1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak trzustki... walka bez szans...
kasik131

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 66646

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-10-18, 17:16   Temat: Rak trzustki... walka bez szans...
Bardzo Ci współczuje, mój tata umarł miesiąc temu. Bardzo podobnie jak u Twojej mamy,ostateczne zapalenie płuc go dobiło, zmarł w szpitalu.Wiedzieliśmy , że bardzo boi się końca,momentami byl nieświadomy, że jest z nim żle,ale generalnie od początku choroby zdawał sobie sprawę, że umrze.Musisz być teraz dzielna, wspierać mamę,aby potem nie mieć wyrzutów,że nie zrobiłaś jeszcze czegoś.

Ściskam Cię mocno
  Temat: Rak trzustki... walka bez szans...
kasik131

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 66646

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-09-16, 21:17   Temat: Rak trzustki... walka bez szans...
Myśle,że powinniście iśc do poradni leczenia bólu.Zapewniam,że nie ma żadnego eksperymentowania.Lekarze dobrze dobiorą środki przeciwbólowe, zabezpieczą mamusie przed bólami przebijającymi z którymi to jest trudno poradzić.Będziecie wiedzieli jak mamie aplikować leki.Mój tato miał plasterki, do tego jeszcze tabletyki oxycontin a w razie bólu do nosa fentanyl,a jak był w szpitalu to morfine podskórnie dostawał.

ściskam mocno
  Temat: rak trzustki..trudna walka
kasik131

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4028

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-09-16, 21:08   Temat: rak trzustki..trudna walka
anetam wiem co czujesz,teraz musicie zadbać aby mame nie bolało i cały czas czuła sie komfortowo,rak trzustki to podstępna choroba, u mojego taty został wykryty 17/04/2013, przez rok przyjmował chemie Folfirinox i było całkiem niezle jak na tak poważny stan,sam samochodem jezdził na chemie 100 km,ale niestety od maja/2014 zaczeła sie progresja choroby.Ta choroba galopuje.Musicie cały czas wspierac.Mój tata na koniec miał depresje,czuł,że to koniec,ale utwierdzaliśmy go praktycznie do samego konca że wyjdzie z tego .Pewiem doktor z poradni leczenia bólu na moja sugestie, że tata jest otumaniony i czy możemy obniżyc dawke oxycontinu powiedział-teraz walczymy o godna i niebolesna śmierć twego taty.

Sciskam Cię mocno.
  Temat: rak trzustki..trudna walka
kasik131

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4028

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-09-15, 21:33   Temat: rak trzustki..trudna walka
ciężki i podstępny
  Temat: rak trzustki..trudna walka
kasik131

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4028

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-09-15, 21:28   Temat: rak trzustki..trudna walka
Witam serdecznie,dopiero tu sie zalogowalam, ale tak naprawde bylam tu przez połtorej roku.Właśnie tyle mój tatuś walczył z tym paskudztwem. Niestety walka była trudna, robiliśmy wszystko co można było.Tatuś zmarł w środe. Chciałabym pomóc wszystkim ,których najbliżsi zmagaja się z tą chorobą,a maja wiele pytań czy wątpliwości,postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group