraz z Mamusią Renią tu z nami nadal, w miejscu, które mam nadzieje będzie Wam przynosiło choć odrobine ukojenia. Dlatego nie zapraszamy ale prosimy bądżcie tu z nami...
Ps. Dziękując jeszcze raz Reniu za wczorajszy telefon i tak jak sobie tego życzyłaś, przekazuję Twoje podziękowania dla Madzi za nieocenioną pomoc, Asi z mężem, którzy uczestniczyli w ostatniej drodze i wszystkim, którzy wspierali Romusia i Was w tym trudnym okresie...
  Temat: roman1130 - komentarze
kmis757

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384394

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-01-04, 15:16   Temat: roman1130 - komentarze
Różne są opinie o tym jak żegnaliśmy Romka, mojego Bliźniaka, jak mówiliśmy do siebie (jako młody człowiek żył nieopodal mnie, o mało - jak to opowiadał nie wyswatali go z dziewczyna z mojego miasta - i był tylko 10 dni młodszy ode mnie). Niektórzy uważają, że przesadzamy, inni piszą nadal posty o swoich odczuciach. Mam tu na myśli i te posty z PW. Czy robimy to w sposób właściwy... To trudno ocenić.
Jedno jest pewne, że każdy kto zetknął się z Romkiem, poznał go osobiście, na zawsze pozostanie On w jego i naszej pamięci jako człowiek bardzo skromny, uczciwy na wskroś Kochający Rodzinę a przede wszystkim przyciągający do siebie ludzi, przez to bardzo, bardzo lubiany... I co by ty jeszcze o Nim nie mówić, dla nas kimś bardzo szczególnym ...
Dlatego godząc wszystkich uważam, że nikt z Rodziny Romka nie przyjmie tych postów negatywnie.
Jest to Cześć jaka oddajemy Romkowi w sposób jaki potrafimy...
  Temat: roman1130 - komentarze
kmis757

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384394

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-01-03, 19:57   Temat: roman1130 - komentarze
erin29; dziękujemy...
  Temat: roman1130 - komentarze
kmis757

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384394

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-01-03, 14:00   Temat: roman1130 - komentarze
http://www.youtube.com/watch?v=ZQOn3TZovn0
  Temat: roman1130 - komentarze
kmis757

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384394

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-01-01, 13:35   Temat: roman1130 - komentarze
Kochany Romku, "Bliźniaku";
Dałeś nam Siebie i tego nie zapomnimy...
Lecz pustkę jaka po Tobie pozostała niczym nie wypełnimy...
[no] ::rose:: ::rose:: ::rose::
  Temat: roman1130 - komentarze
kmis757

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384394

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-12-31, 18:17   Temat: roman1130 - komentarze
Romuś 'Bliźniaku' Kochany; w naszych sercach jesteś i pozostaniesz na zawsze :littlehs:
  Temat: roman1130 - komentarze
kmis757

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384394

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-12-22, 12:14   Temat: roman1130 - komentarze
Romuś, wczoraj święciłeś się tu na Forum, i to nas bardzo ucieszyło... to jak takie Światełko Betlejemskie.



Jesteśmy cały czas myślami z Tobą...
  Temat: roman1130 - komentarze
kmis757

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384394

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-12-09, 18:00   Temat: roman1130 - komentarze
Romuś, jesteś tu na Forum dla nas wszystkich kimś szczególnym, nie z racji męczącego Ciebie potwora, lecz jesteś kimś
"Na prawdę Wyjątkowym".
Tylko nieliczni, tak jak Ty, potrafią tak wspaniale pisać te swoje mądre teksty i tylko Ty i nieliczni potrafią dzięki nim tak dotrzeć do naszych serc.
Kto miał tę ogromna przyjemność, tak jak nieliczni my poznać Ciebie w realnym naszym życiu, potrafi to głośno powiedzieć;
Jesteś "Małym Wielkim Człowiekiem".
Jesteśmy z Tobą i modlimy się za Ciebie w tym trudnym momencie.
  Temat: roman1130 - komentarze
kmis757

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384394

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-12-06, 12:28   Temat: roman1130 - komentarze
I my tu do Ciebie Bliżniaku regularnie zaglądamy, czytamy i serdecznie pozdrawiamy. :)
  Temat: roman1130 - komentarze
kmis757

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384394

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-12-01, 15:25   Temat: roman1130 - komentarze
[quote="roman1130"]majkelek, pamięć o tych wydarzeniach powinna trwać w nas wszystkich, choćby tylko dlatego, żeby nie zapomnieć o tym do czego jest zdolny z pozoru normalny sąsiad....

bardzo trudne, kręte a wręcz nieprawdopodobne są drogi naszych przodków... niewiarygodne co Człowiek potrafi zgotować drugiemu Człowiekowi... a tytułujemy się Katolikami... Romuś, musimy pielęgnować tę pamięć, to nasz obowiązek i powinność...
  Temat: roman1130 - komentarze
kmis757

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384394

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-30, 13:10   Temat: roman1130 - komentarze
- bardzo słuszna uwaga... dzięki
  Temat: roman1130 - komentarze
kmis757

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384394

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-30, 12:53   Temat: roman1130 - komentarze
Romuś, nie wdając się w szczegóły, my w większości jesteśmy po zakończonym leczeniu w trakcie rehabilitacji i badań kontrolnych. U Ciebie ta walka na pierwszym froncie trwa nadal. W trakcie leczenia w DCO, straciłem 26 kg żywej wagi. Po powrocie do domu moje chodzenie po mieszkaniu przy pomocy ścian było w początkowych dniach normą. Śmieję się do dziś kiedy wspomnę jak siedzenie na twardym krześle w kuchni było wielkim moim problemem. Gdzie te pośladki się podziały? Zostały same kości. Wejście po schodach tez było wyczynem. U mnie było to jednak przejściowe. Ty walczysz dlatego na problem trzeba spojrzeć inaczej. Jeśli nadal dajesz sobie rade z jedzeniem i dostarczasz organizmowi wystarczającą ilość pokarmu to czekanie z rurką jest zasadne. Trudno ją Tobie sobie wyobrazić ale kto z nas wyobrażał sobie wcześniej, że będzie onkologiczny. Co do mięśni nóg to powinieneś sobie pomagać poprzez dozwolone ćwiczenia nóg (mięśni) i rehabilitacją czyli masaże. U Ciebie na miejscu na fundusz powinno to być dostępne. Z tym nie powinieneś zwlekać bo każdy dzień podglebia ten stan słabych nóg.
Pozdrawiamy serdecznie
Krzysztof z Beatką
  Temat: roman1130 - komentarze
kmis757

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384394

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-28, 13:30   Temat: roman1130 - komentarze
roman1130 napisał/a:
Jedynym rozwiązaniem jest smród bezpośrednio z żołądka przy pomocy rureczki wystającej z mojego boku...

- oj tam oj tam Bliźniaku, zaraz smród... bąk lub niemyta paszcza to jest smród ale rureczka...
Romuś, wróciłem ze objazdu rodzinnego; aby móc odwiedzić po drodze małgosię_43 i spotkać się z wspaniałymi ludźmi w Warszawie na "Zlocie bis"... Nie omieszkaliśmy "obgadać" a przede wszystkim pochwalić się naszymi przyjaciółmi z Forum, których poznaliśmy naocznie. Przekazujemy także pozdrowienia dla Ciebie, choć ich obecność doświadczasz też tu na Forum. Tak jak napisał do Ciebie majkelek,
majkelek napisał/a:
spojrzenie sobie w oczy, chwila rozmowy, wspólna kawa z solidnym kawałkiem ciasta (i inne takie) zmieniają bardzo wiele, bo czynią ludzi bliższymi.



Wracając do tej "rurki u boku....", Romuś byłem w DCO przez kilka tygodni obok kolegi, który w ten sposób funkcjonował. Ważny jest cel i czemu to ma służyć. Nie będę Ci współczuł tego, bo zapewne jest to Ci w tej chwili najmniej potrzebna ale myślę, że nie powinieneś się tego bać i aby nadal nie osłabiać organizmu poddać się temu na pewno niemiłemu zabiegowi "zamontowania" tego cuda techniki medycznej. Jeszcze tylko blender i już masz schaboszczaka na skróty, z pominięciem przełyku w brzuszku. Wiem, wiem ale gdzie ten smak, gdzie ta przyjemności czucia smaku. Ale jak mus to mus. Przeszedłeś już tak ciężka drogę, przed Tobą kolejne wyzwania ale każdy nowy poranek, gdy widzimy wschodzące słońce jest przecież bezcenny...
  Temat: roman1130 - komentarze
kmis757

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384394

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-26, 15:40   Temat: roman1130 - komentarze
Romuś, dobrze znany jest nam stan ducha jaki Tobie towarzyszył przed wizyta kontrolna i co poczułeś kiedy wracasz do domu tylko z receptą i kolejnym terminem na kolejna wizytę. Gdy samopoczucie wywołane leczeniem jest kiepski chciało by się usłyszeć potwierdzenie, że ten trud daje pozytywne efekty. Nie zawsze jest to niestety możliwe a "radować" się trzeba choćby z tych starych 30-letnich dziur krakowskich... i trwać w przeświadczeniu, że te kolejne wypady do KSS w efekcie końcowym przyniosą oczekiwane efekty... a dziury te na drodze chytrze i sprytnie ominiesz :)
  Temat: roman1130 - komentarze
kmis757

Odpowiedzi: 2243
Wyświetleń: 384394

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-24, 11:48   Temat: roman1130 - komentarze
JustynaS1975 napisał/a:
Bardzo fajnie jest widzieć

...Twoją choćby niewielka aktywność Romuś. Czekamy i życzymy pozytywnych wieści po jutrzejszej wizycie w CO i Radioterapeuty :okok" Jesteśmy z Tobą |uscisk|
 
Strona 1 z 4
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group